[quote name='_ChiQuiTa_']Chefren śliczny banerek zrobiłaś....
no ja jakoś nie umiem nadal tego obsługiwać... i czytac o tym też mi sie niechce....
zawsze są na dgm tak kochane cioteczki które pomogą :D[/quote]
do czego zmierzasz?
A więc napisałam do tego chłopaka. Pies był u weterynarza, dostał zastrzyki i karmę leczniczą. Wet. powiedział, że ma delikatny przewód pokarmowy. Już jest lepiej.
Ale skoro chłopak napisał, że daje psu najlepsze karmy to na wete też może by się pieniądze znalazły. Ja sie nie dziwię, że ludzie tak zareagowali bo skoro pies jest na skraju wycieńczenia to ca mają zrobić...przyklasnąć:(