Rafciu,"Mielec,zbiór starych watków",str.313 tam jest link do artykułu i trzeba dopisac komentarz żeby pokazac ,że sprawą nowego terenu interesuje sie wiecej ludzi.Jak nie trafisz masz Kasie na GG,ona Ci da namiary,bo sie wpisywała.Zachecam tez do wizyty w Orzech.,sama radosc jak tam sie zmienia,chłopak kierownik,super,klimacik serdeczny,pogodny,az uwierzyc trudno..