-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
No to trzymamy, trzymamy i cekamy na wiesci zaraz po powrocie:p
-
Pozazdroscic, pozazdroscic :crazyeye: Ogladajac te filmiki gesia skore mialam.. Wyglada jak po niezlej imprezce :diabloti: [URL]http://img251.imageshack.us/img251/480/img6899.jpg[/URL]
-
[quote name='Rinuś'][LEFT][I][B]o kurczę...weszłam na klasę i dopiero zobaczyłam, że Halgre to nie osoba w moim wieku :eviltong:[/B][/I][/LEFT] [/quote] Moja droga, Ty jeszcze mlodziutka jestes, wiec patrzysz na wiek..., ale najwazniejsze jest, zeby czlek byl mlody duchem bez wzgledu na kalendarz:diabloti: Naprawde nie wiem co o tym myslec. Oby to byl brak dostepu do netu.
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200924.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200925.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200926.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200927.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200928.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200919.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200920.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200921.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200922.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200923.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200913.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200914.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200915.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200917.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200918.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20098.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20099.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200910.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200911.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik200912.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
jaki len, jaki len ???!!!! Fotki z dzisiaj [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20094.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20095.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20096.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/9pazdziernik20097.jpg[/IMG] -
Napisalam na nk w profilu i wyslalam wiad. Naprawde sie juz martwie :cool3:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
*zaba* replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Pixi już poza schronem, pojechała do DS :multi: *Zaba*, ale jest tyle innych, fajnych kudłaczy :cool3:[/quote] Troche jestem zazdrosna..:oops: Duzo szczescia w takim razie, a czy moze czasami jakies fotki :razz: ? Wiem,ze jest duzo kudlaczy i nie tylko, ale niestety TZ ...:shake: Moze za czas jakis... Jeszcze raz Malenka, wszystkiego dobrego w kochajacym domku!!!!!! :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
*zaba* replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']*Zaba*, ja jej robiłam ogłoszenia i jakiś fajny domek się zgłosił, Pixi ma do niego pojechać niedługo. Jest z Tomaszowa Mazowieckiego.[/quote] W takim razie czekam na wiesci i trzymam kciuki. Ja juz nawet mialam dla niej imie... Miala sie nazywac Piekna. No ale coz, moze kiedys ....:-( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
*zaba* replied to leni356's topic in Już w nowym domu
:placz: Trzymam w takim razie kciuki za kochajacy domek dla ksiezniczki. Nawet nie doczytalam w jakim miescie ona jest. -
Kurde! No ja tez sie sie martwie!!!! Dziewczyny, jesli cos sie dowiecie, piszcie zaraz, plisssss!
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
*zaba* replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Napiszcie, prosze, ze ona ma juz domek. TZ nie chce sie zgodzic na drugiego psa, a ona mi tak w serce zapadla :placz: [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i962514.jpg[/IMG] -
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
*zaba* replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Milo mi, ze tu zagladasz:loveu: Znalazlam takie dwa zdjatka komorka robione, z lata. Mama lezy na lozeczku, wiec Filutek musi pilnowc...:diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSC00122.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSC00123.jpg[/IMG] -
Juz sroda, wiec za niedlugo beda fotki (bo mialy byc wieczorkiem 4.10 :razz:). Ciekawe jak tam Bianeczka przezyla te pieronskie petardy?
-
No wlasnie, gdzie Wy?? Mam nadzieje, ze wszystko ok. Wracajcie i nie robcie wiecej takich niespodziewajek... :razz:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Czasu malo i jeszcze ucieka, jakby ktos go donil :mad: Zapomnialam wkleic zdjatka z tamtego pamietnego poniedzialku, kiedy laska nie przyszla. Kupilam Kamciowi nowe lozeczko na pocieche :razz: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60027-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60028.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60029-1.jpg[/IMG] Dalam mu wybor, no i oczywiscie wybral nowe. Moze kolory takie mniej babskie jak na tym starym :cool3: -
:loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img171.imageshack.us/img171/4992/img6848i.jpg[/URL]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Odnalazlam stary bannerek do mojej galeryjki, Taniu, pamietasz,dziekuje raz jeszcze. -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='halgre58'][IMG]http://i33.tinypic.com/2isw2g1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2vja0s0.jpg[/IMG][/quote] Ooo, dziekuje, rowniez za kwiatuszka. -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']u nas 4 stopnie ig - nie zaliczone g - zaliczone vg - dobrze mvg - bardzo dobrze[/quote] No troche prosciej u Was to wyglada. [quote name='agaciaaa']Gratuluję egzaminu! :multi: ... Ojej :shake: jak Kamel się z tym czuje? :cool3:[/quote] Dziekuje!! No, Kamelkowi juz mija, tak wiec obejdzie sie bez psychologa :diabloti: [quote name='Od-Nowa']niepokorna uczennica :diabloti: ale dobrze!! niech sobie nie myśli,że ma bezładną mase w ławkach :evil_lol: brawo!! a do kiedy masz oddać tą pracę??[/quote] Kiedy tylko ja taka upuerdliwa bylam. Inna Dunka tez nie potrafila zalapac, to sie poplakala i slowem sie nie odezwala :razz: Nie powiem kiedy, powiem jak zalicze (jesli...).Koniec szkoly to 30.10.09, wiec przed ta data :diabloti: [quote name='Korenia']Gratulejszyn :multi::multi:[/quote] Slicznie dziekuje! -
Toslawo Jedyna!:loveu: No pefnie, ze jestem pewien!! Tamto, to taka pszelotna znajomosc byla tylko.:razz: Ty fiesz, zem serce swe Tobie oddal!! Ty sresztom tesz masz kogos, jakos tak smiesznie siem nazywa, fcale do psa nie pasuje to cos nafet. Kolysanka pienknom jest, a zdjecia Tfe, na kture tak dlugo czekalem, ukazaly calom Tfom pieknosc, mimo ze na niekturych widac nieco ubytki..., ehhh, i znuf w nocy spac nie moglem.... A na tym zdjeciu, nie wiem, czy sama zawaszylas, stoisz w serduszku..., [URL]http://img156.imageshack.us/img156/2158/tosia14.jpg[/URL] ehh to dla mnie, tak ????