-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Trzymaj sie,wiem,ze to straszne....
-
I udało mi sie załatwić wanne,większą,szybciej i blisko/odl.3 km od schr/Dziś Kierownik ma po nia jechac.Jeszcze umywalka jak Mu sie przyda,kazałam tez sie porozgladac,moze Mu cos wpadnie w oko,to pytac i brac.Wpadła do mnie kol.z Mielca,a ja nie unie nie gadać o schronisku i tak własnie nadarzyła sie wanna.Druga w okolcy jesieni.Ciekawe,czy jak Kierownik do mnie zawoła o nowy teren ,czy dam rade?
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziura samodzielnie kopana? W goracym betoniaku,takiej mozliwosci nie miał.Śliczniutki. -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Neluniu,spokojnej nocy,szkoda ,że brzuszek pusty. -
Ja ze względu na ciężką chorobe mamy wypadam z obiegu,tyle co mogłam to dzwonić.Albiemu miała konto na ten cel.Ja dostałam dzis 20 kg karmy dla podhalana i mam tym dokarmiac tylko jego,bo zagrałam kumplowi na uczuciach a on ma podhalana i nie wierzył mi,ze takie też trafiają do schroniska.Wysłałam zdjęcia,wybaczyć mi nie moze,ale karme kupił i podał.
-
I jak z moich telefonów wynika,dalej zadnego pośpiechu i organizacji.Bo co,na moje zgłoszenie rano,do teraz Nic!!!K...jutro pewnie pomysla ,albo i nie,jaki problem ,ze od soboty żarcia nie ma,a grubo wczesniej też ledwo co!I pieprz... uspokajanie w gazetach,ze straz sprawdza 3x dziennie.Widziałysmy,jak sprawdza!!!A ich sumienia uspokoiło!
-
Biba !Nie boj sie jechac,owszem,pierwszy pobyt jest szokiem,ale potem moze cie wciągnie wolontariat jak nas,bo zrozumiałam ,ze nie masz daleko,a im nas wiecej tym razniej sie nam pomaga.
-
osho! Masz racje! ZAdzwoniłam drugi raz,by dowiedziec sie,ze nie zrobiono nic,bo szefa nie było.Na wszystko prosiłam,by cos zrobiła w tej sprawie.Była grzeczna,ale waznie było podac swoje dane.Podałam,anonimowa nie bede.Zapytała skąd wiem powiedziałam,ze jezdzimy 2 lata i obserwujemy psy.Głodne robia sie agresywne,czy na tym im zalezy?POwtórzyłam,ze na ludzi w schr.nie ma co liczyć,bo nie dbają o to by zdobyć pozywienie!
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
halcia replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I Nela i my prosimy o domek dla niej -
Zrobiłam to ,co mogłam.Zadzwoniłam do sekretariatu p. Szostka i zgłosiłam,ze w schronisku nie ma jedzenia.Przedstawiłam sie,powiedziałam tez,ze jestem wolontariuszem z Rzeszowa/tam juz powinni wiedziec,ze nie odpuszczamy/powiedziałam tez,ze tam sa niestety tacy ludzie,ze nikt nie pofatyguje sie tego zgłosic.A z tego co wiem ,straz jest zobowiązana dostarczać jedzenie.Myslałam,że trzeba bedzie postraszyc dziennikarzami,ale pani uprzejmie poinformowała mnie ,ze zgłosi szefowi.Tylko,ze szefowi nie wierze,czy cos z tym zrobi.
-
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Idzże ,idz,bo juz nie wiadomo kogo bardziej zal,ciebie czy Reno!Przeciez jej starania,powinny być już uwieńczone sukcesem. -
Zanim biba pojedziesz,mozesz przegladnąć stronke wolontariuszy,tam jest troche propozycji ze zdjęciami psów.Weronka,czy zgłaszałas w UM,że jedzenia brakuje?za chwile tam zadzwonie,ale czy to coś da?
-
bo brakło kopniaka w d....,z nim chyba inaczej nie mozna
-
Żaba,poproś Janusza,żeby zgłosił strazy BRAK jedzenia.Oni maja za zadanie pilnowac,zeby psy miały wode i jedzenie!Ale nie sprawdzaja zamrazarek,a te głupy ze schr.nie zgłaszaja,że nie mają nic Niech on zgłosi a nie lamentuje i niech nie liczą na kierowce,on ma tylko białą koszule,rozumu juz nie!!!