To ja pewnie tez!Żaba nie powiedział nie,więc oczekujemy go w schronisku.Rafał mało rozmowny,więc nie wiem.Wiecie,ze bierzemy Babunie z powrotem?Zakupiłam troche taniego sprzetu "do majsterkowania" pedzle,szczotki w hurtowni.Weronika,mam rzeczy,chetnie Ci podam/poducha,ciuchy.Daj znac kiedy,jutro zadzwon,lub umówmy sie dziś na PV.Strasznie martwi mnie ten kilkudniowy deszcz,tam jest nie do przejechania i nie do przejscia,z obu stron potwornie rozkopane i wszedzie gliniaste błoto.