Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='haska_12']Nikowe fotki :loveu: Suuuuper :loveu:[/quote] hi hi :lol: [quote name='DiDDlina85']Nowe foty:loveu::loveu::loveu:[/quote] yhy...8-) [quote name='haska_12']No bo u niej zawsze są piękne fotki :loveu: Jak pies ladny to i foty ładne :cool3:[/quote]oj dziękujemy...:oops:;)
  2. A co mam zrobić, jeśli mój pies ma chorobe lokomocyjną? :( jeśli nawet mój brat zgodzi się za mną jechać (bo na tate to na pewno liczyć nie można-brak czasu) to nie wezmie psa do samochodu, bo już raz tak było, że jej się nie dobrze zrobiło :roll: chyba, że pociągiem...:hmmmm:
  3. A....wiaadomo :) ja MUSZE pojechać :D ale mam jeszcze czas....;)
  4. Widze, że Czadzik po ostatniej sesyjce zakumał o co chodzi :D tylko raz widać jego klejnoty od przodu...:evil_lol:
  5. na pewno pojade!!! :D A ty będziesz? Ale czy wytrzymam tyle....:roll:
  6. ja też chce!!!!! :placz: mamuśka!!!Jedziemy!!! :placz:
  7. A spotkałaś Samcie? :)
  8. Byłaś? :) A ja nieee....:( jak było???
  9. czy ja nabijam posty? :diabloti: przecież przeczytałam........ale dobra tam...sie wygadałaś...;) to dobre na problemy...:) PS:Sie na żartach moich nie znają.....:cool1:
  10. no właśnie!......:mad:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Haha, niezłą sobie puścilam litanię :evil_lol:[/QUOTE] Prawde mówiąc nie chciało mi się tego czytać...:diabloti: jakoś zmusiłam się żeby nie zasnąć...:evil_lol: i przeczytałam jako...:roll:
  12. Czy ja coś opuściłam!!! Tak!!! Neruś ma pół roczku!!! :bigcool: PS: Dziś na spacerze spotkałam pana z goldenkiem o imieniu.......Nero! :)
  13. Dobrze, że już lepiej...:D Bo Lucky <jak imie> [B]to [/B]samo [B]szczęście[/B]...:)
  14. Suuuper fotki...:D słodki Czadzik!!! :loveu: To zdjęcia sprzed waszego domciu?? :)
  15. Cześć!!!Coś widze, że nie ma tu powodu do śmiechu........:roflt: <-musiałam :evil_lol:
  16. ja też...:placz: i od razu moge powiedzieć, że jutro też nie mam szans pojechać...:(
  17. to ostatnie foto jest super...:loveu: przynajmniej się nie odwrócił...:evil_lol:
  18. śliczny :loveu: pięknego masz psiaka....;) pozazdrościć...:)
  19. Cześć wam wszystkim!!! :D ale sie dziś działo...:roll: albo będe wychodzić z tatą i Niką na spacer, albo z Niką i ze strzelbą...zwariować można z tymi kawalerami!!! :mad: a Nikusia taka niewierna swojemu chłopowi :cool3:...jest podobny do Łapy Samturii :) miałam jego zdjęcie, ale musiałam usunąć zanim wsadziłam na kompa....:roll:
  20. A jak wyniki już są to moge chociaż powiedzieć moją ulubioną rase? :( [CENTER][SIZE=4][B][SIZE=5]:diabloti: S[/SIZE][SIZE=5]IBERIAN HUSKY :diabloti:[/SIZE][/B][/SIZE] [/CENTER]
  21. Witamy cię serdecznie!!!A może może jakąś fote pieska swojego? :)
  22. [quote name='gogunia']O napisłaś 1000 posta:multi: :lol: A czemu DGM psoci?:roll:[/quote]Uff...bo wcześniej mi się tamten 1000 post nie pokazywał....:roll:
  23. Fajne piesy :D bardzo ładne...:)
  24. I tak super :D ja w ogóle nie znam się na wystawianiu psów...:lol:
  25. Bewarka

    taniec z psem

    [quote name='anndzia']Ten taniec lepszy =] [url]http://www.youtube.com/watch?v=HqbVbPvlDoM&mode=related&search=[/url][/QUOTE] no jasne, że lepszy :p ale ten filmik oglądaliśmy już tysiące razy...:roll:
×
×
  • Create New...