[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Hallo, Dea. Co z domkiem? Zdecydowali się czy nie? Bo teraz nie wiadomo czy szukac dalej, robic allegro czy co? Ja tez chyba powinnam wiedziec coś o tym, całe świeta musiałam zmienic dla tej suni. Więc nie ukrywam, że czekam na decyzję od tej pani.[/quote]
Allegro mała ma już i nawet jest 2 obserwatorów ale czy tylko się gapią lub czy mają zamiar zadz. tego to nie wie nikt:razz: