[quote name='ChiQuiTa'][B]Karolina[/B] za pomocą piszczenia strunami głoswymi :-D chociaż lepiej będzie brzmiało za pomoca kwiczenia :-D:-D[/quote]
Co za różnica :cool3:
z psami :cool3: ale sama obydwu nie utrzymam, tata trzyma Tine a ja Sare :cool3: on by z Sarą nie poszedł, on by leżał na ziemi bo Sarena za mną idzie :evil_lol:
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]wybaczam;)[/I][/B][/quote]
:mutli: o tym śniłam :evil_lol: o kurcze, ale leje :shake:
Ten świat sie na mnie uwział :placz: miałam już wychodzić a tu deszcz zaczął padać :/ już pół godziny siedze i czekam aż przejdzie i chyba już przechodzi powoli :/
hej! ja tu pierwszy raz :) śliczny był Kodak
[*] jak z resztą każdy ci to mowi :cool3: pozdrawiam :buzi: ps. przejzalam cala galerie - śliczne fotki :)