-
Posts
6215 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chefrenek
-
Śmiać się czy płakać
-
[URL]http://www.vetserwis.pl/nerki_pies.html[/URL]
-
[quote name='tanina']:loveu: Mój kochany Oleczek:loveu: Jutro go w końcu wylilam po ponad tygodniowym niewidzeniu go, ale za to w następnym tygodniu jedzie ze mną do akademika:evil_lol: Będzie rozpieszczany na maksa:diabloti:[/quote] A co na to akademik???
-
Najważniejsze, że ma apetyt. A tu coś na pocieszenie... Miałam psa, któremu całe życie piasek schodził i czasami sikał krwią a drugi to już kompletna kapota bo piasek nie schodził tylko się zbił w kamień i trzeba było operować... Obydwie żyły ponad 10 lat i nie to było przyczyną ich śmierci.
-
Widziałam że zadałaś pytanie na krakvecie, jeszcze tu możesz... [URL]http://www.vetcontact.com/pl/index.php[/URL]
-
Patrzcie jak kwitnie handel bulwami. Nawet jacyś cudzoziemcy szukają szczeniąt [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/buldogi/showAdvert,373344,150,1.html[/URL]
-
Śmiejcie się, śmiejcie. Oluś to "dziecko" specjalnej troski. Nie widzicie jak on "cierpi", to nostalgiczne spojrzenie, smutny wyraz "twarzy". Dominiko ty musisz rzucić tą szkołę i poświęcić się dla Ola. Nie ma innej rady. A może on tak szantażuje??? "Jak będę smutny to mamusia ze mną zostanie. Będzie mnie tulić, całować i karmić. Choroba to najlepszy sposób na mamusię. Wreszcie zwróci na mnie uwagę" A to chyba jakiś daleki krewny Olusia [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4475/322pudgeandhertoungemarsi6.jpg[/IMG]
-
[quote name='misiaczek']A moje szelki i identyfikatorki od 27 grudnia lecą i dolecieć nie mogą.Jeszcze troche i mnie cus trafi.Zaczynam się robić nerwowa jak coś z netu zamawiam. Szampon i odzywka juz też od kilku dni w statusie zakupów mają "w trakcie realizacji".Ja nie kumam czy im tak ciężko to zapakować i wysłać ?:mad: Przecież to są zakupy za niemałe pieniądze.Czy szacunek dla klienta wymaga az tak wiele wysiłku? Niektóre sklepy internetowe,realizują zamówienia w tak szybkim czasie,że zakupy mam w przeciągu 2-3 dni.A niektóre totalna olewka :cool3:.[/quote] Niestety są sklepy i sklepy. A później tłumaczą, że jeszcze strajk listonoszy jest :mad: :mad: :mad: . A na allegro to o kasę się upominają ale już z wysłaniem towaru to mają problem.
-
Frontline nie odstrasza kleszczy tylko zabija takowe jeśli się przyplączą.
-
A moja bluza leci i leci i dolecieć nie może. A w tych kubraczkach to ja bym zrobiła taką dziurkę na szelki.
-
Przepiękne kulki. Szkoda tylko, że rosną takie duże i nie można ich później na ręce wziąć.
-
na niebieskim pasku na górze jest opcja szukaj
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Chefrenek replied to DiDDlina85's topic in Galeria
a kim jest świnka??? Niestety to jakaś czarna seria, wszystkie zwierzaki teraz chorują. -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
Chefrenek replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
[quote name='Dalmatynkaa'] Fajne zdjęcie. Bardzo mi się podoba:lol: :lol: :lol: -
Być może. Jednym słowem...słońce ma pozytywny wpływ na ludzki umysł. Zobacz, jeśli dzień jest długi i pogodny to człowiek ma lepsze nastawienie do wszystkiego a jak jest pochmurny zimowy dzień to ma deprechę.
-
I to wszystko z powodu skróconego dnia.
-
Jak w takim młodym wieku choruje na nerki to pewnie ma to podłoże genetyczne.
-
W Norwegii zaobserwowano wzmożoną zachorowalność na choroby psychiczne.
-
Z tego braku słońca ludzie w Norwegii szaleją. Kiedy nowe fotki Lucci?
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Chefrenek replied to DiDDlina85's topic in Galeria
[quote name='DiDDlina85']Ano niestety...co drugi dzień wyczesuje mu pełno tej puchatej i mięciutkiej wełny, a sierść robi się bardziej ostra i twarda:)..ale może nie będzie latało tyle kłębków po domu:) [/quote] Jeszcze się z niego zrobi labek.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
No właśnie doczytałam w książce. A ja myślałam, że to Emi jest lepszą modelką.
-
Ale się uśmiałam. To tak jak się zostawia "dzieciaka" z dziadkami. Może udałoby się przemycić Ola w plecu na uczelnię. Jakby się ktoś czepiał to byś powiedziała, że to pluszowy miś.
-
[quote name='Hebulka'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae3c92fa2cbbfbca.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/291/ae3c92fa2cbbfbca.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Co ta Emisia tam robi....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61282e0c00d78bba.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a17bace94a61110c.html"][/URL] [quote name='Hebulka'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a5fa5592aa9e5c4.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/24/5a5fa5592aa9e5c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36bf02f09ddebc7a.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d38209823bba99fc.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de214946c7931bfd.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/499bf3f37d6b621d.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a61dd72120eba37d.html"][IMG]http://images14.fotosik.pl/38/a61dd72120eba37d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Jak ty to robisz, że one tak ładnie pozują??? Co do tych krawatów to myślałam, że we wzorcu jest napisane, że muszą być? Chyba jeszcze raz to przeczytam. Ps. widzę, że dziewczyny to już chyba mają całą szafę ubrań. Co zdjęcie to w innym.:multi: :multi: :multi: