Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Fibi jest młoda i pokona chorobę. My trzymamy kciuki. Będzie dobrze.
  2. Cześć. A jakie to były kłopoty? Dyskpatia?
  3. Dalsza rozmowa nie ma sensu. Po co mamy sobie dogryzać? Pozdrawiam.
  4. Ja niestety z psem tam nie byłam i jakoś się tym nie interesowałam.
  5. Wydaje mi się, że jednak trzeba zwłaszcza w pierwszych tygodniach. Co zrobisz jak pojawią się nieprzewidziane okoliczności. Co będzie gdy suka nie przeżyje porodu (oby nie) z powodu jakiś komplikacji itd. lub gdy odrzuci szczeniaki?
  6. Boże jaka babulina-bidulina. Super wygląda w tej chuście.
  7. Źłe mnie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o to, że sobie nie poradzisz, tylko o to że to jest czasochłonne. A w wieku szkolnym nie możesz sobie pozwloić na zniknięcie ze szkoły na 2 miesiące, chyba, że w czasie wakacji. Pozdrawiam i wycałuj psiaka.
  8. Ale to też chyba źle, że został zaszczepiony wszystkim naraz?
  9. A czy on będzie przy szczeniakach całą dobę?
  10. [quote name='cockermanka']Heh...Chefrenek - nie wiem,skąd u Ciebie taka zajadłość względem Diunusi :shake: Moja córka chodzi do liceum,świetnie się uczy - a jakoś ma czas na opiekę nad psami (i nad szczeniętami - ba! powiem nawet,że robi to naprawdę dobrze) - więc jak dla mnie to nietrafiony argument...[/quote] Zajadłość, nie powiedziałabym. Twoja córka ma pomoc w twojej osobie. Zresztą co pamiętam, jej mama miała jakieś obiekcje co do tego tematu. Dziewczyna i tak zrobi co uzna za stosowne. Pozdrawiam.
  11. Może było tak że miała zapalene pęcherza moczowego, które poszło dalej?
  12. No to wyleczysz je i będzie spokój. Widziałam że ci wet odpoiedział na krakvecie.
  13. Nie ma nic w jelitach ale jednak coś utknęło. Dziwne.
  14. No to chyba dobrze, to by oznaczało, że to nie nerki.
  15. [quote name='dzasta']Wiem wiem i bardzo sie ciesze i dziekuje za te kciukasy :roll: Ale i tak się bardzo denerwuje :-([/quote] A kto by się nie denerwował. mój weterynarz powiedział mi kiedyś, że trzeba się podenerwować by sobie życie urozmaicić.
  16. [quote name='klaud']Oczywiście wstawię więcej fotek i filmik też. Szkoda tylko, że inne filmy mam zbyt długie. W ogóle trudno go nagrać bo jak robi coś śmiesznego i ja biegnę po aparat to od razu leci za mna.[/quote] Skąd ja to znam.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. Będzie dobrze. Cioteczkibędą trzymać kciukasy.
  18. W Kakadu jest za 8 zł.
  19. Zaraz ci przejdzie jak pójdziesz do liceum i nie będziesz miała na nic czasu.
  20. [quote name='Mada&Teodor']To najlepsza z najlepszych zabawek Tedzia :loveu: :loveu: :loveu: Nawet ostatnio na spacer chciał z nią iść, ale na szczęście w ostatniej chwili zrezygnował :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Mój to ostatnio wyszedł na dwór z taką kostką waniliową.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. Tak, ale ten chłopak poszedł do weterynarza który zlecił badania. Napisz do niego na gg to ci wszystko wyjaśni.
  22. Radzę przeczytać wszustko do końca a nie ferować wyrokami.
  23. [quote name='klaud'] I Titus śpiący królewicz [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/488/img01082mq.jpg[/IMG][/URL][/quote] Cześć. Widzę, że już się zadomowiłaś. Tituś jest przesłodki.:multi: :multi: :multi:
  24. Zgadzam się. Szybko do weterynarza, póki nie jest za późno.
  25. [quote name='Mada&Teodor']Klaudia, widze, że mamy ze soba dużo wspólnego :)[/quote] Ja zawsze powtarzam, że lepiej dmuchać na zimne.:p
×
×
  • Create New...