Dzieki Terra,bo tak sie zaczelo,ze kieownik sam zamowil 3 razy.Ja zamowilam 5 ,jedna byla do odebrania solo/bo nie zmiescila sie/Kierownik,powiedzial"zamowilem na pelne auto"ja podszczulam stolarza,zeby go namowili,On sam przeciez tez wiedzial ze nie sa drogie i zamowil jeszcze 2 razy po 4.Potem mi zameldowal ,ze koniec kasy,koniec zamowien,no to powolutku montujemy z Viris kase.