-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]luzikowa cosik w ciulki leci :mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']za mamusie.... [URL="http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] za tatusia.... [URL]http://images6.fotosik.pl/190/be85b204fa70a994.jpg[/URL] cze Madź:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za paluszki które miał dzidziok :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze eff :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol:jak pirat z drewnianą nogą ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyhodowałam pirata :mdleje: a piractwo zabija muzyke :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Klocuś nu nu nu :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/190/be85b204fa70a994.jpg[/URL] Witaj Madzialenka:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj jabłuszkowa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam Magdzialeno :loveu::multi: Klocek robiący za niańkę do dzieci to to co lubię :loveu: i niech ktoś powie że to groźny pies :) toć to czarna bestia słodkości :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niania do wynajęcia ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:taaaa bardzo groźny .....a jak na doopalonie fajnie siada żeby podgryzać swoje ofiary na środku ulicy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::roll: [quote name='Kurgan']Ten piesior jest jak wszyscy jezdzcy Apokalipsy razem wzieci...i like it :diabloti:[/quote] [B]AVE [/B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szatanie jak dobrze ze mną pogadasz to może pokryć Twoje suczydło i bedziesz miał maleńkich jeźdźców apokalipski :evil_lol::diabloti: :hmmmm: chyba że masz samca... nie pamiętam :roll: ale pokryć też może :evil_lol: jest tak wyposzczony że już mu wszystko jedno- nawet krowy sie mu już podobają :evil_lol: a wogóle to przeczytałam ten PISIOR jest jak .... Poszlim na psacer w letnią pogode.... doszliśmy do lasu lunął deszcz, zmokliśmy jak świnie i wrócilim do home :mad: kto nam zamówił taka pogode :mad: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='yoszko']Dajcie znac co z psem. Może zapytam sasiadke czy nie zaopiekowałaby sie na pare dni. Ale nic nie obiecuję:([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba nic..... gdyby był jakikolwiek tymczas byłoby więcej czasu- można by poogłaszać- taki Collie nie powinien długo szukać domu, ale KAŻDY dom trzeba prześwietlić... podpisać umowę adopcyjną.... bo na wariackich papierach to pies może trafić w niewłasciwe miejsce....:shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja podchodze do tego w ten sposób... u człowieków też rak jest częstą chorobą... kobiety często zapadają na raka macicy czy piersi- mam se wyciąć żeby nie zapaść na choróbsko??? faceci też zapadają na raka prostaty..... :roll::roll: badamy siebie :roll: badamy psy........ staramy się zapobiegać..... sunia (amstafka) u której byliśmy wczoraj w odwiedzinach- jest po sterylce..... już daaaawno ją cieli.... od tamtej pory podsikuje im w domu, nie bawi się już z Klocuchem jak dawniej- agresor sie jej włącza.... ujeżdża samców :roll::razz: ... same minusy- jedyny + to to że może biegać po ogrodzie z ONkiem-sąsiadem bez strachu że zaciąży... co powiedzieli znajomi??? pierwszy i ostatni raz.... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahhaha... widzieliście że mój pies ma 3 nogii???? [url]http://images6.fotosik.pl/190/a85a13c1e37acceb.jpg[/url] 2 kończyny tylne chwytne, 1 lewa przednia i prawa niczym od stołu??? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Rafał z grila ...danie dla psów :diabloti: [URL]http://images6.fotosik.pl/190/34167822fc50bc6a.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niczym rekiny.... okrążyły ofiere :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]CIOCIA... ja też chce paróweczke :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/b755c9a3a47d8afb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/104036094249e696.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/cd8aa2df8ad91740.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/a85a13c1e37acceb.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/8c61d6eeaf12120c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/be85b204fa70a994.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]tak leci samolot :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/6114fd97c3bb120c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/81741497f7f40027.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/06079d6cd5b6a8ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/46750bb5285291b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/ab1513b38990e25d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/e3854f2dfd992f88.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam fotki... beznadziejne i masakryczne.... bo zmierzchało sie i za długi czas naświtlania, ale co tam... se dam żeby nie było..... jak psy biegały wcale nie wyszło.... :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/34167822fc50bc6a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/cd76ff3f3a4e24e0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]wujek... daj buzi :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/57c267d6c30e67e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/f83a1546a1accddb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/190/4af9cde7bf316ab3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a najgorsze jest to że mojej mamie najczęściej gadają takie bzdury jakieś ciotki, koleżanki itd, a potem ja muszę jej tłumaczyć że to bzdury :angryy::mad: bo ona co chwile przychodzi z jakimiś nowymi rewelacjami typu "jak zrobisz coś swojemu psu co mu się nie spodoba to po 4 latach Cię zagryzie" :crazyeye::crazyeye: muszę odliczać czas do sądnego dnia :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz moją mame?? :crazyeye::crazyeye: bo mi mówi dokładnie to samo... nakręci się alarmami i reportażami w mediach, jakież to te psy agresywne, mordercy- niczym wulkan... na razie milczy ale przyjdzie dzień że stanie się tragedia..... :roll::roll: a ja jej wciąż tłumacze że ja nie mam an asta ani pitbulla a to one zagryzają :eviltong: :diabloti: czy słyszała choć raz że bandog komus zrobił kuku??? :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek.... :hand: jo je bóstwo zawsze ... nie musza sie robić :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Therion']Kontakt w sprawie collie przekazany, zobzczymy co z tego wyniknie.[/quote] [FONT=Arial][B][COLOR=Navy]jeżeli pństwo odpowiedzialni to zaciskam kciuki mocno.... jeżeli miałoby nie wypalić to zaapeluję raz jeszcze..... nie ma czasu na ogłoszenia, [/COLOR] [/B][/FONT][CENTER][FONT=Arial][B][SIZE=5][COLOR=Red]JEŻELI DZIŚ NIKT NIE PRZEJMIE PSIAKA [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]I NIE DA CHOCIAŻ TYMCZASU.... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]COLLIE JEDZIE DO SCHRONU!!!:placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE] [/B][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][B] [COLOR=Navy]a tam już nici po naszej akcji... weźmie go ktokolwiek i gdziekolwiek... siostra-wet... nie damy rady zorganizować transportu do Przemyśla... w kilka godzin :shake::shake:[/COLOR] [/B][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]RĘCE DO GÓRY!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/q4.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/0f183caca87a8e4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/bb9a49f15c5c572b.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][SIZE=2]idymy na piffello do byłego domku legwanka [/SIZE]:razz::razz: PA! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Wpadłam na foty z zakopca.... ale widze że chyba siem pospieszyłam :roll::roll:;) witanko Eff... PIĘKNE BUTY!!!! moje ulubione :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek.... :multi::multi::loveu: wróciłam se po latach, nadrobiłam 10 stron.... :mdleje: że Wam się chce tak gadać :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[QUOTE][I] Ostatnio edytowane przez Matusz : Dzisiaj - 16:19. Powód: nie cytujemy zdjęć ! a zamieniamy na linki[/I][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ahaaa... jak sie dogo psuje... nawet zdjęć na linki mi nie zamieniło :roll::roll: choć poczyniłam ten krok :roll::roll::p dzięki matusz ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [CENTER] [U][url]http://images34.fotosik.pl/247/460841f23aaf474c.jpg[/url][/U] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BIEDNY PIES!!!!! NA KOLCZATCE!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:placz:[/B][/COLOR][/FONT]:placz:
- 78403 replies
-
[quote name='Wet-siostra']Cioteczki!!! Kollie to moja ulubiona rasa!!! Co prawda mieszkam dość daleko,więc nie wiem,czy moja propozycja Wam się na coś przyda...Ale: gdyby nie znalazł się nikt,kto weźmie psinę,mogę mu dać awaryjny DT...Awaryjny-bo mam dwa własne psy,mają też przyjechać dwa psy na DT,ale nie wiadomo,kiedy,bo jest problem z transportem.Myślę,że wstępnie byłoby to miejsce na dwa miesiące...A co dalej-to by się okazało... Jedyne,o co bym prosiła-to karma dla psinki i pokrycie ewentualnych kosztów leczenia... Przemyślcie... Będę zaglądać na ten wątek,bo kibicuję wszystkim collie!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jesoooo... odległość masakryczna... z transportem nie byłoby chyba tak prosto :roll::roll: ale gdyby miał trafić do schronu... qrde może .... poczekajmy też na info z Krakowa... zawsze do dom stały :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Alu to nie żabka... to rasowy aligator ;) [URL]http://images32.fotosik.pl/246/82cd6e577e727b4a.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć :loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie jest rasowy :diabloti::diabloti: to aligator-koondel :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='MARCHEWA']Alicjo,był już pierwszy telefon z Rybnika,państwo mają dzisiaj przyjechać zobaczyć pieski;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :multi::multi: trzymam kciukasy :loveu: Marchewko... że se napisze TU ;) kojarzysz doga de bordo z pasażu 24 h??? pojechał do najlepszego domciu na świecie !!! alem szczęśliwa :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]