Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/24a09526ba0f5221.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/e4e619bf7d706f03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/f26627cb0b720fe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/80936a159ce9560c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/a5a74babab133705.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/1dfff1612b0ee17b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/c0e768000694f8c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/4d221e0a6ba7a0f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/1bedb8943aea748e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [quote name='agbar']Dobrze byloby [U]psiaki zapoznac poza terenem,ktory w tej chwili nalezy do pana kundelka.[/U]Na razie nic innego nie przychodzi mi do glowy....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie tak powiedziałam [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Tak sobie kombinuję , [U]że zapoznania z psiakami moga dokonać tylko własciciele psiaczka , najlepiej aby sunię przedstwiła ta osoba która jest bardziej powazana u pieska ,[/U] nikt obcy nie ma szans na obecność przy zapoznaniu , chyba ze z daleka [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie tak powiedziałam [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Madziu powiedz Pani [U]zeby nie faworyzowala ONki od samego poczatku,[/U] ja wiem ze trudno to zrobic majac psa wyrwanego ze schronu ale [U]rezydent musi wiedziec ze jego pozycja nie jest zagrozona[/U], w innym wypadku moze dojsc do awantury. Plus taki ze to suczka wiec powinien szybciej ja zaakceptowac. Jak psiaki juz sie zapoznaja i nie beda na sibie powarkiwac itd nich sie bawia z nimi jak najwiecej zabawa bardzo zbliza psy do siebie. Na poczatku zanim ustala sie relacje miedzy nimi karmilabym je osobno... [U] I jesli zrobia jakas mala zadyme nie wtracac sie[/U], no chyba ze widac ze prowadzi to do powazniejszego starcia.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie tak powiedziałam [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:grins: [/B][/COLOR][/FONT][LEFT]zupełnie nie rozumiem po co pytam :evil_lol::evil_lol: a serio to dzieki za odzew :loveu: [/LEFT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] rano rozmawiałam z Panią - szukam kogoś do wizyty przedadopcyjnej .... jestem w 99% na tak :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='agbar']A to ci cwaniaczek:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty sie smiej a ja taka młoda a już po zawale :placz::placz::roll: tak mamy zabezpieczone kojce... takie bezpieczeństwo gwarantuje schron psom.... [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [SIZE=3]dzwoniłam do hoteliku .... 20 zł/ dobe i jutro będą wiedzieć czy byłoby miejsce .... nie stać nas- wyprzedaje dom żeby odkarmić psy w schronie bo miasto ma je gdzieś :-( czy moglibyśmy liczyć w razie czegoś na wsparcie?? musze wiedzieć czy porywac sie z motyką na słońce... boje sie że mimo danej mi obietnicy i amstaff i boxer znikną ze schronu :placz::placz:[/SIZE]
  6. [quote name='Tengusia']clockwork a co z hotelikiem do ktorego dalam ci namiary ? dzwonilas czy narazie sie wstrzymujecie ?[/quote] jesoooo !!!!!!!!!! zapomniałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od rana do 17tej jestem w schronie- mam full roboty przy szczeniorach i dokarmianiu psów zagłodzonych, potem własny zwierzyniec i chałpa... obiady sprzątanie... nie wyrabiam czasowo i zapominam już jak sie nazywam :oops::oops: zaraz dzwonie! znajde tylko tego numera :roll: [FONT=Arial][SIZE=4][B]AMSTAFF MIAŁ DZIŚ TEST NA BOXERA :mdleje: niekontrolowany test :mad:[/B][/SIZE][/FONT] Boxiu był w pomieszczeniu zamkniętym które kiedyś było jako jedno z kojcem zewnętrznym. W ścianie jest dziura z klapką... teraz zamykana na skobel i zrobiono z tego 2 kojce- wewnętrzny i zewnętrzny..... Boxiu przestawił bude wyłamał skobel i....................czmych do kojca zewnetrznego!!!!! jak zobaczyłam go w kojcu NEFERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek2::eek2::eek2: ło matko śnięta!!!!!! :mdleje: przeszłam 2 zawały ............. Nie mam pojęcia jak długo tam siedział.... amstaff nieśmiało obserwował go z budy !!!! WYCHYLIł SIE DO POłOWY I ZAGLąDAL ZDZIWIONY NA INTRUZA. zero agresji:multi: jak otwierałam kojec to wyszedł z budy, i obwąchał boxerka .... ludziska dopytują o astka, ale sami tacy że łoboże :shake: Boje sie że pod moją nieobecność jednak go wydadzą :-(
  7. BOXEREK nam dziś nawiał ........................... do kojca amstaffa :roll: Boxiu był w pomieszczeniu zamkniętym które kiedyś było jako jedno z kojcem zewnętrznym. W ścianie jest dziura z kalpką... tera zamykana na skobel i zrobiono z tego 2 kojce- wewnętrzny i zewnętrzny..... Boxiu przestawił bude wyłamał skobel i....................czmych do kojca zewnetrznego!!!!! jak zobaczyłam go w kojcu AMSTAFFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek2::eek2::eek2: ło matko śnięta!!!!!! :mdleje: przeszłam 2 zawały ............. Nie mam pojęcia jak długo tam siedział.... amstaff niesmiało obserwował go z budy !!!! szybciorem bramke otwierać, a ten (boxiu) w długą!!!!! szczęście że jedyna rzecz sprawna w schronie to ogrodzenie :mdleje: Boxik obleciał schron wokół... ale ładnie przybiegł na moje zawołanie. Troszkę miał opory, ale nieśmiało, krok po kroczku :razz: został ze mną na spacerze jakąś godzinke i ... teraz jest na kojcach zewnętrznych czyli na widoku wszystkich odwiedzających.!!!!!!!! Boxiu bryka jak szczeniak- uwielbia patyczki, podgryzanie smyczuchy i... pieszczoty :loveu: DOM STAŁY LUB TYMCZAS PILNIE POTRZEBNY!!!!!!! ON NIENAWIDZI SIEDZIEĆ ZAMKNIĘTY!!!!! NIE DA RADY!!!
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czyli dobrze policzyłam 3 czekoladki + 1 czarnulka+ 1Onkowaty +2 niedzielne = 7 mauchów w schronie + 2 na DT =9 maluszków :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś przywieziony .... ONek???? 3 mies. pies zagubiony, wystraszony ........ będzie duży [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/1f3a1d7d684e24e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/292747b5e47bdb81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/be9d781999894d3b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok 7-8 tyg. sunia. znaleziona w piaskownicy .... zna relacje pies-człowiek, na widok ludzia szaleje bedzie mała [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/729014ad268adaf7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/5fc3ccbd3f73ab35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/ac78dee821eed997.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to lecim z fotami .... nowe nabytki :placz::placz: przepraszam za foty ale dziś leje i nie mogłam ich wystawić na polko :shake: jak wlazłam im do kojca... piranie zaczęły konsumpcje mamusi i na foty nie było szans :roll: jak jutro bedzie pogoda napstrykam im fotków w całości [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok. 8 tyg. sunia, będzie raczej mniejsza niż średnia[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/023dbfae3f3e9c61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/d052aa7ca7f71eab.jpg[/IMG][/URL] nie ma bata na sunie- nic nie dało rady zatrzymać jej w kojcu- potrafi sie wspinać tak wysoko aż wylezie- pełna energii zna mizianie i człowieka.... zrobiłam dziś 200 km, goniąc ją wciąż po schronie!!!! QRDE!!! żeby schron nie miał kojca przystosowanego dla szczeniaków!!!! :angryy: żebyśmy my sie musiały martwić o klatke kenelową!!!! UTOPIA!!!!! [/CENTER]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz tenskniem za Wami..... ale w tym tyg jeszcze musze potworzyć po pracy kartoteki na kompie każdemu psu osobno, z fotami opisami :mdleje: potem już bedzie luzik bo na bierząco bede wprowadzać :multi: ale na kompku ino PO PRACY ze 3 godz... czyli nadrobienie NASZYCH psiaków schroniskowych, uzupełnienie bazarków.. no i NOC!!!! a ONka trzynóżka ma szanse na domek .... a chcieli ją uśpić bo po co komu pies bez nogi :angryy: takiego mailika dostałam i dziś bede dzwonić [/B][/COLOR][/FONT] witam! znalazłam ogłoszenie w "moim psie" i bardzo chciałabym stworzyc dom dla tej psinki. mam duzy, stary dom na wsi z ogrodami i polami na "koncu swiata"... w orzeszu. bylaby tu szczesliwa i nigdy nie zaznalaby lancucha. mam tylko jeden problem: mam juz psiaka - tez po przejsciach; ma 5 lat, srediej wielkosci kundelek - wysterylizowany tej wiosny. niestety w zwiazku ze swoja przeszloscia jest czasem nieprzewidywalny i bywa agresywny. jak juz jest wsrod swoich to jest dobrze, ale na obcych reaguje albo agresja albo panicznym lękiem. i nie wiem jak sunia da rade. nie potrafie przewidziec jak to zapoznanie sie odbedzie a troche sie boje. mam jeszcze kocice z "łapanki", ale to chyba nie staniowi przeszkody (?) prosze mi powiedziec jak to nalezy zrobic i jak dlugo sunia jest juz w schronisku. prosze o kontakt i wszelkie pytania co do nas. mam nadzieje ze sprawa sie powiedzie ale nie ukrywam, ze mam obawy. pozdrawiam. irmina cipcer-konsek [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mamy jakieś sposoby na zaznajomienie psiaka rezydenta z ONką???? [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na szybko 6 fotek cobyscie nie zapomnieli o nas :p i sorki że Was nie odwiedzam- pamiętam ale nie daje rady :shake::-( [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/850ae321b15c195e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/07e0b9344d0b249d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/e5cec1c7f3dd679a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/5bc507b71248fd0f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/fe011bf6eb56d6b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/229/27121b27167ec778.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki selket i Iv :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Boxiu- znajdziemy ci NAJ domek ... przysięgam :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Neferku do domciu.... do hodoffcy sie nie dodzwoniłam, ciągle zgłasza sie skrzynka głosowa:shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jeny!!:cool1:!! nie wiem jak Ci dziękować :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuje w imieniu Neferka... dziś znów nie wyszedł na moje wołanie :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki cioteczki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam w schronisku bo zapomniałam wczoraj telefonu :roll: chyba specjalnie żeby dzis odwiedzić kluchy :evil_lol::evil_lol: [SIZE=5][COLOR=Red] MAMY KOLEJNEGO ok. 7-8 tyg. szczeniora!!!!!![/COLOR][/SIZE] wczoraj zgłosiła Straż Wiejska - szczenior w piaskownicy- dzieci sie z nim bawiły :-( SUCZKA!!! wygląda jak siostra czarnulki, ale już sprawdziłam- to nie ona ... zna człowieka- była gdzieś w domu..... jutro obfocę :-([/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='MARCHEWA']Ja też podjadę we wtorek do schronu,przywiozę parę rzeczy i może zabiorę jedną kluchę na dt;) A teraz idę robić bazarek;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: kocham cie !!!! a ja nie umie sie wyrobić z ogłoszeniami- dziś i kolejne 5 dni bede zakładać kartoteki psom :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko przedkościelnie :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BEATKO!!!! :scream_3: załóż bąblom osobny wątek, bo tu tak zbiorczo to żadna reklama dla tych dwóch ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='MartynaP']miałam dwie sunie [URL]http://http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91641[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]link mi nie wchodzi :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='majqa']Obawiam się, że nad ich losem nie zastanawiają się w ogóle. Oby tu udało Ci się dodzwonić i obym się myliła.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]próbować nie zaszkodzi, najwyżej skończy sie na słownych przepychankach :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...