Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]Witanko Alu przyszlam na obiadek :evil_lol: Klockowa rom ja cie naucze skakac i no na gorke wchodzic i po kladce zapiernichac ok ?? i na zawody pojedziemy ino wygrac :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne.... i jeszcze chce umieć takie cóś :[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_106.gif[/IMG]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/0e5f6d0a1441ec10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/b756a27d940dd6f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/103/5eecdc3e39535fa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/2178b7fbda286070.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/7bb9188f42153e23.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [quote name='dbsst']taaaaaaaaaa jasne Pan Pies napewno był szcześliwy na maxa, że musi biegać bawic lizać------------------- phi Pan Legwan też jak widac chciał uciec ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahaha.... bo ja taka wredna @ (maupa) ;) maltretuje te zwierzęta... i niezwierzęta :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za to kolejny legwan :cool3: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ku-ku[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/6eaf7cd1da0a64c9.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pojadłem.... czas wracać do ciepełka ;)[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/bfa124f9051fe966.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/b4ab2e321e4b397f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [CENTER]:multi::multi::multi: [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]las Tigras :loveu::loveu::loveu: oczywiście... jakżeby inaczej... butelki, woda, skoki ;) mmmmmmmmmmmmmmmmm:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/8a0556b31f7a8852.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/26/581f31b8910c96d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/b5b3591a236a7bba.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]mlecyk...... ostatni w tym sezonie :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/d9ebfdd31e127a88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/103/3efa084e3169769c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [quote name='evaxon']buahahahahahahha.... mamaaaaaaaa:grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że mama.... też tak reagowałam... hahahha.... jakby mówił TATA :roll: nie byłoby do śmiechu :cool1: wczoraj puściliśmy legwancia na obchód domku :multi::multi: kilka fotek ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]LOS LEGWANOS ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/26/2b81224e3a2f7690.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/26/863d98eae6f94211.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/103/35a46c1a4f5e08ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/3fcaa37859b2250d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/ef67f258c069be96.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  7. [quote name='evaxon'] przydalo by sie troche Tigr zapodac:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak!! tak!!!! :multi::multi::multi: LAS TIGRAS!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='evaxon'][URL]http://images28.fotosik.pl/103/794bbc8359898c22.jpg[/URL] aaaa on chce palucha do ucha wsadzic Klockowi:placz::placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie do ucha ... jeno do NOSA... bo było pytanie...."gdziepiesek ma nos" :cool1: ale paluszek prawie wyszedł... uchem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']widzisz to te fluidy między nami hahahahhahaha Pan Pies miał ciężkie życie musiał bawić Pana Rafałka :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pan pies bardzo sie cieszkał z wizyty Rafałka... bo w końcu znalazł JELONKA co nonstop rzucał mu piłeczke :evil_lol::evil_lol: zara bedzie Pan legwan ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='evaxon']Las Pabianas chyba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: za winyle:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pabianice Las :diabloti: cholera... to już wiem czemu one takie cenne.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='dbsst'] trzymaj sie moja niebieskowyfryzowana królowo ---sniłaś mi sie dziś Ty i Sis ksero ----byłyscie w Wawie :cool1:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie był sen :cool1: byłyśmy... ale obróciłaś sie na bok i spałaś dalej... więc se poszłyśmy :p ale ty siedząc na L4... masz kompka... a ja???? :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/794bbc8359898c22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/26/3bf94541e0bf76cb.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaammmmmmm... od wujcia Pawcia... na którego Rafałek mówił... mama :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/103/de3cc452bee445a2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taniec radości :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/9b5486f5e3c0b23c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/103/ef9094e3b97c2406.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/5c81562f952f6cf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/26/1fdab405fcb2c11b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PAN PIES :loveu: z wczorajszego spotkanka z Rafałkiem :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/b689c13db6d99841.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/2f86f70c745c447b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/26/443a0b7c1e4f59ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/26/31f6c5d1dade9a03.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  14. [quote name='dbsst']hłe hłe dla mnie będziesz zawsze z niebieska na fryzurze hahahhahaha[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajnie... bo te barwy GKSu mnie rozwalają... i TYLKO ty mówisz żem niebieska :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']ale dasz mi psa czy jego pana:roll::roll::roll: :diabloti:[/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]PAN PSA :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/26/5716e1106c31eb4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/103/de39a7b24dd1c637.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  15. [quote name='evaxon'] ale brat tam siedzi:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za co??????? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajne LAS Palmas ... prawie jak ..... Jastrzebie :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='malawaszka']kochaaana - jakby co to ja Ci chętnie pomogę uporać siez tym gigantycznym problemem :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: wiedziałam!!! że moge na Was liczyć:loveu::loveu::loveu: kochane dogociółki... kto pomoże w problemie... jak nie WY :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='evaxon']nieszkodzi.. takie pasuja do ciebi ehahahaha:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pięknemu we wszystkim dobrze.... praffda :razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]:helo::helo::helo:Cześć Klocusiowa [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Pka zegarek który chodzi do tyłu z Mikołajem[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahaha... nie mam z mikołajem :evil_lol::evil_lol: ale mam chodzące do tyłu ;) ale zostały prawie same z liściem.............. klonu :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek DOMINISIU :diabloti: wyogladałam Shpamele... i Shpilipsa............. beznadzieja :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: i życze szybkiego powrotu do zdrówka... mnie dziś bierze... czuje że gorączka mnie dopada...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_31.gif[/IMG] poce sie jak skunx a telepie mną jak cholera... [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_26.gif[/IMG] NIE MOGE iść na L4 :shake: bo ......... dogo :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='evaxon']siemanko:multi: niezle wdzianko:cool3: hyhyhy[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było damskich :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]hell.....oooo:multi: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu: wow jaki śliczny futeralik :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nowy... kupiłam se bo extra pasuje do mojego piekiełka w pokoiku :razz: HELL......................................o! :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst'] czesc niebiesko włosa :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zielono :roll: tera mam barwy naszego klubu piłkarskiego GKS Jastrzebie- żółto-zielono czarne :cool1: cześć :multi: debeściara... dziewico ty moja :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']O dzięki Ci Alu:modla::modla::modla: Witajcie:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITAMY :multi: zara Ci dam zaś pana psa ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Medorowa']:mdleje: Czy Wy myślicie, że ja cały czas piję:nonono2::nonono2: Nie, czasami mam też inne zajęcia:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witajcie moi naj naj z naj najlepsiejszych:loveu::loveu::loveu: [SIZE=4][U][B] Muszę posprzątać, a mam lenia:roll:[/B][/U][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to może sie napij :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='zuzolandia'][SIZE=3][B][I]MELDUJE ZE JUZ JESTEM :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/B] [B][I]NA WSZYSTKIE POSTY ODPOWIEM DZISIAJ :evil_lol::evil_lol: I NAWET WSTAWIE FOTY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/SIZE] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a bydom foty klusków ???? :diabloti::diabloti::diabloti: prziszłach bom słyszała żeś zwrócona ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Effa.. widziałam.... OBRÓZKE :mdleje: :cool1: breloczek :loveu::diabloti: rudego :roll: a te analogi..... nadal leżą i sie kurzą :roll: aha... Rudo ze slunska... nic konkretnego nie gada... tłumacz zbędny :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko... filmik odpaliłam... muzy posłuchałam :eviltong::eviltong: o zwierzach sie nie wypowiadam.. bo już 666razy mówiłam że Axa+szciulki :mdleje: :loveu::loveu: pozatym.... doopa... nie trafiłam szóstki :angryy: lipa... :placz: mało tego... nie trafiłam nawet dwójki :roll: cze... dziewuchy i OZZY :cool1::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... a medorowa nadal nas olewa... ma nas głeboko gdzieś... :mad: tyskie i tyskie ino... a my??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...