-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
tak, trzeba go czymś zająć, a przyuczanie do zostawania samemu po kroku: najpierw 10 minut i po powrocie nagroda, potem 15, 20... itp
-
w sprawie psiaka nikt do mnie na pv nie pisał, ja po niego nie mam jak pojechać, trzeba go dwieźć. Mam za to propozycję wyprawki dla niego, ma dotrzeć jutro - dziękuję! Niestety do pierwszego mam postnie...
-
piękne psy, niestety coraz częściej i rasowce są ofiarami człowieka... niestety też, dt mogę dać jedynie szczeniakom, Platon nie toleruje konkurencji...
-
super! kotek też!
-
Tak to już, Dorotko, ale w końcu wszystkie psy są nasze, więc dobrze, że są chętni do pomocy! A mała jak się czuje, bo wychodzi na to, że jest rasowcem młodym, ale ze zdrowiem nie teges ostatnio...
-
Czekamy na zdjęcia!
-
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
dziękujemy za dt dla niej! -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
halbina replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
Buziaczki dla Basi, małej Zuzi i anielskiej opiekunki! -
no dobra, to niech przyjedzie do mnie, ale nie mogę go utrzymywać w tej chwili... musicie zadbać o wyprawkę dla niego: jedzonko, obróżkę na początek...
-
no, tu widzę, że kolejka chętnych, żeby pomóc :-)
-
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Astę poznałam, fajna sunia z niej :-) wpłaty na konto fundacyjne: [COLOR=darkgreen][B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B][/COLOR] Zabrze, 41-800 ul. E. Czogały 9 [COLOR=darkgreen][B]IV od. PKO BP SA w Zabrzu[/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen][B]27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/B][/COLOR] W tytule przelewu prosimy wpisać słowo "Darowizna". Jeżeli wpłata ma zostać przeznaczona na pomoc, któremuś konkretnemu z naszych podopiecznych, prosimy także zaznaczyć to w tytule przelewu, wpisując adnotacje, np.: Dla Iskry. Każdą darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji można odliczyć od dochodu (max. do 6% dochodu) rozliczając się z podatku dochodowego. -
[INDENT]Chciałam wszystkich serdecznie zaprosić i zachęcić do wzięcia udziału w Marszu (Nie)Milczenia organizowanym przez naszą w fundację w Zabrzu, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii. Start o godz 13:00 spod stadionu Górnika. Więcej o celach => [URL="http://marszniemilczenia.wordpress.com/"][COLOR=#4444ff]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/COLOR][/URL] i na [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=189409774430086¬if_t=event_wall#wall_posts"][COLOR=#4444ff]facebook[/COLOR][/URL] Ktoś dołączy? [/INDENT]
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Chciałam wszystkich serdecznie zaprosić i zachęcić do wzięcia udziału w Marszu (Nie)Milczenia organizowanym przez naszą w fundację w Zabrzu, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii. Start o godz 13:00 spod stadionu Górnika. Więcej o celach => [URL="http://marszniemilczenia.wordpress.com/"][COLOR=#4444ff]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/COLOR][/URL] i na [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=189409774430086¬if_t=event_wall#wall_posts"][COLOR=#4444ff]facebook[/COLOR][/URL] Ktoś dołączy? [/INDENT] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Chciałam wszystkich serdecznie zaprosić i zachęcić do wzięcia udziału w Marszu (Nie)Milczenia organizowanym przez naszą w fundację w Zabrzu, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii. Start o godz 13:00 spod stadionu Górnika. Więcej o celach => [URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL] i na [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=189409774430086¬if_t=event_wall#wall_posts"]facebook[/URL] Ktoś dołączy? -
Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
malutka w górę... -
a ja potrzymam! ;-)
-
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
halbina replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
ojej... to po sterylce?... biedactwo maleńkie! trzymam mocno za jej zdrówko! -
[quote name='Mysza2']Kocham Cię Gasparku za te Twoje posty :iloveyou::iloveyou::iloveyou: A ta koleżanka którą chcesz zaprosić to wysterylizowana skarbie, Tylko na platoniczne uczucie możesz liczyć. :oops::oops: Gaspar, burasy proszę kategorycznie zostawić w spokoju. Są ciężkostrawne, jeszcze ci zaszkodzą:evil_lol:[/QUOTE] Co prawda, to prawda, ale na Platonowe uczucie liczyć Gaspar nie może... Platon musiałby zostać w domu... a przyjechać możemy, tylko najpierw prawo jazdy zrobimy i psiowóz nabędziemy...
-
rozumiem... belfer mi się włączył, przepraszam...
-
a domki już się ustawiają w kolejce?