Teraz proszę nie patrzeć, albo wziąć coś na uspokojenie :diabloti:
Jaaaa xD i moje warchlaczki.
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010079-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010089-2.jpg[/IMG]
No dobra, przyznaję się :cool3: Przefarbowałam się. Już 1,5 tygodnia temu.. Yhhh.. A jeszcze w czerwcu byłam super-ciemną-blondynką :eviltong:
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010091-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010093-2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010094-1.jpg[/IMG]
CDN. :cool3: