Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. No to trzymamy, trzymamy i cekamy na wiesci zaraz po powrocie:p
  2. Pozazdroscic, pozazdroscic :crazyeye: Ogladajac te filmiki gesia skore mialam.. Wyglada jak po niezlej imprezce :diabloti: [URL]http://img251.imageshack.us/img251/480/img6899.jpg[/URL]
  3. [quote name='Rinuś'][LEFT][I][B]o kurczę...weszłam na klasę i dopiero zobaczyłam, że Halgre to nie osoba w moim wieku :eviltong:[/B][/I][/LEFT] [/quote] Moja droga, Ty jeszcze mlodziutka jestes, wiec patrzysz na wiek..., ale najwazniejsze jest, zeby czlek byl mlody duchem bez wzgledu na kalendarz:diabloti: Naprawde nie wiem co o tym myslec. Oby to byl brak dostepu do netu.
  4. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200924.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200925.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200926.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200927.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200928.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200919.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200920.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200921.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200922.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200923.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200913.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200914.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200915.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200917.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200918.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20098.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20099.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200910.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200911.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200912.jpg[/IMG]
  8. jaki len, jaki len ???!!!! Fotki z dzisiaj [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20094.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20095.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20096.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20097.jpg[/IMG]
  9. Napisalam na nk w profilu i wyslalam wiad. Naprawde sie juz martwie :cool3:
  10. [quote name='nika28']Pixi już poza schronem, pojechała do DS :multi: *Zaba*, ale jest tyle innych, fajnych kudłaczy :cool3:[/quote] Troche jestem zazdrosna..:oops: Duzo szczescia w takim razie, a czy moze czasami jakies fotki :razz: ? Wiem,ze jest duzo kudlaczy i nie tylko, ale niestety TZ ...:shake: Moze za czas jakis... Jeszcze raz Malenka, wszystkiego dobrego w kochajacym domku!!!!!! :loveu:
  11. [quote name='nika28']*Zaba*, ja jej robiłam ogłoszenia i jakiś fajny domek się zgłosił, Pixi ma do niego pojechać niedługo. Jest z Tomaszowa Mazowieckiego.[/quote] W takim razie czekam na wiesci i trzymam kciuki. Ja juz nawet mialam dla niej imie... Miala sie nazywac Piekna. No ale coz, moze kiedys ....:-(
  12. :placz: Trzymam w takim razie kciuki za kochajacy domek dla ksiezniczki. Nawet nie doczytalam w jakim miescie ona jest.
  13. Kurde! No ja tez sie sie martwie!!!! Dziewczyny, jesli cos sie dowiecie, piszcie zaraz, plisssss!
  14. Napiszcie, prosze, ze ona ma juz domek. TZ nie chce sie zgodzic na drugiego psa, a ona mi tak w serce zapadla :placz: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i962514.jpg[/IMG]
  15. Oj kobito, to masz urwanie doopy widze :razz: Zdrowka zyczymy no i trzymaj sie dzielnie. Acha, kciuki oczywiscie trzymane :p
  16. Milo mi, ze tu zagladasz:loveu: Znalazlam takie dwa zdjatka komorka robione, z lata. Mama lezy na lozeczku, wiec Filutek musi pilnowc...:diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSC00122.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSC00123.jpg[/IMG]
  17. Juz sroda, wiec za niedlugo beda fotki (bo mialy byc wieczorkiem 4.10 :razz:). Ciekawe jak tam Bianeczka przezyla te pieronskie petardy?
  18. No wlasnie, gdzie Wy?? Mam nadzieje, ze wszystko ok. Wracajcie i nie robcie wiecej takich niespodziewajek... :razz:
  19. Czasu malo i jeszcze ucieka, jakby ktos go donil :mad: Zapomnialam wkleic zdjatka z tamtego pamietnego poniedzialku, kiedy laska nie przyszla. Kupilam Kamciowi nowe lozeczko na pocieche :razz: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60027-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60028.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60029-1.jpg[/IMG] Dalam mu wybor, no i oczywiscie wybral nowe. Moze kolory takie mniej babskie jak na tym starym :cool3:
  20. :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img171.imageshack.us/img171/4992/img6848i.jpg[/URL]
  21. Odnalazlam stary bannerek do mojej galeryjki, Taniu, pamietasz,dziekuje raz jeszcze.
  22. Nie bylo mnie kilka chwil, a tu [B][COLOR=blue]TAKA NIESPODZIANKA !!!!!!!!![/COLOR][/B] Pani Malgosiu i Piraciku, wszystkiego co najlepsze na [COLOR=blue][B]NOWEJ DRODZE ZYCIA[/B][/COLOR].
  23. [quote name='halgre58'][IMG]http://i33.tinypic.com/2isw2g1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2vja0s0.jpg[/IMG][/quote] Ooo, dziekuje, rowniez za kwiatuszka.
  24. [quote name='deer_1987']u nas 4 stopnie ig - nie zaliczone g - zaliczone vg - dobrze mvg - bardzo dobrze[/quote] No troche prosciej u Was to wyglada. [quote name='agaciaaa']Gratuluję egzaminu! :multi: ... Ojej :shake: jak Kamel się z tym czuje? :cool3:[/quote] Dziekuje!! No, Kamelkowi juz mija, tak wiec obejdzie sie bez psychologa :diabloti: [quote name='Od-Nowa']niepokorna uczennica :diabloti: ale dobrze!! niech sobie nie myśli,że ma bezładną mase w ławkach :evil_lol: brawo!! a do kiedy masz oddać tą pracę??[/quote] Kiedy tylko ja taka upuerdliwa bylam. Inna Dunka tez nie potrafila zalapac, to sie poplakala i slowem sie nie odezwala :razz: Nie powiem kiedy, powiem jak zalicze (jesli...).Koniec szkoly to 30.10.09, wiec przed ta data :diabloti: [quote name='Korenia']Gratulejszyn :multi::multi:[/quote] Slicznie dziekuje!
  25. Toslawo Jedyna!:loveu: No pefnie, ze jestem pewien!! Tamto, to taka pszelotna znajomosc byla tylko.:razz: Ty fiesz, zem serce swe Tobie oddal!! Ty sresztom tesz masz kogos, jakos tak smiesznie siem nazywa, fcale do psa nie pasuje to cos nafet. Kolysanka pienknom jest, a zdjecia Tfe, na kture tak dlugo czekalem, ukazaly calom Tfom pieknosc, mimo ze na niekturych widac nieco ubytki..., ehhh, i znuf w nocy spac nie moglem.... A na tym zdjeciu, nie wiem, czy sama zawaszylas, stoisz w serduszku..., [URL]http://img156.imageshack.us/img156/2158/tosia14.jpg[/URL] ehh to dla mnie, tak ????
×
×
  • Create New...