Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Hura!tyle adopcji i tyle bud!!!
  2. Ciesze sie ze sprawa nie "przyschla"Moze cos ruszy.Wazne oprocz jedzenia,jest poprawienie,uszczelnienie starych bud,oraz poprawienie wejsc i zamkniec do boksow.nieraz trwa naprawde dlugo otworzenie i zamkniece wejscia,potrzeba do tego sily i czasu.Grupa mezczyzn,moze dala by rade.pojedynczy czlowiek na zmianie nie ma szans,na takie poprawki.Oby,oby,byla ta pomoc ze strony p.Derwisz z jej obecnoscia,bo tam trzeba ostro dyrygowac.
  3. Rozmawialam z Kier.jutro jedzie do Malawy po budy i podobno kupil gdzies 10 dosc tanio.Powiedzial ze na budy juz nie ma kasy.Ja mysle ze jeszcze na 2 nam sie uda/te podwojne oczywiscie uzbierac.
  4. Trog.../mowil;am albiemu,ze to nie do zapamietania/ja tez duzo rozmawiam z psami,obcymi tez.Ale najlepszy numer jak uczylam swojego Filipa /pies ze schr.bity,schorowany chociaz mlody/merdac ogonem.On nie dawal sie dotknac ok roku.a ja wykorzystujac spacer,gdy interesowalo go otoczenie bralam ogon u nasady i merdalam w lewo-prawo.Wet.nie potrafil powiedziec czy ogon jest przetracony,czy przemrozony,czy efekt paralizu,ktory tez mial.Dzis po 3 latach unosi ogoni kilka razy pomacha,choc pierwszy raz zrobil to na widok suczki,a nie mój.Co mysleli kierowcy,piesi ,to ich sprawa.Filipek merda i juz!Wczesniej nie widac bylo ,ze ma ogon,tak wbijal go pod siebie,a to calkiem pokazna kita!Zaden wstyd gadac z psem.Wstyd,to czasem gadac z ludzmi.
  5. Kierownik zamowil znowu budy.Dzwonil stolarz sa do odebrania w Malawie,jutro o 10.Siedze cicho,moze jeszcze zamowi,a potem my z Viris domowimy jaszcze ze 2.
  6. Zorka!Kochana domku ci zycze na ten Nowy Rok.Kochajacego,jak najszybciej,bo tam zima daje popalic!!!!
  7. Wypatrzylam podesty u wlasnego chl.w firmie.Wiadomo juz sa dla kierownika,a on da pod budy,musze tylko dac cynk jak bedzie w RZ-wie.Dobre i to .
  8. Halcia prosi o domek dla Zorki,Zorka prosi o domek dla siebie.My wszystkie prosimy!!Wezcie ludziowie Zorke!!Bedziecie ja kochac ,a ona was!!!!!
  9. Domku,domku!ZORKA czeka!
  10. CZasu pewnie nie bedziesz miala rozlac,a jak zostawisz...to bedzie stala lub nie.Ja licze na odwilz,ma byc plusowoale wody nie mialy.W miskach bylo zamarzniete zarcie,sama nie wiem co radzic,ale przyglądnij sie i daj cynk.Dobrze by bylo jak bys trafila na Weronike,ona przynajmniej reaguje,a nie uzala sie nad soba
  11. Biedna Zorka jeszcze nie znalazla domku a juz ZorkaII,bardzo podobna do niej przez kraty sie przymila i czeka na tulenie.
  12. Dzieki ,Viris,mysle ze na druga da kierownik,a moze juz zamowil?Te zdjecia to budy z Malawy,te i poprzednie zamawial Kierownik,ja poganiam,Grunt to to ,ze budy naplywaja do schr.Jak wyslesz,zawiadom,ale pospiechu nie ma ,bo to itak robota trwa ok.2 tyg,a place po wykonaniu.Jak Kerownik zamowil to wydluzy sie kolejka,a jesli nie to i tak zamowic musze 2,bo stolarzowi nie oplaca sie ciac na jedna.
  13. Ona ma krociutka siersc.Patrzac na nowe zdjecia nie moge sie oprzec wrazeniu,ze to nasza Szczeka,tylko z prostym pysiem.Uroda ta sama,diablik w pieknych oczach...W jej chyba boksie siedzi ZorkaII/bardzo podobna i tez pieszczocha/do Zorki,ktora dalej czeka...
  14. Tak mial jechac Kierownik.My dzis caly dzien zap...w Orzechowcach ,przedulo nas z kazdej strony i znow podpadlysmy awanturujac sie o zrobione i przywiezione budy ktorych nie mial kto wstawic do boksow.Weron zalatwila chlopow,my nakarmilysmy,mixpodh.u beci.jeszcze odtajamy,brrr
  15. Ja tez kojarze ze smycza mogla byc bita,lub trzymana na niej i wtedy bita albo porzucona przywiazana smycza.Ale tez wlasnie mysle ze zapinac smycz dawac smakolyk i jakis czas nie brac smycz do reki niech ma tylko zapieta ,a potem powoli na chwileczke i coraz dluzejJesli zle mysle poprawcie mnie albo radzcie.Jestem pelna podziwu dla Was i Bianki
  16. Stolarz dzwonil,jutro do odebrania 4 podw.budy -finansowal kierownik,ale jak fajnie ,ze 8 tyleczkow bedzie mialo cieplo!Ja mam dalej 185 i chora mame,dzialam slabiej ale nie odpuszczam.
  17. Gorzej bedzie ze smyczka,bo jesli by dom byl w miescie to dla wlasnego bezpieczenstwa powinna chodzic na smyczce,moze smyczi nagroda,ale co ja mam doradzac fachowcom,czas tez zrobi swoje
  18. Domku,rodzinko,miejcie litosc!Zgloscie sie zaraz!!!!
  19. Zorka,trzeba wiac przed mrozami do domu!!!
  20. Wiem,ze prezeska dalej unika popisow,rozmow telef.Tez im radzilam lamentowac w U.Miasta o auto,nawet na tymczas,ale to dalej nikt d..nie ruszy a Weronika sie nie rozedrze.Podobno p Derwisz wybiera sie na rozmowy z prezyd.,nawet jak nic nie osiagnie,to nie da zapomniec o problemie.Ona jest przedsiebiorcza,zobaczymy.
  21. Tez sie bardzo ciesze!gdyby przeznaczyli np.kase na budy....Bo o to ze psy w Mielcu nie gloduja jestem spokojna,astare budy tak strasznie raza na tle nowych...
  22. A temperament podejrzewam podoby do naszej Krzywej Szczeki z Orzech.i ciesze sie ze o tym wiedza i temperamentu sobie zyczyli.
  23. Zorka,domek gdzies czeka,mysle ze niedlugo sie ujawni,czego ci mocno zycze
  24. Albiemu ,jak bedzie mus to i auto sie znajdzie,tylko nie wiem jak u was z czasem?U dr ok 40 kg karmy do przewiezienia,ale wole to dac wtedy jak bedzie sie im konczyla.Ale zdjecia trzeba by porobic,bo przy roztopach bedzie jeszcze gorzej,byc moze budy porozdzielac jesli tego nie zrobili.
  25. Grunt ,ze szybko uwierzyla w odmiane losu.Cieszymy sie ze biega,macha ogonkiem,a calusek...Przydalby sie szybko domek ,zeby nowa zmiana znow jej w glowie nie namieszala.Wiare i ciekawosc naprawde widac bylo w jej oczach juz w aucie.
×
×
  • Create New...