Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Neferek... szukaj domciu [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hopaj suczynko... wróce z pracy bede miała czas to zapukam do dziewczyn z dogów- może ją przyjmą na liste swoich psiaków do adopcji [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś wezme na spacerek chłopaka to pogrzebie w uszach i koło jajec :roll:;) za tatuażykiem... OBY :kciuki: dom znajdzie szybko ale czy dobry... ze schronu pierwszy lepszy... na razie ma kwarantanne ale zaraz bedzie na zewnątrz do wglądu :-( [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='halbina']dobrze, że są jeszcze na świecie dogomaniacy... :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oojjj dobrze dobrze że nie zostaje człowiek z psimi problemami sam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Halbina.... ale walnęłaś wyciskacza .... aż mi łezki popłynęły :-(:-( dzięki atlantyda za podesłanie boxiczka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='doddy']Pani z Chrzanowa dzwoniła nawet o kilka amstaffów ale się nie dziw, bo kazaliśmy się jej orientować i dopytywać o psiaki. Ponieważ uznałam, że Bolton jest dobrym kandydatem dałam dziewczynom z Żywca namiary na Panią.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tera rozumiem ;) a jeden szczęśliwiec zagrzeje doopcie w domciu :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dogomanka_']Witamy Panią Adriane czytającą z ukrycia.:) Musi Nas Pani zrozumieć-w tych czasach nikomu nie można wierzyć i każdego trzeba sprawdzać.Po tym co się stało z Ozzym i z innymi psami trzeba się spodziewać wszystkiego. Niech się Pani nie obawia,nie tylko Pani była tak sprawdzana.:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dogomanko- po co sie tłumaczysz??? to nie my tu przegięliśmy pałe.. Pani sprawdzona i OBY ŻADEN PIES DO NIEJ NIE TRAFIŁ!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic już nie rozumiem Pani z Chrzanowa interesuje sie i Boltonem i Neferkiem??? [SIZE=4][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][SIZE=4][COLOR=Red][B]WIZYTA W BARTOSZYCACH NIEAKTUALNA!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE] [B]TERAZ[/B][B] miałam[/B][B] telefon od pani Adriany z Bartoszyc :diabloti: [/B] że pieknie jej obsmarowałam dupe na forum (witamy czytenika z ukrycia :hand:) , ona tylko chciała psa, a dopytywać i rezerwować może wiele :roll: jak zaczęła mnie straszyć sądem to sie rozłączyłam :diabloti: no to dostałam smsa: [quote]jest mi niezmiernie przykro że człowiek szuka psa dla siebie a zostaje oskarżony o [U][B]handel psami[/B][/U]. Nigdy w życiu [U][B]nie handlowałam psami[/B][/U] i nie zamierzam. Psa chciałam dla siebie. Niestety po tej przygodzie jest mi przykro. Dobrej nocy [/quote][COLOR=Blue][B]czy ktoś tu wspomniał o handlu???[/B] :hmmmm: prosze czytać ze zrozumieniem pani Adriano :cool1: ja mam bardziej drastyczne domysły:roll: :mad:[/COLOR]
  8. [quote name='Kinguska']Boże! Wygląda jak rodowodowiec! Piękny. W jakim wieku?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jesooo no nie mówcie... że mi gupiej babie nie wpadło do łeby sprawdzic tatuaż :splat::splat: jutro to uczynię ;) wieku nikt dokładnie nie określił, na moje oko ma ze 3 latka góra ...[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Kolia']Nie ma gdzieś tatuażu? Wygląda jak rasowy cocker... Niech go ktoś wyciągnie ze schronu, taki cudny, że znajdzie dom w mig![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mówisz??? patrz niedawno radziłam chalimali z adopcji spanieli żeby zajrzała w ucho Malamutowi którego znalazła, a samej wypadło mi to ze łba jutro wyciągne go poszukam .... i zrobie fotki na wolności ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='doddy']Pani z Chrzanowa będzie już sprawdzana przez Ade - jeje.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa a ma jej adresik czy podać Adzie?? [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='dogomanka_']Z Chrzanowa jest ada-jeje chyba i z tego co się orientowałam kiedyś miała w planach lub założyła jakąś Fundacje.;p EDIT: Teraz mi zaświatało,ze dominik_a jest z Fundacji Pro Animals z Chrzanowa.;D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooo o Pro Animals mi biegało :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [CENTER][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]text do ogłoszeń :[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] proszę o pomoc w ogłaszaniu :modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial]Imie: Tina[/FONT] [FONT=Arial] Rasa: mix owczarek[/FONT] [FONT=Arial] wiek: 6 lat[/FONT] [FONT=Arial] płeć- suka[/FONT] [FONT=Arial] Kontakt: [/FONT] [FONT=Arial] tel:604 62 62 39[/FONT] [FONT=Arial] mail: [URL="http://poczta.interia.pl/poczta/newmessage/?uid=6e0fef7750ef3578&[email protected]"][B][email protected][/B][/URL][/FONT] [FONT=Arial] Po 6ciu latach miłości, przywiązania, oddania .... porzucona jak śmieć...[/FONT] [FONT=Arial] jak zabawka która się znudziła![/FONT] [FONT=Arial] Tina trafiła do jastrzębskiego schroniska początkiem lipca... 4 dni nie[/FONT][FONT=Arial] mogła pogodzić się z porzuceniem- nie jadła, nie piła, płakała...TĘSKNIŁA![/FONT][FONT=Arial] wyła bez ustanku- nie rozumiejąc gdzie i dlaczego tu jest. Wycofywała się z[/FONT][FONT=Arial] dnia na dzień, popadła w depresje.[/FONT] [FONT=Arial] Wolontariusze schroniska otoczyli Tinke szczególną opieką, żeby pozwolić[/FONT] [FONT=Arial] jej znów uwierzyć w człowieka, zanim całkowicie się wycofa...[/FONT] [FONT=Arial] Tina w domu tymczasowym czeka na rodzinę która ją zaadoptuje, pokocha i[/FONT] [FONT=Arial] otoczy opieką... Tina kocha całym swoim psim sercem![/FONT] [FONT=Arial] Tineczka mieszkała w mieszkaniu- absolutnie nie zaakceptuje kojca i budy,[/FONT][FONT=Arial] uwielbia mizianie, głaskanie, wspólne spędzanie czasu, tuli się do[/FONT][FONT=Arial] człowieka przy każdej możliwej okazji.[/FONT] [FONT=Arial] Daj sunieczce dom! Tinka odwdzięczy się dozgonną miłością!![/FONT] [FONT=Arial] Sunia zostanie oddana w dobre ręce po podpisaniu umowy adopcyjnej![/FONT] [/LEFT] [FONT=Arial] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/242/f8231750d933a258.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/242/f856c2e568c429e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/242/582f4fa31c2aabeb.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][LEFT]ogłoszona: [URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] zwierzaki.cafeanimal.pl rozglos.net. pineska.pl e-ogloszenia.com drobne.centrumofert.pl [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"]szybko-sprzedam.pl[/URL] informator.com.pl kupiepsa.pl [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1557241_tina_mix_owczarek_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=407941403[/URL] [URL]http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,rozne,podaruje,tinka-6-letnia-suczka-,ogl7-37-1-17794.html[/URL] animalia.pl adopcjapsa.pl [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Tinka,3831[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.owczarekwpotrzebie.com/forum/showthread.php?p=18380#post18380"]http://www.owczarekwpotrzebie.com/fo...8380#post18380[/URL] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=13945&PID=723416#723416[/URL] [url]http://dogs.pl/ogloszenia/oddam.php3[/url] [url]http://katowice.naszemiasto.pl/forum/wiadomosci/320265.html[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url] [/LEFT] [/CENTER]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tydzień temu "pani" oddała ją do schronu bo..."tak" sunia Tina 3 dni wyła, płakała, nie jadła.... wystaiała łebek do miziania potem przeniosła sie w róg boxu, i gdzieś miała moje ręce, wręcz unikała.... dzięki namowie na wolontariat w schronie- mamy mozliwośc co dzień wyprowadzić choć kilka psów- o niej pamiętam- bo za kratami to inny pies :loveu: nadal tęskni za swoim człowiekiem... zupełnie nie rozumie dlaczego i gdzie jest :shake: kochana, miziasta kłapiąca jęzorem do lizania suczynka dziś w nocy tak rzucała sie na kraty że zerwała pazurek i krwawiła :placz: wg. włascicieli ma 6 lat... i gdyby nie zółte zęby powiedziałabym że to większy szczeniak :loveu::loveu: dajmy jej szanse na dom zanim dopanie ją deprecha :-( [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/d8e6b428d65c4ac3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/729d63afe5f0bbb6.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][COLOR=Green][B][COLOR=Red]zobaczcie na tęskny wzrok za wolnością [/COLOR]:placz:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/bed6a52d49b5fd1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/db8344d890fa2325.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=3]od 31. lipca sunieczka u mnie na DT. [/SIZE] TYMCZAS U MNIE SIĘ SKOŃCZYŁ.... pozostała buda i linka u znajomych, jeżeli coś zawiedzie- zostanie schron, a to pewna śmierć dla suni .... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [/CENTER]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Duża wychudzona, w typie Doga?? ok. roczna sunia w jastrzębskim schronie.... mnóstwo nie spalonej energii i wiecznie merdający ogonek na widok człowieka :loveu: chyba miała byc dogiem ale komuś coś nie wyszło... więc wylądowała w schronie :-(:-( na razie jest pełna radości, werwy, miłości ... jak długo???? schron nie sterylizuje suczek a patałachy wyszukują młodych w typie:mad::mad: póki bede miała wpływ na to to nie oddam bez sprawdzenia, ale w dni wolne od pracy w schronie... może nam zniknąć :shake: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/338c4fa49c3ae3ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/72ea804b7bb89979.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/82b4c862620af4dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/838bb8af68304fc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/c5d2361c7fc592cc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]liczyłam że się zgubił, bo ładny zadbany, czysty ..... ale nikt nie szuka, nikt nie ogłasza :shake: znaleziony przy ruchliwej drodze więc pewnie w drodze na wczasy ktoś pozbył sie balastu :roll: młody 2-3 lata samiec- cocker spanielek :loveu: JESZCZE ufa człowiekowi, radośnie merdając kikutkiem. Kiedy jest sam wyważa kraty w kojcu. Obija się o nie całą siłą.... zrobi sobie krzywde... nauczony czystości, nie potrafi załatwiać sie w kojcu :shake: kiedy mu sie zdaży- cały drży i przeprasza mówiąc oczyma " nie chciałem, przepraszam" :-( czy ktoś może dać dom spanielkowi???? [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/15a650f1ff4236f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/233/53643a3a591148d7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaahaaa... która z Fundacji Ast dała namiary na mnie w sprawie Neferka Pani z Chrzanowa???:razz::razz::loveu: dzwoniła do mnie bardzo konkretna laska- była działaczka TOZu w Zakopanem Jest zainteresowana Neferkiem i zaprasza na wizyte przedadopcyjną najlepiej w niedziele bo piecze ciasto :evil_lol::evil_lol: wie na jakich zasadach wydawane są psy bo sama walczyła o zwierzęta i NIErozmnażanie.... ide szukać lasek z Fundacji .... jakiejś tam z Chrzanowa [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Sajnox']Witam wszystkich. Więc tak właśnie wróciłam od mojej ukochanej wetki:loveu::loveu: dała jej w zastrzyku witaminki i antybiotyk bo ma 40 stopni nic nie płaciłam nie martwcie się:lol: Bąbel zjadł u mnie troszke puszki od Axy i popiła wodą a teraz piszczy bida koopki jeszcze nie było, po za tym powiedziała że raczej jest z nią wszysko ok Wetka dała mi próbki dla szczeniąt na rzadkie koopki i jeszcze coś dla szczeniąt na wzmocnienie to chyba narazie tyle (aaaa mama jeszcze mnie nie zabiła bo śpi na działce:evil_lol::evil_lol::roll:) No i jeszcze jedno wetka ma na domku znajomą która właśnie chiała szczeniaczka dzwoniła do niej ale akurat była na rowerach, wetka mówi że to bardzo fajna kobita ale jak coś z tym wyjdzie to oznajmicie sami...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufff... jak zacznie brykać i roznosić ci chałpe to odetchne na 100% takie warunki w schronie, taka opieka że szczeniaki słabną z dnia na dzień. wet w schronie powinien być zatrudniony z "urzedu" i być dyspozycyjny 24/dobe :roll: kolejny podpunkt do zapisania :cool1: trzymam kciuki za znajomą wetki- jak dobry człowiek i da domek klusce... ją też pokocham ;) a jak Twoje suczydła na koleżanke?? [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='doddy']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pani jest rzeczywiście znana w Bartoszycach :evil_lol: I nawet zgadza się, że pracuje w tv i że mąż jest na misji. ;) Sasha ją odwiedzi w poniedziałek. Co Wam pani mówiła, że jakiego miała pieska? Czy wspominała coś o kotach?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miała 4ro letnią amstaffke która odeszła po miesiącach walki o jej życie ... na raka macicy :roll: wcześniej dobermanke - też rak macicy, więc Nefer byłby wykastrowany żeby zaś tego nie przechodzić :cool1: o kotach ani słowem ... aaa niech sasha nie da po sobie poznać że coś nie gra bo kto wie do czego babsztyl jest zdolny :shake: ja własnie wysłałam maila że ją kocham że daje szanse Neferkowi :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='dogomanka_']nie wiem czy to dobry pomysł..ona aż tak źle wygląda.?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ewidentnie jako miła w doope uprzejma pancia jest pionkiem- pośrednikiem w werbowaniu psów... po co?? możemy sie domyślać :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='doddy']Pani z Bartoszyc dzwoniła 3 tyg temu o bokserkę. Coś naciągana ta pani coraz bardziej...[/quote] [quote name='dzodzo']ta sama pani chciała dwa tygodnie temu ( baaaaaaardzo chciała)dobermana Simona a dziś chciała ode mnie CC:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo jaka miłośniczka psów :mad: jak dobrze że mamy system szybkiego reagowania :evil_lol: ja nadal ciągne temat z panią że TYLKO wizytka na kawke, bo wiem że lepiej Nefer nie może trafić sashy nie ma od 1 lipca na dogo, a bardzo bym chciała podesłać ją na wizyte- niech zlustruje babeczke :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] dziewczyny- a co powiecie jakby zebrać maile i wysłac do bartoszyckiej prokuratury zawiadomienie o domniemaniu przestępstwa..... nic jej nie zrobią wiemy, ale przetrzepią jej doopsko na przesłuchaniu i może sie babie odechce.... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Neferek wyspacerowany przez TZta sajnox..:loveu::loveu: boshhhhh... on wchodzi za róg gdzie kojce i zapiera sie żeby tam nie wrócić . ON GO NIENAWIDZI!!! musimy siłą i ta litośc w jego oczach :placz::placz: siq i qpke trzyma aż wyjdzie :placz: 24 godz, lub jak mnie nie ma 48 :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='jbk']Jak sobie radzisz w takiej pracy?? Psychicznie wykończona?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]psychicznie masakrycznie wyje... rąbana :mdleje: ale dam rade- musze.... jak odejde zacznie sie to co było... musze wytrzymać dla tych psów:-([/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonsai_88']Klocusiowa oświeć ty mnie, czy mam jutro jechać na wizytę poadopcyją? Bo pisałaś, że umówiłaś się, że wizyta poadopcyjna będzie po tygodniu i ja teraz nie wiem... nie chcę tak bez powodu nachodzić niewinnych ludzi ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzynózka jutro jedzie do domciu więc za tydzień poproszę - dajmy wszystkim sie oswoić ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='daro 25']hej na molocach pisze ze szukacie duzej klatki kennelowej. Mam dog V. jesli interesuje to zapraszam na pm, bo tu raczej juz nie trafie[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Daro mam cie na uwadze ale dziś napisze maila do prezydenta.... w końcu to ich zafajdany obowiązek zapewnić bezpieczeństwo psom :mad: wstyd żebym ja żebrała od ludzisków na wszystko co potrzebne.... [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czekoladka -sunia dziś.... nadal osowiała,brak apetytu, nie pije, ciągle spi dałam jej Ceklor ale do końca pracy zero poprawy qpki chyba nie robiła bo czym :shake: a jak dałam jej strzykawką pić to zwymiotowała :-( jedzonka w żadnej postaci nie ruszyła:-( [SIZE=3]cioteczka sajnox zabrała ją do weta i na tydzień do domu[/SIZE] TYLKO NA TYDZIEŃ bo potem wyjeżdżają czy coś.... Byle przeżyła, wyzdrowiała..... jak stanie na nóżki trzeba szukać innego DT - przecież nie każemy jej wrócić do schronu gdzie jest obojetna i czekałaby na powolną śmierć :placz::placz: SAJNOX- jestem Ci wdzięczna do końca życia wiesz o tym.......:Rose::Rose: daj znać co z małą i czy mama spuściła ci wpierdziel :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boxinek wyspacerowany przez cioteczke sajnox :loveu::loveu: jesoo serce mi pęka bo on i aścik za cholere nie chcą wrócić do kojca :placz::placz: na chama je ciągniemy bo nic innego nie przemawia :placz: a one tak patrzą nam litościwie w ślipia :placz::placz: dziś wyspacerowane :hmmmm: 1[COLOR=White] Nefer[/COLOR] 2[COLOR=White] boxiu[/COLOR] 3[COLOR=White] mamcia[/COLOR] 4 [COLOR=White]dred[/COLOR] 5 [COLOR=White]spaniel[/COLOR] :hmmmm: 6 [COLOR=White]sunia[/COLOR] 7 [COLOR=White]kłopotek [COLOR=Blue]WOLONTARIUSZOM DZIĘKUJEMY!!!!:loveu::loveu: dostaliśmy w darze karmę- puszki od cioci Ani której przybłąkany piesek MUSIAŁ trafić do schronu, bo jej labek nie akceptuje innych stworzeń... :-( [/COLOR] Dred został wycięty tam gdzie dało rade [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='agbar']o ile nie zwial z kojca i sam sie nie wyprowadzil:evil_lol: Szukaj domku wariatunciu:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie kracz... boje sie że może przyjść dzień że ucieknie i już go nie znajdziemy[/B][/COLOR][/FONT] :-(
×
×
  • Create New...