-
Posts
2577 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkAngels
-
Kto pokocha nasza kochana Andzie? Tyle czasu bez domku ...
DarkAngels replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
Hopamy na pierwszą stronkę :) -
Burrito-zrezygnowany pies w schronisku w Olsztynie MA DOM!
DarkAngels replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Burrito napewno znajdzie domek :) On jest bardzo cudowny i sympatyczny :) -
Ale nasza Boksia jest szczesliwa na fociach. Ale sie ciesze :)
-
Kochany Fidelek ma CIEPLY I KOCHAJACY DOMEK.
DarkAngels replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_i_Kropka']Patch ty tam nikogo nie gryź jeszcze zafundują Ci kwarantannę . W końcu jesteś z kraju, w którym występuje wścieklizna. I kto wtedy będzie zajmował się Shanonkiem?[/quote] No właśnie :) Shannonek bardzo tęskni za Ciocią Patch :) :) :) -
Już po wysatwce :) Atmosfera superek :) Ciocie upiekły ciasto i zrobiły sałatki :) Jedzonko było super :)
-
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
DarkAngels replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Yoguś napewno znajdzie domek :) On jest taki piękny :loveu: Na spacerkasch jest boski, nie ciagnie i jest szcześliwy :) -
Pokochaj mnie, tak mocno, jak ja kocham Ciebie
DarkAngels replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Hej. Wam jestem w Warszawie więc nie moge zabardzo sie rozpisywać, bo nie u siebie. Dostalem dzisiaj kilka eskow od czoko. Napisała mi, że nie mogla wczesniej sie odezwac, ani na dogo ani przez eska :) Nie pisała poniewaz miała maly wypadek na koniu i znalazła sie w szpitalu. Ale jutro lub w poniedzialek bedzie weypisana. :) Spytała sie czy mogła to by być z ta sroda. Alke ona nie s\da rady przyjechac i do schronu przyjechałaby jej kolezanka. Czoko mówi, ze Bystra bierze napewno. Tylko, że musi proszić o pomoc w wysterylizowaniu jej - chodzi o fundusze. Co robimy? -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
DarkAngels replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']:loveu: jutro sobota pewnie Kamyś bedzie miał gosci[/QUOTE] Jutro napewno Kamyś wyjdzie na spacerek :) :multi: -
Kochany Fidelek ma CIEPLY I KOCHAJACY DOMEK.
DarkAngels replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
Tytuł już zmieniłem :) Lękuś hopaj na pierwszą stronę :) -
Gajunia pewnie teraz smacznie śpi na swoim posłanku lub na kanapie :)