[quote name='Soema']Wstyd się przyznać, ale spodziewałam się że jest w gorszym stanie.
Ale mega ulgaa :) dzielny chłopak..
powinien dostać dożywotni zakaz spożywania alkoholu, skoro mu rozumu brakło :angryy:[/quote]
ja też jak czytałam początek to aż bałam się przejść dalej a co jazdy po pijanemu to mam też nadzieje że dostanie chociaż za to ukarany bo za znęcanie to nie mamy co liczyć w tym kraju na solidny wyrok:angryy: