[quote name='Od-Nowa']a to jeszcze aktualny konkurs?
ja też chce moje na okładce :cool3:[/quote]
[quote name='Od-Nowa']o łobuzy!!
to proszę informować wcześniej. ja w mediach nie siedzę :cool3:[/quote]
Ja skopiwalam sobie linka z galerii pod kundelkiem.Nie wiedzialam,ze jest jakis konkurs.
Masz tu tego linka
[URL]http://www.psy.pl/200/?A=galeria&pg=1[/URL]
[quote name='kasia14']Kamcio na okładce te zapewne dlatego, że taki konkurs był ;) Ciekawa jestem tylko, bo nie mam nowego numeru, czy okładke pokazali w nowym numerze? (mieli pokazac pare najciekawszych) A cała reszta jest tu, podaje strone na której jest KAmelek ;) [URL]http://www.psy.pl/200/?A=galeria&pg=5[/URL][/quote]
Kamelkowi zrobilam dwie okladki (wiem,wiem,powinnam sie leczyc)
Oto ona:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/293/4234fcee8714f82f.jpeg[/IMG][/URL]
[quote name='kasia14']chyba już nie :eviltong: a Filuś też ma swoja okładke!:lol:[/quote]
No,Filutek tez ma i ma nawet sporo glosow.