[quote name='Cambel']Może i się nie znam, ale to jest jakoś dla mnie logiczne, że taśma jest mocniejsza od linki.. :roll:[/quote]
Moje poprzednie psy chodziły 12 lat na dwojniku doczepionym do flexi - linki i nigdy nic się nie stało. Obecny pies też "dodzierał" tą smycz i dalej działa tylko jak ktoś pisał strasznie obciera nogi i ręce no i jej wygląd pozostawia dużo do życznie. Z pudrowego różu zrobił się czarny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Teraz mam taśmy.