Jump to content
Dogomania

iwi10

Members
  • Posts

    936
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwi10

  1. Ja również trzymam mocno kciuki:thumbs:
  2. Super że ma już swój domek ale DT był cudowny aby więcej takich domków;)
  3. Tu też dawno mnie nie było podrzucę do góry.
  4. Jak dawno mnie nie było a tu takie super wiadomości:multi:
  5. iwi10

    Metamorfozy

    Piękny szczęśliwy uśmiech, uwielbiam ten watek:loveu:
  6. Ja też się nie udzielam bo na razie nie mogę się połapać i zdecydowanie wolę fora;)
  7. Witam piękne zdjęcia nawet my się załapałyśmy do twojej galerii :lol: Było bardzo fajnie ;) a Tosca rewelacyjna jest i wpatrzona w ciebie jak w obrazek. Pozdrawiamy Iwona i Mojra;)
  8. To nie ten sam psiak super że już jest dobrze :multi:
  9. Jestem wróciłam a tu duże zmiany jest bazarek:multi:
  10. Bardzo smutna historia dobrze że już ma opiekę i nie jest sam bo widać z tej historii że ma serduszko i to prawda choroba przychodzi nagle i nikt jej nie planuje.
  11. Jest słodka ale więcej zdjęć bo trzeba ją zacząć ogłaszać i tekst z opisem suni i jej historie poproszę. Jutro wyjeżdżam i dopiero wrócę w niedziele wieczorem i nie będę miała netu więc życzę wszystkim miłego weekendu wyślijcie do Wiedźmy zdjęcia na bazarek:lol:
  12. Tylko uważaj aby pit bulle cię za bardzo nie zauroczyły:evil_lol: bo nie wiem jak jeszcze jedną rasę zmieścisz:evil_lol:
  13. Podmienili tobie psa a gdzie ta mała czarnuszka:evil_lol:
  14. Zdjęcia super widać jak zdrowieje i jest szczęśliwa:loveu: Przepraszam że nie na temat ale proszę o pomoc dziewczyna ma 5 psów na dt i sunia husky przybłęda pomóżcie ją poogłaszać [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/"][COLOR=#000000]Siberian husky suka porzucona w gminie Płoniawy - szuka domu!!![/COLOR][/URL]
  15. I co u Luny może jakieś fotki:lol: Zapraszam wszystkich o pomoc dziewczyna ma 5 psów na dt i sunia husky przybłęda pomóżcie ją poogłaszać [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/[/URL]
  16. Dzisiaj wyślę ci na maila zdjęcia książek na bazarek dziewczyny jak coś macie to róbcie zdjęcia i do wiedźmy na pw ona wszystko z organizuje jest mistrzem w robieniu bazarków:lol: a tu nagle taka cisza pięć psów na tym czasie pomoc potrzebna na wczoraj. Czy ktoś zrobił allegro lub inne ogłoszenia małą trzeba porządnie ogłosić.
  17. iwi10

    Metamorfozy

    Jaka ona słodka:loveu:
  18. Dzięki wiedźma jesteś wielka:multi: no to dziewczyny robimy zdjęcia przedmiotów z opisem wysyłamy do wiedźmy i robimy bazarek;) trzeba pomóc
  19. Melduje się na wątku niestety nigdy nie robiłam bazarku tylko dawał rzeczy, w maju po wypłacie mogę wpłacić 50zł dla suni tylko poproszę o numer konta i jak uda się zrobić bazarek to mam książki na bazarek.
  20. To ja się dołączam do sekty Merdającego ogonka:evil_lol:
  21. Zorza i Luna już DS :lol:
  22. Czekamy :lol: z nie cierpliwością i tak się ciesze że kontakt będzie:multi:
  23. iwi10

    Metamorfozy

    Piękne zdjęcia Natalio
×
×
  • Create New...