Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/e89c6e87feedd3f2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PRZEKAZANIE PAŁECZKI :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/525095fbfdbb1a6e.jpg[/IMG][/URL] :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/1f302d414a6371b2.jpg[/IMG][/URL] :placz::placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/ab09b00e5672a557.jpg[/IMG][/URL] :placz::placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/1fc648f094471bd0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]POWAŻNY... dystyngowany... pan pies :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/c66c1bb0457e32f8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]KŁACZEK :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/4686b6441ca538fe.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/355b431f83b1c338.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:loveu:BUZIOR NA DOWIDZENIA :placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/b7a6f64afaac9b5f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ODCIĘCIE PĘPOWINY :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/186/8286679bb635d1ba.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no więc... dzwoniłam do kolesia- on jutro pracuje krócej, ale bedzie dziś gadał z szefem i koło 16-18 mogłybyśmy wpaść po psa.... ja niestety będę miała auto pozyczone na godzinke, więc AMIKAT byłabym Ci wdzięczna gdybyś dała radę podjechać... w Żorach byśmy się umówiły i ja mniej wiecej :roll: wiem gdzie to jest .... z kasiurą też bedzie gadał z szefem .... miejmy nadzieje że szef bedzie na tyle domyślny żeby pokryć choc większą :roll: część kosztów.... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pojechali :roll: nasze ADHD pokazało sie z jak najlepszej strony :loveu::loveu: hotelik zapłacony- rozliczenie wrzucę jak spłynie mi cała kasiurka za bazarki ... żeby nie mieszać ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/184/8155a7bd56b17258.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/177/a16de2358456a223.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
  6. [quote name='Alicja']:obrazic:..................[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fochmenka [/B][/COLOR][/FONT]:loveu::loveu: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG]
  7. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cze to ja wpadłam na chwilkę fotki pooglądałam......... poczytałam jakie Wy niedogomaniackie jesteście :diabloti::diabloti::diabloti: no to pa [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakie fotki?? :crazyeye: kaś ty je znalazła :crazyeye::crazyeye::cool1: no to Ci Pa! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Uuuuu ale się całuśnie zrobiło:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [CENTER][IMG]http://www.pic4ever.com/images/jealous.gif[/IMG] [/CENTER]
  8. [quote name='agbar']to ja witam Was i sie:diabloti:[/quote] [quote name='BoJa']Dołanczam do WITAJĄCYCH SIĘ:lol::lol::lol::lol::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witających SIĘ całuję :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A ja siem nie przywitałam :grins: ' Witam Cię w twoim blogasku :loveu::loveu::loveu:..............:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaaha.. też sie nie przywitałam..... Witam SIE w swoim blogasku :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A sces dostać po doopie :razz::razz: no taaaaa .......na pieszczoty też se cza zasłużyć :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w doope nie kcem ... :shake::shake::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Czeeee Madzia :loveu:widzę że te bidy same pchają Ci się w ręce - nie ma rady to twoje powołanie chyba;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ostatnia :roll: witanko japkowa... tęskniłam za cia i ichnia tysz :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4][SIZE=5]QDŁACZ JEDZIE DO DOMCIU!!!! :multi::multi::multi::loveu:[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4] [SIZE=3]no i mówiłam... to ostatni pies.... którym sie zajmuję :roll:[/SIZE][/SIZE] kłamałam ....:roll::diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110579[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]5 lat wytrzymała... da rade i 2 tyg. jeszcze :roll: nic na szybko... na wariackich papierach nic jeszcze dobrze nie wyszło :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No ja już trzymam za szczęśliwą i spokojną podróż :kciuki: Klockowa wstawaj :diabloti:bo make up'u :diabloti:nie zdążysz zrobić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wrzeszcz... wstałam.... :eviltong::eviltong: wcale nie spałam prawie :roll::oops: Luzia już w drodze :razz::razz: lece zrobić makijaż :loveu::loveu::diabloti: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa LEJE DESZCZ!!! Luzikowa dostanie zmokniętego kurczaka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='amikat']a gdyby ją umieścić w hotelu przy katowickim schronisku? doba kosztuje tam 8 zł ale mozna by ja u czogały leczyć tak jak IVI..... byłby też cosdzienny kontakt. CO wy na to? Nie ukrywamn ze wtedy pomoc fonansowa byłaby mile widziana....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak se nieskromnie myśle że chyba to najlepsze rozwiązanie... prosto z tamtąd raczej do domu jej nikt nie weźmie- nie znając psa zupełnie.... Koleś ma naciskać szefa o dofinansowanie- w końcu kase ma ino z czsem kiepsko.... ja zaznaczam żem niezmotoryzowana :-( jest szansa żeby pożyczyć auto,żeby tam dojechać, ale niestety właściciel auta nie zgadza sie na przewóz psa :shake: możliwość wyciągnięcia psiny do środy.. potem po 25tym ........ [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Sunia wabi sie Diana.... niestety kolega w czwartek wyjeżdża na 2tyg. urlop.. więc nie będzie kontaktu ani z nim ani w razie czego z sunią :-( wraca koło 25 maja ..... [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='MARCHEWA']Może w sobotę Maniuś pojedzie do nowego domku,zobaczymy;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymam kciukasy... i ciągle myśle o mamuni :-(:-([/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzia.. wstawaj choooo :razz::razz::razz: WTOREK!!!! :multi::multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sweetCyb:TUUUUUUUUU [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam w ci.ul roboty :flaming: kiedyś tu wróce :ylsuper::ylsuper: to pisałam JA :grins: Wasza idolka.... bożyszcze tłumów :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem i ja..... musłałam dziś podziałać z pracą żeby jutro mieć wolne..... która kracze o tfu tfu tfu ucieczce :mad::mad: nie martwcie sie- przyczepimy mu do szeleczek umowe adopcyjną :errrr::errrr: a tak na serio to wydaje mi się że Luzia klikała mi że kupiła adresóweczke, więc LUZIKOWA!!!! weź prosze... :loveu:- cholera mi to całkiem z głowy wypadło :oops: a wogóle to ciesze sie jak diobli na jutrzejszy dzionek.... ale też mi tak jakoś :-( uciesze sie jak Luzia napisze że na 100% Qdłacz zostaje u niej :loveu::loveu: Luziowa!!!! a jak wynajem mieszkanka??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Gonitwa']Chcem, chcem![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dupa!!!! nie dostaniesz bo bedziesz nim handlować :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Gonitwa']Madziu złota-podziwiam Cię, tyś mą idolką;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chesz autograf??? :razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Luzia&Funia']Kto blisko mieszka???:razz: Ja mieszkam prawie 320 km od Magdy :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i blisko IWOP :razz::razz: bliżej niej niż mnie :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale są osoby które to co robi i robiła Magda mają za nic :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ba są osoby które twierdzą że w schronie jest wszystko ok. ino pan z porannej zmiany miał zły humor :cool1: po południu by pies poszedł :roll: pies miał szanse dziś jechać do DT do Warszawy- oby kolejna okazja szybko sie trafiła a pies nie znikł :-( życie jest piękne a ludzie naiwni :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Luzia&Funia']Jeszcze na 100% nie wiadomo :razz: Bo zależy jak z pracą będzie ale na pewno się postaram :p A no szczęściara teraz zaczynam to widzieć w końcu los zaczyna się do mnie uśmiechać :multi: Boshe ale się cieszę :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chooo już po tego psa :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Pandisia']Magda chyba sobie żartujesz :crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z czym..... że kolczyk spłynął ze sciekami?? serio serio :loveu::loveu: czytałaś co dzieje sie w jastrzębskim schronie??? 2 lata walcze o te psy a oni walczą ze mną... nie dla dobra psów... ale po to żeby nam pokazać że żaden dupek im nie podskoczy..... schron chce przejąć jakiś radny, planuje tam otworzyć ubojnie ... mam nadzieje że nie psów... dlatego jeszcze na koszt miasta dostosowuje do wymogów- szambo, kanalizacja..... itp. za rok w Jastrzębiu ma nie być schroniska :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...