Miałam okazję widzieć Kacpra na spacerku. Zaczyna zachowywać się jak \"normalny\" pies. Biega choć czasem w coś \"walnie\" łepetyną. Oczka za mgłą, ale widać przejaśnienia, co daje nadzieję na poprawę widzenia. Kacper jest bardzo czyściutki, nie zrobi siusiu ani kropelki w domu, nie mówiąc o innych sprawach. Mam nadzieję, że będzie miał dobry, kochający dom.