Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Burczy w brzuszku pewnie coraz bardziej,biedactwo,miasto sie nie spieszy,a od nas pewnie nikt nie jedzie w sobote.Mońka,wytrwaj,badz dzielna.
  2. Trzymaj sie,wiem,ze to straszne....
  3. I udało mi sie załatwić wanne,większą,szybciej i blisko/odl.3 km od schr/Dziś Kierownik ma po nia jechac.Jeszcze umywalka jak Mu sie przyda,kazałam tez sie porozgladac,moze Mu cos wpadnie w oko,to pytac i brac.Wpadła do mnie kol.z Mielca,a ja nie unie nie gadać o schronisku i tak własnie nadarzyła sie wanna.Druga w okolcy jesieni.Ciekawe,czy jak Kierownik do mnie zawoła o nowy teren ,czy dam rade?
  4. Dziura samodzielnie kopana? W goracym betoniaku,takiej mozliwosci nie miał.Śliczniutki.
  5. Neluniu,spokojnej nocy,szkoda ,że brzuszek pusty.
  6. ciekawe jak jej dzieciatka i czy to wynoszenie nie skończyło sie dla nich zle.
  7. Ja ze względu na ciężką chorobe mamy wypadam z obiegu,tyle co mogłam to dzwonić.Albiemu miała konto na ten cel.Ja dostałam dzis 20 kg karmy dla podhalana i mam tym dokarmiac tylko jego,bo zagrałam kumplowi na uczuciach a on ma podhalana i nie wierzył mi,ze takie też trafiają do schroniska.Wysłałam zdjęcia,wybaczyć mi nie moze,ale karme kupił i podał.
  8. I jak z moich telefonów wynika,dalej zadnego pośpiechu i organizacji.Bo co,na moje zgłoszenie rano,do teraz Nic!!!K...jutro pewnie pomysla ,albo i nie,jaki problem ,ze od soboty żarcia nie ma,a grubo wczesniej też ledwo co!I pieprz... uspokajanie w gazetach,ze straz sprawdza 3x dziennie.Widziałysmy,jak sprawdza!!!A ich sumienia uspokoiło!
  9. Biba !Nie boj sie jechac,owszem,pierwszy pobyt jest szokiem,ale potem moze cie wciągnie wolontariat jak nas,bo zrozumiałam ,ze nie masz daleko,a im nas wiecej tym razniej sie nam pomaga.
  10. osho! Masz racje! ZAdzwoniłam drugi raz,by dowiedziec sie,ze nie zrobiono nic,bo szefa nie było.Na wszystko prosiłam,by cos zrobiła w tej sprawie.Była grzeczna,ale waznie było podac swoje dane.Podałam,anonimowa nie bede.Zapytała skąd wiem powiedziałam,ze jezdzimy 2 lata i obserwujemy psy.Głodne robia sie agresywne,czy na tym im zalezy?POwtórzyłam,ze na ludzi w schr.nie ma co liczyć,bo nie dbają o to by zdobyć pozywienie!
  11. I Nela i my prosimy o domek dla niej
  12. Zrobiłam to ,co mogłam.Zadzwoniłam do sekretariatu p. Szostka i zgłosiłam,ze w schronisku nie ma jedzenia.Przedstawiłam sie,powiedziałam tez,ze jestem wolontariuszem z Rzeszowa/tam juz powinni wiedziec,ze nie odpuszczamy/powiedziałam tez,ze tam sa niestety tacy ludzie,ze nikt nie pofatyguje sie tego zgłosic.A z tego co wiem ,straz jest zobowiązana dostarczać jedzenie.Myslałam,że trzeba bedzie postraszyc dziennikarzami,ale pani uprzejmie poinformowała mnie ,ze zgłosi szefowi.Tylko,ze szefowi nie wierze,czy cos z tym zrobi.
  13. Ale jest tez i tak,ze ludzom naprawde nie przychodzi do głowy schroniskoPysiaku,trzymaj sie!
  14. Idzże ,idz,bo juz nie wiadomo kogo bardziej zal,ciebie czy Reno!Przeciez jej starania,powinny być już uwieńczone sukcesem.
  15. Ja bym tam pana z UM dodała"przeniesiony na zawsze z Przemysla"
  16. Zanim biba pojedziesz,mozesz przegladnąć stronke wolontariuszy,tam jest troche propozycji ze zdjęciami psów.Weronka,czy zgłaszałas w UM,że jedzenia brakuje?za chwile tam zadzwonie,ale czy to coś da?
  17. Zdjęcia piekne,no cóż,ty lubisz upał,ona nie.Korzystaj z mojego aparatu póki masz,przecież go nie ubędzie i ciesz oko takimi zdjęciami.
  18. Żaba,czy odwrotnie,Tedi Żabe?Ciekawe szalony psiaku czy burzy sie boisz?
  19. bo brakło kopniaka w d....,z nim chyba inaczej nie mozna
  20. Mońka,bo mnie telepie siedzisz tam biedaku głodna z głupoty ludzi,bo nie inaczej.Ty i ponad 200 innych niewinnych psiaków.
  21. Żaba,poproś Janusza,żeby zgłosił strazy BRAK jedzenia.Oni maja za zadanie pilnowac,zeby psy miały wode i jedzenie!Ale nie sprawdzaja zamrazarek,a te głupy ze schr.nie zgłaszaja,że nie mają nic Niech on zgłosi a nie lamentuje i niech nie liczą na kierowce,on ma tylko białą koszule,rozumu juz nie!!!
×
×
  • Create New...