-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kolczyk zniknął w otchłani.... wodospadu:roll::roll::evil_lol: sorki że mnie nie ma ale ruszam ze sprawą jastrzębskiego schronu z TOZem spoza układów.... WAS TEZ PODAM :diabloti: dziś odmówiono wydania psa bo... cytuję "odgórny zakaz wydawania psów do adopcji, bo boxy pustoszeją" :crazyeye::crazyeye: no to pa... ide działac dalej :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A może ktoś doczytał na Qdłaczkowym wątku :roll:, że takie 2 nadgorliwe z Qdłaczkiem po odnalezieniu go podjechały do weta i okazało się , ze pies którego podobno kilkanascie dni wcześniej ten wet szczepił okazał się dla pana psem zupełnie nieznanym , psem którego wogóle nie kojarzył .......moze było panu głupio bo znam pana z tego ze ma dobrą pamięć ....a zresztą dopiero później powiedziałyśmy ze pies z Jastrzebskiej umieralni jest :cool1: Moze doszło to do trzymającego władzę w schronie :angryy: i teraz się obawiają że zrobi się z tego niezły gnoj ......a moze warto by było troszkę ich zgnoić .....bo to co się dzieje urąga granicom przyzwoitości [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zaznacz że dostałyśmy książeczkę na Qdłaczka.... z wbitymi szczepieniami.... a nie szczepił go wet schroniskowy.... więc kto??? :hmmmm: Pan Kocur czy Pan Krakowski??? :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]PIES Z RZEKOMĄ DEPRESJĄ: dzień po przywiezieniu do schronu [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue]5.03.08 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/181/f8c07f54e85cb7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/177/a2695a6b8e64c168.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/181/9e85e50f2d5adcab.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue]11 DNI PóźNIEJ: 16.03.08:-( [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/b75086a15cb08f7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/dd95bda1572d538e.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] TU KARMIONY PRZEZE MNIE.... MAŁO SIE O KRATY NIE ZABIŁ ZA ZIARENKIEM KARMY!!!!, TAK SIE RZUCA PIES CHUDNĄCY Z DEPRESJI... NIE JE!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/181/54182f0e666bf413.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/177/bc69612c987a5411.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4] 17.03. dzień wyciągnięcia ze schronu: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/183/98e4e20e3e6acbc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/183/e306a6d296e45e9c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]opłaciło się wejść ;-)[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/371a7f957357baf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/e944da85ac8f9349.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/179/32ec99ef2418d7db.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skopiuję ze strony adopcyjnej Urzędu Miasta Jastrzębie [URL]http://www.jastrzebie.pl/czytaj/6/?id=1488[/URL] [URL]http://www.jastrzebie.pl/czytaj/6/?id=1490[/URL] bo nie wiadomo czy śmiać się czy płakać nad tym......dość że mamy w dziale adopcje 7 psów :roll: to 2 z nich już dawno nie ma..... Informacje podane przez "OPIEKUNÓW"[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b196/1847-1.jpg"][IMG]http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b197/1847-1m.jpg[/IMG][/URL] Duża, 2-letnia suczka, czarnej maści, przyjazna dla ludzi, łagodna i spokojna, reaguje na podstawowe komendy. Nr ewidencyjny 1847, w schronisku przebywa od marca bieżącego roku. [URL="http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b198/1847-2.jpg"][IMG]http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b199/1847-2m.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]OKAZAŁA SIĘ SAMCEM :roll::diabloti: co oczywiście trudne do rozpoznania, skąd żesz pracownicy i opiekunowie mogą wiedzieć :evil_lol::evil_lol: MAŁO TEGO JEST OD MARCA tego roku, a ja ją mam na fotach z lipca zeszłego :roll: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b19a/1853-1.jpg"][IMG]http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b19b/1853-1m.jpg[/IMG][/URL] Mała, 7-letnia suczka, mieszaniec, przyjazna dla ludzi, spokojna i bardzo łagodna. Nr ewidencyjny 1853, w schronisku przebywa od marca bieżącego roku. [URL="http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b19c/1853-2.jpg"][IMG]http://www.jastrzebie.pl/dq-e/file/image/jpeg/file0000b19d/1853-2m.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]OKAZAŁA się SZCZENNĄ SUNIĄ w wieku- 1-1,5 roku!!!! [SIZE=3]DZIŚ NIE WYDANO DO ADOPCJI PSA!!!! bo mimo że po kwarantannie, nie został zaszczepiony!!!!!! JEST ODGÓRNY ZAKAZ WYDAWANIA PSÓW bo "szefa" wkurza że schron pustoszeje!!! :angryy: ADOPCJE WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA!!!!! :angryy::angryy::angryy: [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='MARCHEWA']To są małe kluchy,około 5 tyg,jedna ich siostra już w nowym domku,na budowie razem z mamą został brat i siostrzyczka:-(ale dziewczyny z Krakowa się nimi opiekują.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] smutno mi się zrobiło... :-( nie ma gdzie ich zabrać??? maluchy na pewno znajdą domki, ale mamuśka..... tymczasem podnoszę nasze jastrzębskie kluchy ..... :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] tylko , ze istnieje taka dziwna prawidłowość , że ładnym wszyscy się zachwycają i patrzą w sposób ....ten to na pewno znajdzie dom bo taki śliczny .....i zabierają te mniej urodziwe a ten ładny marnieje ......wiem ze kazdy chce mieć domeczek ale dlaczego ten ładny ma cierpieć że urodziwy :-( [COLOR=Blue]nnnoooo wiem z autopsji ... tyż mie żodyn nie chcioł, te mniej urodziwe brali :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong: [/COLOR][/B][B] ale całe szczęście ze Qdłaczek tutaj przyciągnął WAS i udało mu się , że ktoś jemu i nam chce pomóc:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ino czemu on tak daleko odemnie bedzie :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Mam dobre wieści dzisiaj idę na rozmowę z dziewczyną która szuka osoby do swojego 2pokojowego mieszkania :multi: A co najważniejsze zgodziła się na 2 psy :multi::multi: Jeśli wypali to śliczny Qdłaczek jest skazany na dożywocie w moim domu i sercu :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaciskam kciukasy!!!!! :loveu::loveu: jakby co to dla niej też poszukamy pieseczka .;).. musi kochać skoro się zgodziła :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufek']Powiedz Mamie ,ze jest taka jedna ,ktora was oboje wezmie, bo tu wiecej takich szalonych na tle [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Qdłaczka[/COLOR][/FONT][/B],a wiec obejdzie sie bez trupow :evil_lol:.[/quote] [quote name='Agnie Koty']Cóż, czytam i i oglądam jego wątek i śmiało twierdzę, że jest to jeden z najpiękniejszych psów jakie me stare oczy widziały. Luiza, dobra decyzja!:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo prosze prosze.... nasz Qdłacz rozpalił serducha nie tylko osób które miały okazje widzieć go żywego :roll: no i powiedzcie... jak to jest że 2 razy został pozostawiony sam sobie na ulicy??? :niewiem: owszem... ma swój świat... ale to kwestia czasu- tydzień, 2..... nauki, solidnej nauki i pies złoto!!! wystarczyło poświęcić mu troszkę czasu... a nie wyrzucać na ulice :mad: co do urody... tak uważam że to jeden z najpiekniejszych bezdomniaczków jakie widziałam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jęzor od Ozziego :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images29.fotosik.pl/206/970cdf7cbe132225.jpg[/url]
-
[quote name='dbsst']też miło Cie widzieć moja Ty kwintesencjo kobiecości :loveu::loveu::loveu: juz zaraz kończe ostatnia seryjka została :cool1: słowo słowo :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy nie chodzi mi o fotki, żeby nie było niedomówień.... foty dawaj i tak nie oglądam bo zdoopane jak zwykle... o to słońce na fotach mie idzie... bo u nas zimno :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo ledwo przylazła i już mnie wqr:angryy:ża fotami... nienawidze cie coraz bardziej :diabloti: idem bom sie wqr.:angryy:.żyła PA!:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']nooooo to sie pospiesz, bo niedlugo glupie ptaszyska porwa wszystkie jascury:placz:lataja tu jakies jastrzebie,orly ,sokoly,myszolowy,sojki i porywaja jascurecki...i te malusie tez:placz:i ich mama na pewno teraz placze:placz:nie lubie tych ptaszydel:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz: postaw stracha na wróble.. :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']se przyjedz i se wez:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro... bo dziś nie mam czasu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']Wydrzymorda dobra rzecz:evil_lol: Różowy też mój ulubiony:diabloti: Po prostu kocham:loveu:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-191.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-428.gif[/IMG]
-
[quote name='MARCHEWA']Maluszki zjadły,Feluś też;),troszkę pobrykały i zakopały się w kocu....tylko nochalki im wystają:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka fotki nosków :razz::razz: trzymam za domki... ile one mają mniej więcej??? i co z mamą i rodzeństwem :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']dobrze ze jestem blondi i nie rozumiem aluzji:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ty.... Zepsuć.... Dmuchawiec.... KCEM JASZCURY KCEM :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! wplacajcie :mdleje: pieniazki :mdleje:..mialas mi przypomniec:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups... zapomniałam??? miałaś mi przypomnieć że mam ci przypomniec :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Dmuchawiec też twój? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie że jej... kto inny zepsułby dmuchafca :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']:loveu::loveu::loveu: Stara? Ty? Toć Ty gorąca osiemnacha paląca na stosie różowe lachony jesteś:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo 18stka :roll: [COLOR=Magenta]a rósz to mój ulubiony[/COLOR] :loveu::loveu: eeeeRRRRRR nie podgladaj ino dawa na bajere... zawsze miałam słabość do bębniarzy :oops: dlatego mam wydrzymorde :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']wiedzialam ze ci sie spodoba:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]upoluj, wciep do kartona, wystaw koło śmietnika ... ja se znajde :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']Hyhy mówił, ale to to było tak pijane że ledwo siedziało;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa to wszystko tłumaczy.. grzeczne dziewczynki z dobrych domów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jascur [/B][/COLOR][/FONT]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
:turn-l:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l:dili dostał exmisje...z tapczanem cuzamen do qpy [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']Nie kochana, to jakieś różowe lachony...:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EMO.... nie kłam [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] buuuhahahhahah..... nie mógł Twój R powiedzieć że różowe fajnie płonie na stosie :razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']A weźmiecie mnie do siebie? i moje futra też?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gupiaaa albo fundacja albo futra :evil_lol::evil_lol: wpłacajcie pieniążki konto czynne... na utrzymanie zarządu :eviltong::eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]