Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. A człowiek to niby kim jest....
  2. To straszne. Słyszałam, że coraz więcej osób idzie na weterynarię dla kasy. A słyszałaś o takiej lecznicy krakvet, może tam idź. [URL]http://www.krakvet.pl/contact_us.php[/URL]. Na tej stronie jest też forum, w jakimś poście czytała który lekarz jest od czego. Poszukaj może warto. A ile Phoebe ma lat. Czy to nie za wcześnie na prpblemy z nerkami? Edytujesz pierwszego posta.
  3. [quote=Gosia>>>;2781134]Milo Was widzieć;) Brutus przed zwykłą kompielą nie zwiewa, tylko zapach amitrazy trochę go przeraża (szczerze mówiąc mnie też:evil_lol: ). Normalne kąpiele lubi do tego stopnia, że kiedyś z nienaca wskoczył mi do wanny... Oczy miałam zamknięte, bo człowiek padnięty po całym dniu, a tu tylko słyszę CHLUP! i Brutus pływa...:diabloti:[/quote] Pewnie chciał ci plecy umyć.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. A ze ZK czy z PKPR bo to zasadnicza różnica? Niestety zrzeszeni hodowcy też robią przekręty. A czasami to takie, że głowa mała. A tu link do luksacji stawów [URL]http://www.vetserwis.pl/rzepka.html[/URL]
  5. Ja pitolę. A co dokładnie się z nimi dzieje??? Jakie były objawy??
  6. Ale "czyścioszek" z Brutusa :):):)
  7. A czy to dobrze, że one nie mają krawatów? Coś mi się zdaje, że nie.
  8. [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5771/10in6.jpg[/IMG]
  9. Ja myślałam że to chłopak. Te szczeniaki są naprawdę piękne. Teraz jak jakieś widzę to porównuję z MF i z jeszcze jedną hodowlą.
  10. Oj Matuchowa Frajda zawróciła mi w głowie zwłaszcza piesek z niebieską kokardką, a one jeszcze są do sprzedania bo zdjęcia były robione miesiąc temu.
  11. Można operować przetrwały łuk, ale samego przełyku nie. Jeżeli problem tkwi w łuku to przełyk po operacji wróciłby do normalnego stanu. Byłaś na sggw? Z tymi prognozami to rzeczywiścienie jest niedobrze. Pies może się zadławić wymiocinami lub dostać zachłystowego zapalenia płuc.
  12. On jest w takim wieku, że albo teraz albo nigdy.
  13. [quote name='dziurdziunda']Mam pięciletnia suczkę rasy golden retriever, która ma problemy z sierścią i skórą. Weterynarz zasugerował, że problem mógłby się rozwiązać, gdyby miała szczeniaki. W lutym moja suczka będzie miała cieczkę i trzba podjąć decyzję. Jaki jest orientacyjny koszt ciąży i odchowania szczeniaków?[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: A czy pięć lat to nie za późno??? Czy suczka ma papiery hodowlane???
  14. Widziałam i poprosiłam sprzedającego o więcej zdjęć :):):)
  15. OOO to tak jak ja. Widziałaś te 2 pierwsze na górze...cudo zakochałam się.
  16. Dzasta a zaglądałaś tu [URL]http://www.buldogfrancuski.com/[/URL]
  17. [quote name='Hebulka'][B]Rokuś[/B] wciąż czeka na tą jedną jedyną......:iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/quote] Fakt...serce nie sługa:loveu: :loveu: :loveu:
  18. [quote name='Hebulka']Rokuś też jest reproduktorkiem i z niecierpliwością czekam na jego dzieciątka.[/quote] A czy było już jakieś sex party? [quote name='Hebulka']Bedengo Wam regularnie pokazywac bo 26 przyjezdza do nas na "ferie" na 10 dni :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: To taki typowy synuś mamusi - podobny nie tylko z wygladu ale i charakterku,pewnie dlatego tylko jego moja Hebulka toleruje -swój ciagnie do swojego :evil_lol::evil_lol:[/quote] Czekamy z niecierpliwością. [quote name='Hebulka']A Roniuś miał całą osemkę malenstw i to we wszystkich kolorach :loveu:[/quote] Widziałam na stronie hodowli mamuśki.
  19. A co tam na tej stronce było bo ona już nie działa?
  20. Skoro dziewczyny mają sie pojawić to trzeba Dzezowi ciachnąć to i owo.
  21. [quote name='dzasta'] Ale na wstępie musze tu pogratulowac sukcesów chodowlanych :multi: i powiem szczerze, że bardzo mnie kusiło i kusi nadal żeby to właśnie bulwa była made in Mały Gladiator :loveu: bo jestem zachwycona wszystkimi Twojimi wnusiami :loveu: Więc przesyłam mizianko dla 3 ślicznotek i czekam na nowe zdjątka co by oko nacieszyć :loveu:[/quote] No sukcesów to nie można [B]Gosi i Hebe[/B] odmówić. Dzieciaczki mają wygrane na koncie - Ronin jest reproduktorem i chyba Rocky też coś osiągnął? [B]Dzasta[/B] może jakieś prawnusie by się trafiły. W jednej hodowli nie będę podawać nazwy bo może nie wolno???) były szczeniaki po Roninie.
  22. Wiosnę poczuł i tyle
  23. Może powinna go popędzić to by mu przeszło?
×
×
  • Create New...