Doszłam do wniosku ,że Twoje sunie to urodzone modelki do sesji zdjeciowych.Ja dzis po raz pierwszy od lat zrobiłam zdjęcia Nutce w aucie,bo nie miała jak uciec,ale robiła wszystko,by stać tyłem lub skrecić głowe.Wiezliśmy je na szczepienia i cały czas stały po przeciwnych stronach ,tak,że gdy chciałam robić im razem wychodziły kawałki kadłubków, do tego tyłem:evil_lol: