Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. No to gratulacje,a co dalej?? Amy wyglada tu na obrazona :razz: i wcale sie jej nie dziwie... [URL]http://images48.fotosik.pl/129/e38782d67a2bd632.jpg[/URL]
  2. Nie zapomnialam,tylko czasu brak... Dindek swirus :diabloti: [URL]http://images8.fotosik.pl/33/09516a0dd9f3d455.jpg[/URL] Uciekaj,bo jak cie dorwe,to nie recze za siebie ....:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/474/83c9c08b031ac0a1.jpg[/URL] Biedna Misza,mam nadzieje,ze wroci do domku,a domek bedzie lepiej jej pilnowal i adresowke zaraz zawiesi.
  3. fajnie,ze niunka ma sie juz tak dobrze. Czekamy w takim razie na nowe zdjecia slicznoty. A co do wplat,to powinny byc dwie z mojego bazarku. Od rozi 30zl i od markofix1 130zl Potrzebuje tego potwierdzenia,zeby moc zamknac bazar.
  4. [quote name='*zaba*']Czy moge miec prosbe? Prosilabym o potwierdzenie,ze wplata z bazarku doszla,to beda dwie wplaty 130 i 30zl Z gory dziekuje :p[/quote] sie przypomne
  5. Jestem i ja,ale niewiele moge pomoc... Pies sliczny,przykre,ze trafil na tak nieodpowiedzialnych ludzi.
  6. :laola: No to gratulacje i zyczonka jeszcze wielu,wielu takich wspanialych lat razem!! :tort:
  7. Wikuniu ... a doopa,takie pianie,co nic nie przynosi..
  8. A co tu taka cisza, he??
  9. Dmuchawce,latawce,Bianka [URL]http://img518.imageshack.us/img518/4500/maj019.jpg[/URL] Slodka jest!!!!!!!!!!
  10. Widac,ze majowka udana :p Zdjecia jak i modelka swietne (ale odkrywcze :razz: ). RATUUUNKU !!!!Bestia nadbiega!!!:eek2: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz023-3.jpg[/URL]
  11. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/15052009.jpg[/IMG] Ksiezniczek (jakie piekne slowo sie mi utworzylo :diabloti: ) na ziarnku grochu :razz: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kamciu1005098.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kamciu1005097.jpg[/IMG] Acha,zeby nie bylo,tego czegos bialego,zimowego na udzie juz nie ma.
  12. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520097.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520098.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520099.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1505200910.jpg[/IMG]
  13. Dzis bylismy na psiowym spacerku. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520094.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520095.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150520096.jpg[/IMG]
  14. Woda jeszcze czysta,ale latem pelno jakis wodorostow plywa,ble. Jak mieszkalam w Polsce,to nie wyobrazalam sobie zeby latem nie byc nad morzem (mieszkalam w Pabianicach,kolo Lodzi). Teraz mam 10-15 min do morza i bywam tam 2-3 razy w roku :razz:.
  15. Brawo Lilus,dzielna dziewczyna z Ciebie! :loveu: Przepraszam,ze tu,ale nie moge wyslac PM do BUDRYSKA :oops: witaj,robie porzadki z bazarkami i cos nie moge dojsc do ladu :oops: Czy bylabys w stanie sprawdzic,czy doszly wplaty na Lilu od: [B]asl z bazaru *zaba* [U]18zl[/U][/B] [B]maciek54 z bazarku *zaba* [U]36zl[/U][/B] W pierwszym poscie watku widzialam rozliczenia,ale chyba tych kwot tam nie ma... Dziekuje z gory za pomoc i przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam,Iza. Moze ktos inny moglby mi pomoc??
  16. Co tam u slicznota slychac?? Czy doszla wplata 23zl z mojego bazarku od piromanki??? Bardzo prosze o odpowiedz.
  17. Czy moge miec prosbe? Prosilabym o potwierdzenie,ze wplata z bazarku doszla,to beda dwie wplaty 130 i 30zl Z gory dziekuje :p
  18. witamy,witamy!!!! Bianulka sliczna :loveu: ,wiec czekamy na kolejne zdjecia :p
  19. Pisalam PW do Helga&Ares,ale chyba sie minelysmy.. Na watku Pati,podane w linku jest konto DR Lucy...to chyba to...?? Fajnie,ze suczynka nabiera sil!! :loveu:
  20. Na jakie konto maja pojsc pieniazki? Na dr.Lucy,czy do Dorotki?
  21. Dzis konczy sie moj bazarek i dzieki kochanym ciotkom bedzie z niego 160zl :multi:
  22. Podpis mi zabrali :placz: :placz: Swinstwo,bo mogli napisac,zeby cos zmienic!!!! :mad: Napisalam zapytanie na administracji i .... post sie nie wyswietla,za to jest cos takiego: [INDENT][B]Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting. You will now be taken back to the forum. If you opted to post a poll, you will now be allowed to do so.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f36/"][COLOR=#000000]Kliknij tutaj jeśli Twoja przeglądarka nie przekieruje Cię sama.[/COLOR][/URL] No to juz jest zenujace ! Cenzura ?? :crazyeye: I dlaczego w obcym jezyku?? [/INDENT]
×
×
  • Create New...