[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/188/c5dc1cf0820779b7.jpg[/IMG][/URL]
Burbon, ma w "nosie" swoich psich kolegów. Chce byc z człowiekiem i tylko z nim. Od tego przywoływania ludzi i tłumaczenia im, ze ich kocha zdarł sobie struny głosowe, a ludziska nic nie rozumieli.
Okazał się psem wielkiej łagodności, wniebowzięty, że jest po dwóch latach poza schroniskiem.
Zdjęcia z wyjazdu bedą później.