-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
oko, zadzwonie na sekundke, ze skype a hihi -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
ja bym se i mogla zadzwonic ino numeru brak -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agrabcia']Już nie moge się doczekać jakiś wieści, o zdjęciach nie wspomne. Ciekawe jak sobie radzi mała[/QUOTE] no zdjatka bylyby mile widziane... Ale chociaz kilka slowek... Czekamy z niecierpliwoscia. -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
ja to se przyszlam z pracy juz wczoraj o 23.30 hehe Rano niestety trza wstac, bo dzieciaki na 8 do szkoly, wiec sniadanko i te rzeczy.. No i zawsze sobie obiecuje, ze sie jeszcze poloze i pospie choc godzinke, ale jakos tak komp sie wlaczy, wiec zasiade i ... juz po spanku. Owieczko! Gdzies Ty? Co u Lorutki? -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agrabcia']Oczywiście przyłączam się do grona zakochanych wielbicielek Lorci. Wpłaciłam 30 zł jednorazowo i od czerwca deklaruje stałe wpłaty 20 zł[/QUOTE] No, no bedzie siwy dym... :cool3: Slicznie dziekujemy :multi: [quote name='Ada-jeje']Ciotka dusje okularki na nos prosze zalozyc :crazyeye: umknelysmy :mad: a ja probuje DS dla Lorci nagrywac.[/QUOTE] Domek sie kroi?? ciiii, nic nie mowie :eviltong: Dlaczego nie ma wiesci od Owieczki? :roll: -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
Bedzie sie dzialo... No a teraz juz spadam do pracy, mam nadzieje jutro przeczytac cos nowego i dobrego o Loruni. -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Blood :lol: Witaj na watku Lorci :loveu: No to juz sa nas dwie zakochane i co teraz bedzie ? :oops::evil_lol:[/QUOTE] A niby dlaczego ja ten watek zalozylam? Jakbym nie byla zakochana, to sie bym byla nie zmobilizowala. Moj TZ nie zgadza sie na drugiego psa, a Lorcia to taki mini Kamczyslaw. Juz popoprawialam, zaraz bede pisac do moda. Na 15 ide do pracy, tak wiec zajze tu dopiero jutro rano. Mam nadzieje, ze Owieczka cos nam napisze ;) -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
zdjec ni ma, ale beda;) a teraz wazny aplel!!! [SIZE=5][B]PILNE!!! POMOCY!!![/B] [B]SCHRONISKO KRAKOW ZALANE !!! POTRZEBNE DOMY TYMCZASOWE NA JUZ DO MOMENTU OPADNIECIA WODY W SCHRONISKU[/B]: [B]prosimy o przesylanie wiadomosci na dogomani !!![/B][/SIZE] -
przepraszam za offa, ale to pilne [SIZE=5][B]PILNE!!! POMOCY!!![/B] [B]SCHRONISKO KRAKOW ZALANE !!! POTRZEBNE DOMY TYMCZASOWE NA JUZ DO MOMENTU OPADNIECIA WODY W SCHRONISKU[/B]: [B]prosimy o przesylanie wiadomosci na dogomani !!![/B][/SIZE]
-
sto lat!! sto lat!!! Jak ten czas leci...
-
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Sunia potrzebuje pieniazkow na leczenie i dowozenie jej do weta poza kasa na hotelik 300 zl[/SIZE] [SIZE=4]Potrzebni takze chetni do poprowadzenia bazarkow, na ktore fanty moga przekazac dusje i shanti. [/SIZE] -
Nie umiem pieknie pisac, ale tez nie moge czekac. Pierwsza wzmianka o tym, zeby zalozyc Lorci watek byla juz w lutym. Dlatego powstal watek mojego autorstwa. Mam nadzieje, ze ze jakos to pojdzie. Jest to moj pierwszy raz, wiec juz z gory dziekuje za wszelkie sugestie, pomysly i rady. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185849-PILNE!-Pogryziona-chora-ksieżniczka-Lorcia-prosi-o-POMOC!?p=14699297#post14699297[/URL]
-
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=blue][U]Sytuacja finansowa Lorci.[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][U][SIZE=3][COLOR=magenta]Wplaty stale: [/COLOR]:loveu:[/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][B]ania z poznania[/B] - [B][COLOR=navy]20 zl[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]dusje[/B] - [COLOR=navy][B]100zl[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B]agrabcia[/B] - [B][COLOR=navy]20zl [/COLOR][/B](od czerwca)[/SIZE] [SIZE=3][B]Niebieska713[/B] - [B][COLOR=navy]20zl[/COLOR] [/B](od czerwca)[/SIZE] [B][U][SIZE=3][COLOR=magenta]Wplaty jednorazowe: [/COLOR]:loveu:[/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][B]agrabcia[/B] -[B] [COLOR=navy]30zl[/COLOR][/B][/SIZE] [B][U][SIZE=3][COLOR=magenta]Bazarki: [/COLOR]:loveu:[/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][COLOR=lime][B][U]Pieniążki wpłynęly od:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][COLOR=#00ff00][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00][COLOR=#000000][SIZE=3][B][U][COLOR=blue]Maj: [/COLOR][/U][/B]18-05-2010 - [B][COLOR=navy]30,00- AGRABCIA:multi: [/COLOR][/B] 19-05-2010 - [B][COLOR=navy]70,00 - od dusje[/COLOR][/B] :multi:[/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#00ff00][COLOR=#000000][SIZE=3][COLOR=blue][U][B]Razem: 100 zł[/B] [/U][/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][B][U][COLOR=indigo]Wydatki : [/COLOR][/U][COLOR=purple]Hotelik od 15 do 31 maja - 136 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]Leki[/COLOR][/B] ( recepta) [/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=purple]- 33,85 zł [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=indigo][U]razem: 169,85 [/U][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][B][U][COLOR=blue]Czerwiec:[/COLOR][/U][/B] 01-06-2010 - [COLOR=navy][B]179,67[/B] -[B] od dusje:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000] [SIZE=3]04-06-2010 - [B][COLOR=navy]20,00 - od Berkano:multi:[/COLOR][/B] 07-06-2010 - [B][COLOR=navy]80,00 - od dusje:multi:[/COLOR][/B] 10-06-2010 -[/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=blue] [COLOR=navy]20,00 - AGRABCIA:multi:[/COLOR] [/COLOR][COLOR=navy][U][COLOR=blue]Razem: 299,67[/COLOR] [/U][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] [/COLOR][B][U][SIZE=3][COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE][/U][/B] -
Pogryziona, chora ksieżniczka Lorcia już w swoim DOMKU :)
*zaba* replied to *zaba*'s topic in Już w nowym domu
Jastrzebie Zdroj schronisko- to miejsce, w ktorym ostatnio mieszkala ta malizna. Jakos dawala sobie rade, dzielac betonowy kojec z innymi suczkami. Wiadomo, jak to w stadzie, wieczna walka o byt, i nie ma miejsca dla niesmialych i delikatnych. Lorcia zostala pogryziona, ona jest taka cichutka, nie umie sie bronic. Ma dwie dziury w pupie i zdartą skórę z sierścią z pośladka. Lorcia jest na antybiotyku i jej rana, ta największa, zdarta skóra będzie wymagała leczenia, może wdać się martwica. Po tym incydencie szybko zapadla decyzja: Lorcia nie moze duzej zostac w schronie, bo czeka ja tylko jedno - zagryzienie! W expresowym tempie, dzieki [B]dusje[/B] znalazl sie tymczas u [B]Owieczki[/B], w transporcie pomogla [B]Tarzanka[/B]. Wszystko potoczylo sie blyskawicznie -moze dlatego, ze nie bylo planowane? I tak 15 maja Lorcia pojechala. Ale to tyle z dobrych wiadomosci. Oto pierwsze relacje z DT: [I][SIZE=3][COLOR=navy]Lorcia to kochana, skromna, przytulasta i zachowujaca czystosc sunia, ale bardzo powaznie chora Oprocz paskudzacej sie rany po pogryzieniu ma potworny katar i kaszel. Na razie nie mozna jej wyciac dredow ani jej wykapac, bo jest bardzo obolala.[/COLOR][/SIZE][/I] No i tu pojawia sie magiczne zdanie: [B][SIZE=3][COLOR=red]Blagamy o wsparcie finansowe Lorci.[/COLOR][/SIZE][/B] Pierwsze wplaty juz sa, ale potrzeba stalych deklaracji (mysle, ze nie beda one na dlugo, bo Lorcia u Owieczki wyzdrowieje, wypieknieje i domki beda stac w kolejce), bazarkow, wplat jednorazowych. -
Lorcia nie miała łatwego życia. Jej pani, nałogowa alkoholiczka, niezbyt dobrze się z nią obchodziła. Lorcia wie co to głód, zimno, wie kiedy trzeba zejść z drogi zataczającej się właścicielce. Wie że wtedy najlepiej zaszyć się w kąciku i siedzieć cichutko jak myszka w nadziei że "pani" zapomni o swoim psie. Bo lepiej być zapomnianą, niż kopniętą lub uderzoną. Lorcia boi się gwałtownych ruchów, ale nie reaguje agresywnie. Mimo tych przeżyć Lorcia nie jest dzika, garnie się do ludzi i ktoś bedzie miał w niej wiernego przyjaciela. Nie nalezy jak pisze shanti stosowac przy Lorci gwaltownych ruchow, i podniesionego glosu. [SIZE=4][COLOR=navy]Lorcia to malutka, okolo 5 - 6 letnia, niesmiala, wysterylizowana sunieczka, ktora ostatnio zostala pogryziona przez inne suczki z boksu.[/COLOR] [/SIZE] Jest sliczna, puchata, tylko jak to w schronie, niebardzo jest czas na pielegnowanie wszystkich futer. Dlatego Lorci zaczely juz robic sie dredy. Lorcia bardzo potrzebuje swojego czlowieka, teskni za przytulaniem, glaskaniem... A oto nasza ksiezniczka [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1505387/img-4920/rozmiar/2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2242/8dd9e59e0024692b4b6afdc2[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1505403/img-4931/rozmiar/2"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi936/0b5e88ac001c496b4b6afed7[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1505408/img-4938/rozmiar/2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2755/63c9c9650026f2d34b6aff1b[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1984effdac4d7a4a.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/122/1984effdac4d7a4a.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]Lorcia dzisiaj, 20 maj :-([/SIZE] [URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSCN1893.jpg[/URL] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/DSCN1826.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=blue][U][B]Nowe wiadomosci:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]post 53 str.6[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]post 69 i 70 str.7[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]post 86 str.9 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]post 119 str.12[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]post 172 i 180 str.18[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]post 293 str.30[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff][U][B]Nowe zdjecia:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]str.:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]6, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#0000ff]8, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#0000ff]9, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#0000ff]10, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#0000ff]12, [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#0000ff]13, 14, 18, 29[/COLOR][/SIZE]
-
czy jest jakis kontakt z tymczasem? Kiedy mozemy spodziewac sie info o Lorci?
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
*zaba* replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ufff, operacja odroczona. to cos, co mu sie w pysiu zrobilo, jest mniejsze, ale Rodzice mieli stracha. Dziekujemy za wizty :) Filus pozdrawia dzialkowo [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1234567881-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/042310151211.jpg[/IMG] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
*zaba* replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Troche zawirowan, ale Kamczyslaw ma sie dobrze, zdjatek brak, trza popstrykac... -
no moze juz czas sie odezwac, co???
-
Przyszlam popodziwiac, pozazdroscic, tu pustawo....
-
Nadrabiam, nadrabiam Bazyl w namordniku smiesznie wyglada hihi, a Bianeczka z piwem i cygarem wymiata. Ale on juz wielki chlopak i te jego uchiii No cud, miod i orzeszki!
-
Zima, brrr, ale chodziaz ladnie bielutko-czysciutko, a teraz buro,szaro.deszcz... Ariucha slodziutka! A jakie dialogi... ;)