A ja mam się czego wstydzić...nie dość, że mało, to jeszcze najczęściej jakieś badziewia kupuje :oops:
-Bryan Richard [I]"Kieszonkowy przewodnik PSY"
[/I]-Rolf Spangenberg [I]"Choroby psów"
[/I]-Sarah Heath [I]"Szczenię - zachowanie i szkolenie" [/I][z Eukanuby :cool3:]
-Monika Kurek [I]"Encyklopedia Hodowcy - psy"
[/I]-Ludek J. Dobroruka [I]"Leksykon przyrody - psy"
[/I]-Marianne Schmidt, Walter Koch [I]"Poradnik podstawowego szkolenia psów"
[/I]-Gabriele Lehari [I]"Psy - Wielka encyklopedia ras"
[/I]-ЗДИСЛАВ ВДОВИНСКИЙ[I] "[/I]МОЙ ПЁС" [nic z niej nie rozumiem :eviltong:]
do tego zbieram te książki z Dziennika i mam te książeczki z MP :P