Witam piękne zdjęcia nawet my się załapałyśmy do twojej galerii :lol:
Było bardzo fajnie ;) a Tosca rewelacyjna jest i wpatrzona w ciebie jak w obrazek.
Pozdrawiamy Iwona i Mojra;)
Bardzo smutna historia dobrze że już ma opiekę i nie jest sam bo widać z tej historii że ma serduszko i to prawda choroba przychodzi nagle i nikt jej nie planuje.
Jest słodka ale więcej zdjęć bo trzeba ją zacząć ogłaszać i tekst z opisem suni i jej historie poproszę. Jutro wyjeżdżam i dopiero wrócę w niedziele wieczorem i nie będę miała netu więc życzę wszystkim miłego weekendu wyślijcie do Wiedźmy zdjęcia na bazarek:lol:
Zdjęcia super widać jak zdrowieje i jest szczęśliwa:loveu:
Przepraszam że nie na temat ale proszę o pomoc dziewczyna ma 5 psów na dt i sunia husky przybłęda pomóżcie ją poogłaszać
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/"][COLOR=#000000]Siberian husky suka porzucona w gminie Płoniawy - szuka domu!!![/COLOR][/URL]
I co u Luny może jakieś fotki:lol:
Zapraszam wszystkich o pomoc dziewczyna ma 5 psów na dt i sunia husky przybłęda pomóżcie ją poogłaszać
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/[/URL]
Dzisiaj wyślę ci na maila zdjęcia książek na bazarek dziewczyny jak coś macie to róbcie zdjęcia i do wiedźmy na pw ona wszystko z organizuje jest mistrzem w robieniu bazarków:lol: a tu nagle taka cisza pięć psów na tym czasie pomoc potrzebna na wczoraj. Czy ktoś zrobił allegro lub inne ogłoszenia małą trzeba porządnie ogłosić.
Melduje się na wątku niestety nigdy nie robiłam bazarku tylko dawał rzeczy, w maju po wypłacie mogę wpłacić 50zł dla suni tylko poproszę o numer konta i jak uda się zrobić bazarek to mam książki na bazarek.