-
Posts
7991 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yewcia1
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
yewcia1 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Fjolka dzięki za zbliżenia:lol: Seziasty jest mocny:evil_lol: A fotki 1 klasa:multi: -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
yewcia1 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Fota jest mistrzostwo świata:lol: Czy mi się wydaje czy Seniakowi dopsko troszeczkę urosło? -
[quote name='rotek_']to w którą stronę idziemy??? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4642/s5030167gy6.jpg[/IMG][/URL] prawo lewo prawo.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5470/s5030180kk4.jpg[/IMG][/URL] w jedności sila!!! byle by do przodu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6393/s5030172de5.jpg[/IMG][/URL][/quote] widzę, ze zostały jeszcze dwie smyczki nowosolskie w zielonej brykał mój Kakuz - Killer (*), a czerwona mojej Baśki:loveu: W szafie mam parę smyczek dla uciechowiaków- justyna zabierze i zawiezie
-
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
yewcia1 replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
zdrojka a na panelach to dopiero Mała bedzie miała jazde, wtedy zabawa odpada na samych panelach:shake: A kto tak uzdolniny projektowo? I czekam na foty z efektu końcwego:multi: -
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
yewcia1 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
rotku może się uśmiechnienmy do ciotki Margo y niej raswa kociara_:lol: -
Tymczas, który stał się domem stałym-Cofi zostaje u Isabel
yewcia1 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
śliczny czarny pan w sile wieku czeka na dom -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
yewcia1 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości z domku Lisi:loveu: -
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
yewcia1 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Może ktoś może allegro dla malucha zrobić? Rotek czy bedziesz miała czas go do Wyborczej dać? -
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
yewcia1 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Śliczny maluch, pokaż mu , ze nie wszyscy sa okrutni -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
yewcia1 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, ze Pani Lisi napisała i, że jest wszystko okej. Mam nadzieję, na więcej wieści i wizyte poadopcji przez kogoś z dogo -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
yewcia1 replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
justyna jakieś nowe foty proszę zrobić:lol: -
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
yewcia1 replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
zdrojka pozbawiłaś niuńkę ulubionego fotela:shake: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
yewcia1 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
jeżeli nie bedzie wiarygodnych wiadomości o Liśce trzeba powiadomić wszelkie instytucje, aby rozwiać nasze wątpliwości. Co to za domek , który nie chce podać adresu? Osoba, która wyadoptowała Lisie też się nie popisała:shake: -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
yewcia1 replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jaktam czarna dam się miewa? -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
yewcia1 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Gigi nas zaniedbuje:razz::razz::razz: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
yewcia1 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Met ma totalnie wszystko w nosie , ma adwokata Domek Lisi ten wspaniały też jest jakiś mało poważny:shake:Adoptował Lisie i nie chce adresu podać? Met czy naprawde zależy Ci aby robić afere? A jest o co:angryy: Skro nikt nie może skontrolować działalności met i losu psów , myśle, ze trzeba coś z tym zrobić -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
yewcia1 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, ze sprawa Lisi szybko sie wyjaśni. Nie mam pojecia dlazego met nawet nie dała znać, ze pies pojechał do nowego domku, i dlaczego sama podjeła decyzje? -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
yewcia1 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Izis']Pani G. tak czy siak juz po klesce z transportem darow z Holandii zapowiedziala ze te dary co u niej czekaja do Uciechowa nie trafią (będzie pytała darczyńców co z nimi zrobić). Nic Wam to nie da, że potraktujecie Lisie tak przedmiotowo, bo u Pani G. i tak macie przerąbane. Po tym jak przywieźli dary i zobaczyli tylko 2 psy zamiast schroniska to ona teraz wszedzie pisze ze nie potrzebujecie pomocy w Uciechowie bo macie 2 psy a kilka ton karmy. Wiec może dajcie Lisi trochę pożyć swoim życiem i zastanówcie się o co Wam tak naprawdę chodzi... zanim zrazicie do siebie ta ostatnią garstkę, która wciąż ma nadzieję, że Wam jednak chodzi o psy... [B]MET znalazla Lisi dom[/B] (i chwała jej za to!) a o to przeciez chodziło :multi: chociaż pewnie nie wszystkim jak widać ... :-([/quote] Met złamala prawo wyadoptowała psa , a nie miała pozwolenie na takie poczynania! Przerąbane Izis może mieć kto inny:angryy: