Jump to content
Dogomania

yewcia1

Members
  • Posts

    7991
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yewcia1

  1. Fjolka dzięki za zbliżenia:lol: Seziasty jest mocny:evil_lol: A fotki 1 klasa:multi:
  2. brak wieści o Kulfonie.................:shake::-(
  3. [B]Fona działa jak burza:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/B]
  4. Fota jest mistrzostwo świata:lol: Czy mi się wydaje czy Seniakowi dopsko troszeczkę urosło?
  5. [quote name='rotek_']to w którą stronę idziemy??? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4642/s5030167gy6.jpg[/IMG][/URL] prawo lewo prawo.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5470/s5030180kk4.jpg[/IMG][/URL] w jedności sila!!! byle by do przodu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6393/s5030172de5.jpg[/IMG][/URL][/quote] widzę, ze zostały jeszcze dwie smyczki nowosolskie w zielonej brykał mój Kakuz - Killer (*), a czerwona mojej Baśki:loveu: W szafie mam parę smyczek dla uciechowiaków- justyna zabierze i zawiezie
  6. zdrojka a na panelach to dopiero Mała bedzie miała jazde, wtedy zabawa odpada na samych panelach:shake: A kto tak uzdolniny projektowo? I czekam na foty z efektu końcwego:multi:
  7. rotku może się uśmiechnienmy do ciotki Margo y niej raswa kociara_:lol:
  8. muszę wracać do świata żywych i coś bede myśleć o bazarach
  9. śliczny czarny pan w sile wieku czeka na dom
  10. Rotku ale piękne wieści:multi::multi::multi:
  11. Wspaniałe wiadomości z domku Lisi:loveu:
  12. Może ktoś może allegro dla malucha zrobić? Rotek czy bedziesz miała czas go do Wyborczej dać?
  13. Śliczny maluch, pokaż mu , ze nie wszyscy sa okrutni
  14. Cieszę się, ze Pani Lisi napisała i, że jest wszystko okej. Mam nadzieję, na więcej wieści i wizyte poadopcji przez kogoś z dogo
  15. justyna jakieś nowe foty proszę zrobić:lol:
  16. zdrojka pozbawiłaś niuńkę ulubionego fotela:shake:
  17. jeżeli nie bedzie wiarygodnych wiadomości o Liśce trzeba powiadomić wszelkie instytucje, aby rozwiać nasze wątpliwości. Co to za domek , który nie chce podać adresu? Osoba, która wyadoptowała Lisie też się nie popisała:shake:
  18. wszystkie adopcje i odejscia zwierzaków powinny być sprawdzone przez odpowiednie organy, bo coś tu jest nie tak:angryy:
  19. Ciekawe jaktam czarna dam się miewa?
  20. Gigi nas zaniedbuje:razz::razz::razz:
  21. Met ma totalnie wszystko w nosie , ma adwokata Domek Lisi ten wspaniały też jest jakiś mało poważny:shake:Adoptował Lisie i nie chce adresu podać? Met czy naprawde zależy Ci aby robić afere? A jest o co:angryy: Skro nikt nie może skontrolować działalności met i losu psów , myśle, ze trzeba coś z tym zrobić
  22. I tak mnie dziwi dlaczego doiera tyle sprzecznych wiadomości czy każdy jest karmiony innymi bajkami? Gdyby wszystko było w porządku ......... ale jak na moje oko nie jest:shake:
  23. Mam nadzieje, ze sprawa Lisi szybko sie wyjaśni. Nie mam pojecia dlazego met nawet nie dała znać, ze pies pojechał do nowego domku, i dlaczego sama podjeła decyzje?
  24. [quote name='Izis']Pani G. tak czy siak juz po klesce z transportem darow z Holandii zapowiedziala ze te dary co u niej czekaja do Uciechowa nie trafią (będzie pytała darczyńców co z nimi zrobić). Nic Wam to nie da, że potraktujecie Lisie tak przedmiotowo, bo u Pani G. i tak macie przerąbane. Po tym jak przywieźli dary i zobaczyli tylko 2 psy zamiast schroniska to ona teraz wszedzie pisze ze nie potrzebujecie pomocy w Uciechowie bo macie 2 psy a kilka ton karmy. Wiec może dajcie Lisi trochę pożyć swoim życiem i zastanówcie się o co Wam tak naprawdę chodzi... zanim zrazicie do siebie ta ostatnią garstkę, która wciąż ma nadzieję, że Wam jednak chodzi o psy... [B]MET znalazla Lisi dom[/B] (i chwała jej za to!) a o to przeciez chodziło :multi: chociaż pewnie nie wszystkim jak widać ... :-([/quote] Met złamala prawo wyadoptowała psa , a nie miała pozwolenie na takie poczynania! Przerąbane Izis może mieć kto inny:angryy:
×
×
  • Create New...