Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][SIZE=5]za TM [/SIZE]:-( [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e40d728280d4a75.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/95/2e40d728280d4a75.png[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] SUCZKA kudłata bez ogonka[COLOR=Red] [SIZE=4]za TM[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black] [[COLOR=Red]*[/COLOR]][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/09b6b8634be985f2.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PIESEK kudłaty bez ogonka [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][SIZE=4]za TM[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black] [[COLOR=Red]*[/COLOR]][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/6df08a1ae2b77c65.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] [LEFT][CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] 3 mies.[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ONek[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4][COLOR=Red]za TM [COLOR=Black][[/COLOR]*[COLOR=Black]][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/1f3a1d7d684e24e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/be9d781999894d3b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [CENTER][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]W NOWYCH DOMACH! [/B][/COLOR][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]SUNIA [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/e21a76c6b209e3de.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][B]*** [/B][/SIZE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] SUCZKA kudłata z ogonkiem [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"] [IMG]http://images6.fotosik.pl/226/60d1de14c8a78aff.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial] [FONT=Verdana][SIZE=4][B]*** [/B][/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PIESEK gładki z ogonkiem [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/eaca517754d260e2.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial] [FONT=Verdana][SIZE=4][B]*** [/B][/SIZE][/FONT][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BERCIK.... trafił do schronu 17.07. dzień wcześniej został znaleziony na ulicy i przygarnięty przez miłego pana na noc, ale ten nie mógł zostawić go na stałe:shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Piesek kuleje na przednią łapke to coś przy łopatce,dostał zastrzyk,jutro kolejny.[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] najprawdopodobniej kopnięty lub niegroźnie potrącony [/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [LEFT]A to wątek Bercika; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116632[/URL] [/LEFT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]BERCIK[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2604/dsc02745dd5.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/tmp/2590371_1_1318_d.jpeg[/IMG] [/CENTER] [SIZE=4][B]*** [/B][/SIZE][LEFT][COLOR=Blue][B]ok 3 mies s[/B][B]unia ratlerkowata [/B][/COLOR] [/LEFT] [B][COLOR=Red]już poza schronem- [SIZE=4]pojechała gdzieś do domu[/SIZE]...[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/54940df9e54ae320.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][B]*** [/B][/SIZE] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]sunia znaleziona z dwójką rodzeństwa w lesie[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B] [SIZE=2][COLOR=Black] 8 tyg.[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B][SIZE=2][COLOR=Black]będą małe [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/5b890586c12551d7.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][COLOR=Red]BRAT [/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/231/0116091ef7771188.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=Red][B]SIOSTRA [COLOR=Black][SIZE=1]foty uzupełnie [/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=Red][B]JUŻ W DOMU! [/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][B][SIZE=4]*** [/SIZE][/B] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4][COLOR=Red]ok 7-8 tyg. sunia.[/COLOR][/SIZE] znaleziona w piaskownicy .... zna relacje pies-człowiek, na widok ludzia szaleje bedzie mała. Obawiam sie że to sistra trójcy z lasu [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/729014ad268adaf7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/ac78dee821eed997.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5]***[/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=Red][B][SIZE=4]ok 6 tyg "jamniś" [/SIZE][/B][/COLOR] [/LEFT] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5434/1000681zb5.jpg[/IMG] [SIZE=5][B]*** [/B][/SIZE][CENTER][LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Black][B]SUNIA ok 8-9 tyg.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]będzie raczej mniejsza niż średnia [/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/245/9dbf55edc15c8aa6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/d052aa7ca7f71eab.jpg[/IMG][/URL] nie ma bata na sunie- nic nie dało rady zatrzymać jej w kojcu- potrafi sie wspinać tak wysoko aż wylezie- pełna energii zna mizianie i człowieka.... zrobiłam dziś 200 km, goniąc ją wciąż po schronie!!!! [SIZE=5][B]***[/B][/SIZE] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]3 tyg. maleństwo.[/COLOR] SUNIA MILKA wyrzucona z auta [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]wątek:[/COLOR] [COLOR=Blue][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117148[/URL] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/7789/dsc02758ps1.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2628/dsc02750sw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2980/dsc02773ms5.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][SIZE=5]*** [/SIZE][/B][/SIZE][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]ok 2 mies. jamniś [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [B][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3002/dsc02802dq0.jpg[/IMG] [/B] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7756/dsc02799gf7.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][SIZE=5]***[/SIZE][/B][/SIZE] [LEFT][COLOR=Blue][B][SIZE=3][COLOR=Red]ok 5-6 mies[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red].[/COLOR] chłopczyk jamnikowaty, [/B][/COLOR] [CENTER] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/790/bbgm5.png[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3831/35779681gc7.png[/IMG] [SIZE=4][B][SIZE=5]*** [/SIZE][/B][/SIZE][LEFT][SIZE=4][COLOR=Red][B]SUCZKA ok 9 tyg.[/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/236/a42405832456b6a5.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=5]***[/SIZE][/B] [LEFT][SIZE=4][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]SUCZKA ok. 9 tyg.[/COLOR]-siostra[/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/236/a52f2a3c49767067.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][B]*** [/B][/SIZE][LEFT][SIZE=4][COLOR=Red]SUNIA- Szkieletorek[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]ok. 3 mies.[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [SIZE=4]znaleziona 12.07.08, skrajnie zagłodzona, wystraszona, [/SIZE] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/2d46e82cec39831e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/42fa21092131c154.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [SIZE=4]DZIŚ:[/SIZE][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Green][B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/241/15425fbb2ea3f600.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WĄTEK JASTRZĘBSKICH SZCZENIAKÓW.... to nie miejsce dla takich maluszków.... mamy braki w karmie, opiece, pomieszczeniach dostosowanych dla maluszków :shake: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]NADAL SZUKAJĄ DOMKÓW!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]MAMCIA[/COLOR], 1,5-2 letnia sunia... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/b4efca5138eade11.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][FONT=Verdana][COLOR=Black]***[/COLOR][/FONT] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3][COLOR=Red] PIESEK gładki półogonek ok. 2,5- 3 mies.[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=DarkOrange]na DT u BBeta[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][COLOR=Black]wątek:[/COLOR] [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117192[/URL][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/226/f77a086af6565437.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER] [SIZE=5][B]***[/B][/SIZE] [/CENTER] [B][SIZE=5]***[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]*** [/B][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Green][B] [FONT=Verdana][COLOR=Black]*** [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  4. [quote name='Selket']No....więc zmieści się czy nie????????? :cry::cool1: Bo nie wiem czy iść do sklepu.......:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne że sie zmieści... jak nie to reszte dosypiesz jak ubędzie :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-60.gif[/IMG]doooobraaaanoooooccc [IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo37.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/tired/2/img/006.gif[/IMG][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo17.gif[/IMG] [/CENTER]
  6. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:errrr::errrr:palec .......mój palec :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/222/1d9663bee9dbb134.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie owłosiony więc nie obcięłam :errrr:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Widziałam Cia Magda :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... byłam tam JA :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Selket']To wiesz ja Ci powiem co będę tam trzymać - karmę dla prośki o masie 1 kg... ;) A Cioteczka Klocusiowa to nie pamięta o swym Niuniu??????:diabloti::mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pamiętałam ale ... Kloc zeżarł Niuńkowe :roll::grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Kupię nie wyhoduję.........:cool1: Poza tym to będzie granulat:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaa to inna bajka ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Selket']A czy wjedzie w nią około 1 kg nasionek??? :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: no co ty.... kilogram nasionek?? zamkną cie przecież jak tyle wyhodujesz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/5ee956d9066944a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/7dc0f3385092b15a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/64cad6aa745e80a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/fb0607521fc8453e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]macie i nie mówcie że ciocia jest zła :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/6740e8a0b16fe37b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/8d0c330269e14a31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/222/1d9663bee9dbb134.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [quote name='diabelkowa']postanowilam wreszcie wpasc do was [URL]http://images6.fotosik.pl/221/37887cb9ab23634c.jpg[/URL] slooodka minka:loveu: no smoku musisz byc zdrow :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oo diablica .. łelkam tu :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Ajm bak:razz: To w końcu kto ma te owłosione odnóża?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ALA :siara:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Czyli jednak smok uległ...... ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]musiał ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Magda ........ [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja niee... goliłam przy ostatniej kąpieli.... w sobote :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pędzelopka']No chyba nie my...:siara:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noo pewnie WY nie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='pędzelopka']:scared::scared:i tyle spać nie będę mogła teraz:placz::placz::placz: a jak zamknę oczy to jak wyceluję w dobrą stronę???[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10372198#post10372198[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10372152#post10372152[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10372322#post10372322[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10372528#post10372528[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10372546#post10372546[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tu był Klotz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]za 2[SIZE=5]666[/SIZE] stronke [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-220.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [URL]http://images33.fotosik.pl/299/c76ff9690455ba47.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l: jaki otwieracz do puszek :bigcool::bigcool: Ozzus ... ciocia klockowa kupiła CIPUSZKE :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='chalimala']bon żur :D pancioszka wybrala się na spacerek w momencie największej nawalnicy...a takwogole to bioje się burzy i bylo fajnie... (oko mi caly czas skacze...)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahha... u nas też leje jak wścieknięty i burza :angryy: wydłub se oczęto [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Cześć :multi: I czyja cierpliwość została wystawiona na próbę? Smoka czy Klocusia? [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spoczko- socjalizują sie czworonogi coraz bardziej :multi: już nawet Kloc dostał buziaka od legwancia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pędzelopka']:obrazic: nawet klocka nie mogę skomentować bo widzę te obrzydliwe , obleśne , długie i owłosione, owijające się, ruszające, smerające, stąpające po karku [SIZE=4]ODNóżA [SIZE=2]A ja chciałam tylko zaległosci nadrobić:placz: [SIZE=4]halooooooo czy ktoś może umożliwić mi tę opcję??ja się pytam??:mad: [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cofnij sie dziołszko i zamknij oczy na pajęczakach ;) nic a nic nie doceniasz artyzmu... widzisz ino [/B][/COLOR][/FONT]"obrzydliwe , obleśne , długie i owłosione, owijające się, ruszające, smerające, stąpające po karku [SIZE=4]ODNóżA":shake:[/SIZE]
  16. [quote name='Fenris']Gluty rulllzzz :diabloti: im gęściejsze i bardziej wszędobylskie tym lepiej hahaha Ja niewiem co wy macie do tych pajonków :niewiem: przecież większość PRAWIE nie gryzie kiedyś miałem w miniterra krzyżaka ale źle sięczuł w zamknięciu więc jak go odkarmiłem to wypuściłem[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noo gluty som fajowe... na ścianach, szafkach i ciuchach wogóle są cool ;) też nie wiem o co im chodzi z tymi pajonkami- milusie takie .... bleeeeeeeeeeeeeee[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a taką miałam fajną noge [URL]http://images6.fotosik.pl/221/37887cb9ab23634c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MIAŁAS :grins: opitoliłam ci nózie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pędzelopka'][URL]http://images6.fotosik.pl/221/18980789d295e6f8.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/221/ac95078eda4da3b2.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/221/25955d8ca3b1acfd.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/221/27079b874bc7ec70.jpg[/URL] [SIZE=4]Ja chcę tylko wiedzieć .....ZA CO???[/SIZE] :placz: :mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhahah... pędzelku... wstawiam milion fot Klocka, oranżusia, papuga, pawcia, tatuaży... a ty zawsze wchodzisz jak pojawia sie pająk :evil_lol: powiedz... lubisz tak :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-480.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kaj sie smykosz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='lolka75']na AP mowili ze jak legwan ma wyrazny brazowy kolorek to jest super zdrowy:loveu::multi::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no masz... a ja jż sie zastanawiam czy jemu co nie ma, bo z zielonego zrobił sie brzydki brązowy... i sie zamartwiam...:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonsai_88']Bo Oranguś nie ma wyboru - musi być super zdrowy ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niestety ale ma wybór... poprzedni legwanek nie pytał sie czy może zachorzyć i umrzeć w ciągu 10 dni :-(... legwanki maja to do siebie że lepiej zapobiegać niż leczyc... jak widać objawy chorobowe często jest już za późno- szczególnie że mało tóry wet wie jak leczyć takie smoki :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']No patrz bylam dzisiaj w zoologu i zapomnialam sie spytac czy smoki tu legalne:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczeka na mnie- pójdziemy sie zapytać jak bede u Cia :multi: że sie tak wkręce :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='jonQuilla']:crazyeye:[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:crazyeye: uważaj Smoookuś....przecie Klotz Cie zje :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Kiłi'][URL]http://images6.fotosik.pl/221/37887cb9ab23634c.jpg[/URL] Matko Klocuś uciekaj, smok chca cie zjeść:-o:placz::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahhahha... w końcu kto kogo :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nic że chamsko obcięłam Alutke i jej noge :diabloti: ... chciałam ino wydepilować ją ale coś mnie nie wyszło :roll::cool1: patrzta i podziwiajta jak moje zwierza sie socjalizowują :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/221/37887cb9ab23634c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale czereśniowego potffora widziałam.....:multi: AGUŚ... czerwiec sie kończy :razz: czy WY..... :razz: nie to żebym sie stęskniła..:roll:. ale Pawcio dopytuje czy jak WY... to czy ... to już???? :diabloti: bo za 2 tyg. on jedzie do evaxon i przydałoby mu sie coś swojego :cool1::eviltong: aa i jeszcze jak byście jechali- przywieź mi czereśni :placz: uwielbiam też umierać po tych pestkowych :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhh... doopiaty okres... wakacje.. wysyp psów bezdomnych :-( ale trzymam za boltonka kciukasy :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo amstafeczko... z takim wsparciem to nikt cie nie zauważy :roll::shake: dawać ludziska na wątek- podnosić bidulke :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HA! ja nie wiem co wy chcecie od tych biednych, obleśnych, włochatych.... pajączków :shake::shake: aaaa pamiętacie jak pisałam że idę gadać do komplexu handlowego o dogu de bordo??? no więc wtedy byłam, pogadałam,zrzekli sie psiaka, Benia z bordogów zawiozła Apiska do Krakowa gdzie został podleczony i otoczony opieką bordożej mamy a od kilku dni 13 letni bordoś grzeje doopsko u.... dogomaniaczki AniB :multi::multi:ale fajniucho sie chłopu trafiło na ostatnie latka :loveu: WARTO! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Selket'] Cześć sadystyczna:eviltong: Ino dobrze, żeś ostrzegła, bo bym kompa na podłogę zrzuciła:roll: Hmmm.....a ską takie skojarzenie złociutka?:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... Kloc jak zajada kość to abo listonosz albo hydraulik, albo gazownik :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...