[quote name='Gosia']
[url]http://img404.imageshack.us/img404/2663/s5000332li5.jpg[/url]
[url]http://img404.imageshack.us/img404/477/s5000333gf9.jpg[/url]
[/quote]
No to będę pierwsza :razz: :razz: :razz: Brutus jest śliczny. Widzę, że cały rok był grzeczny i Mikołaj prezenty przyniósł:multi: :multi: :multi: .
Ps. Zmniejszaj zdjęcia (max 500/500) bo mod zmanieni je w link.
[COLOR="Blue"][B]Cytujacych cudze zdjecia ten warunek rowniez obowiazuje ;)[/B][/COLOR] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]