Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. To nie był skręt żołądka. Obstawałabym za zakażeniem jakimś syfem. Ci ludzie pewnie chcą coś namącić z tą dokumentacją. Trzymaj się.
  2. Te ciuszki to są tej firmy co ci katalog wysysłam [URL]http://cgi.ebay.com/XS-Dog-Microfiber-Harness-BEE-10-25LBS-Chihuahua_W0QQitemZ7767289337QQihZ018QQcategoryZ66783QQcmdZViewItem[/URL]
  3. Jak będę miała chwilę czasu to przejrzę te ubranka. Fajne są no i dwa dolce to mało. Jestem ciekawa jak oni to przeliczją jakbym to chicała zamówić????
  4. [quote name='Mada&Teodor']Oojjjjjj lepiej żeby nie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Racja :cool3: :cool3: :cool3:
  5. Poczekałabym, aż malec podrośnie. Być może okaże się, że jest alergikiem i z psa nici. No i 11 godzin to bardzo dużo (stanowczo za dużo).
  6. Może nasze bulwy odkryją w sobie żeński pierwiastek?
  7. Dobrze, że wszystko już ok. A co to za orkiestra?
  8. Magda tylko znów nie szalej [URL]http://www.allegro.pl/item156408546_ubranko_dla_pieska_pokemon_pikachu.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item156075609_legowisko_unikat_flower_dla_pupila_promocja_.html[/URL]
  9. Energia rozpiera Tedzia. Nabałaganił i poszedł sobie. Ps. widzę nową obróżkę.
  10. A piesek był duży zy mały, jadł coś po operacji? Może ulvhedinn idzie dobrym tropem?
  11. A serce mu osłuchiwali przed operacją? Mi to wygląda na niewydolność krążenia.
  12. Może coś zaszyli wnim coś.
  13. Może sepsa? napewno jakieś powikłanie pooperacyjne
  14. Może poproś moda o przeniesienie na dział prawo. Skoro gruczoły i prostata były ok to po co ją wycinał? Coś mi się wydaje, że kasę chciał wyciągnąć.
  15. Pół roku to nie byle co.
  16. Raczej genetyka. A u tych wystawowych też jest taka rozbieżność?
  17. [quote name='madziasto4']Ale ślicznota :iloveyou: Taka jedwabista :loveu:[/quote] To chyba dobrze? Niektóre yorki są takie tłuste:shake:
  18. Chefrenek

    Kokardki

    [quote name='Evelina']To tez nie jest tak ;) Frontline ma na celu zabicie kleszcza zanim ten zdola zarazic zwierze. A zarazenie nastepuje po ok 48 godz. od zainstalowania sie kleszcza na skorze. Frontline (z zalozenia) gwarantuje zabicie kleszcza miedzy 24 a 48 godzina od momentu jego wbicia sie w skore.[/quote] A nie zabicie pierwotniaka :razz: :razz: :razz:
  19. [quote name='Gosia'] [url]http://img404.imageshack.us/img404/2663/s5000332li5.jpg[/url] [url]http://img404.imageshack.us/img404/477/s5000333gf9.jpg[/url] [/quote] No to będę pierwsza :razz: :razz: :razz: Brutus jest śliczny. Widzę, że cały rok był grzeczny i Mikołaj prezenty przyniósł:multi: :multi: :multi: . Ps. Zmniejszaj zdjęcia (max 500/500) bo mod zmanieni je w link. [COLOR="Blue"][B]Cytujacych cudze zdjecia ten warunek rowniez obowiazuje ;)[/B][/COLOR] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
  20. [quote name='a_ga.isk'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/7989/50400091kh1.jpg[/IMG][/URL] Czy te oczy moga klamac? :roll: [/quote] Oj zaszalałaś. Słodkie pojrzenie :loveu: :loveu: :loveu:
  21. Te kokardki to z gumką są? Spinki wygodniejsze.
  22. Chefrenek

    Kokardki

    Nie o to chodzi. Jeśli zarażony kleszcz ugryzie psa to pies nie zachoruje. Poprzez skórę frontline dostaje się do krwiobiegu i zapopiega zarażeniu babesią.
  23. [quote name='Nadia86'] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6888/p1060011ro1.jpg[/IMG] [/quote] Do pyszczka mi w czerwonym.
  24. Może rtg pod kątem dysplazji?
×
×
  • Create New...