Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. pięknotkę z niej, Magdo, zrobiłaś! gratulacje!!! i zyczę, żeby i charakter piękny zwyciężył!
  2. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SsTzpI5luRI/AAAAAAAACzo/Q5UO9chdrB8/s640/PA010065.JPG[/IMG] czy mogę Was poreklamować troszkę?... pyta Fredzia...
  3. mam takie trzy czarnuszki... własnie leczymy...
  4. rudzielec dom znajdzie dość szybko... tylko dt potrzebny :roll:
  5. [quote name='Anna_33']Alez to stworzenie musi cierpiec(( Halbino, polatam z nim moze jutro po innych forach? Po forach dla kotow rasowych itd. Mozna? Czuje, ze diagnoza, badania i leczenie beda sporo kosztowac.. Oby tylko bylo skuteczne.[/quote] Będziemy bardzo wdzięczni... wszystko, co napisałaś, to prawda... a kasy nie ma w ogóle... sterylki dzikich kotów zawieszone, szczepienia szczeniaków zawieszone... :cool1:
  6. tak, gratulacje!!! to wielki sukces! :multi:
  7. [quote name='elinka'][URL]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEirNMveqI/AAAAAAAAC2c/s-H_HcgdpuY/s640/IMG_2778.JPG[/URL] Czy na ogonku kota jest kupka? Bo to byłoby niedobrze, że koło chorego kota kręcą się te szczeniaki. Takie małe zwierzątka są jak dzieci, łatwo mogą się zarazić. A przecież cioteczki, jeszcze nie wiecie co jest dokładnie kotu.[/quote] kotek choruje od roku albo dłużej... to nie jest wirusowa choroba... ale uwaga słuszna!
  8. A u nas takie cudo... cud, że żyje... [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=100840]Miau.PL • Zobacz temat - Dwuletnia sfinksowa koszmarka! Pomóżcie ją uratować![/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEif0kMZkI/AAAAAAAAC1w/WbyuuDYuBUE/s512/IMG_2768.JPG[/img] zapraszamy na wątek! potrzebujemy dla niej pomocy!
  9. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEivWXJPdI/AAAAAAAAC2s/97T3lKi4iNc/s512/IMG_2782.JPG[/IMG]
  10. kot jest z rodowodem! ale choruje... ma permamentną biegunkę... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEiqJTZqrI/AAAAAAAAC2Y/Z5AhvNgxyDs/s640/IMG_2777.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEirNMveqI/AAAAAAAAC2c/s-H_HcgdpuY/s640/IMG_2778.JPG[/IMG] żeby go uratować, musimy go gruntownie przebadać... poznać przyczynę jego problemów~! i leczyć... a fundacyjna kasa świeci pustkami! nie stać nas nawet na szczepienia... Emilio, będę prosiła o pomoc w tej sprawie! :oops:
  11. kto lubi koty?... zaproszę... czegoś takiego nie widziałyście pewnie jeszcze... :shake: [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=100840&p=4977749#p4977749"]Miau.PL • Zobacz temat - Dwuletnia sfinksowa koszmarka! Pomóżcie ją uratować![/URL] takie mamy cudo... (cud że to żyje!)
  12. a u cioteczki Formicy... spotkaliśmy Fredzię... wygląda tak: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEiBvmK5KI/AAAAAAAAC0U/eKKBv3zUK6Y/s640/IMG_2746.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEiTy2uyHI/AAAAAAAAC1M/EUjx2aJ6vYM/s512/IMG_2759.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/SsEiVOztsjI/AAAAAAAAC1Q/A2y0lOFpyqs/s512/IMG_2760.JPG[/IMG] potrzebujemy pomocy na jej pilną diagnozę... :-(
  13. no właśnie mam nadzieję, że już nie wrócą! :mad:
  14. [quote name='psiama']Kloniki :loveu::loveu::loveu: Doooooopcia Inkowa to w sam raz do grzania maleńtasków :cool3:. Tuszę, że nadal NIE PALISZ ???? :mad:[/quote] nie palę... jutro trzy tygodnie będzie... jem więcej i śpię więcej... :roll:
  15. szczeniorki były dziś u cioteczki Formicy, tak w odwiedzinach i na przeglądzie... dostały drugie odrobaczenie, zostały pooglądane fachowym okiem... podobały się... tak przy okazji były też cioteczki Ania_w i Gosiara... to i one się pozachwycały... :loveu::cool3: zaczynają nadchodzić pierwsze emaile w sprawie adopcji małych... :razz:
  16. wujcio Platon na razie nienachalnie wobec maluszków... one zajmują się głównie sobą i kociakami...
  17. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yKHfLmyI/AAAAAAAACs0/4fvVelGCEmA/s512/P9260006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yMfpksgI/AAAAAAAACs4/EVdmOEjuhTk/s720/P9260009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yPmWfREI/AAAAAAAACs8/HLTertzKwNI/s640/P9260010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yTR2QcmI/AAAAAAAACtA/8ht9eN13dFM/s640/P9260011.JPG[/IMG]
  18. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5x3u2Mx6I/AAAAAAAACsY/J7wa_9oB5To/s640/P9260051.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5x58CBBlI/AAAAAAAACsc/sI4p01XY9IY/s512/P9260052.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5x83amO8I/AAAAAAAACsg/doUCVXzDrIY/s512/P9260053.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5x_SbAngI/AAAAAAAACsk/0k1d2dtjdNI/s512/P9260054.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yCsnStQI/AAAAAAAACso/tfw5BzBYtZM/s512/P9260055.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5yFrpP2rI/AAAAAAAACss/LFh5MJg8bsI/s640/P9260056.JPG[/IMG]
  19. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xoBOtMWI/AAAAAAAACsA/W6QrhcbobDw/s640/P9260045.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xtAhNZeI/AAAAAAAACsI/pXsJAF4mQHg/s720/P9260047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xwnIE-LI/AAAAAAAACsM/UeR7H0qacIQ/s640/P9260048.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xyL2iqwI/AAAAAAAACsU/SOvMWETb26Y/s512/P9260050.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5x3u2Mx6I/AAAAAAAACsY/J7wa_9oB5To/s640/P9260051.JPG[/IMG]
  20. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xMg88xAI/AAAAAAAACrY/wyyog_6Q0-0/s640/P9260034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xPrsQgQI/AAAAAAAACrc/vdA4w7r_JDY/s640/P9260035.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xSKbk_XI/AAAAAAAACrg/TzAE0ZdnTow/s640/P9260036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xUy-uw9I/AAAAAAAACrk/_ZM1RK8py3E/s512/P9260037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xW9vLHMI/AAAAAAAACro/Dx5vXFM6HWc/s512/P9260038.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xf2gwbII/AAAAAAAACr4/1lDz0fsbOHA/s640/P9260044.JPG[/IMG]
  21. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5w_LxBqUI/AAAAAAAACrA/rYlCvZ0d73A/s640/P9260029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xCmIWFrI/AAAAAAAACrI/-qZFVcnALCM/s640/P9260030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xF9Fk7qI/AAAAAAAACrM/gdNj7cJqM9A/s640/P9260031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xICPxfFI/AAAAAAAACrQ/NDWg5zxDR1M/s640/P9260032.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5xKalhM-I/AAAAAAAACrU/J4pQQOgCZW4/s640/P9260033.JPG[/IMG]
  22. ja o nich mówię "kartacze"... Szukacz, podoba mi się Twoja determinacja i wytrwałość. Trzymam za Ciebie kciuki!!!
  23. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5wvJfJX_I/AAAAAAAACqs/x9aX5Vs6hMQ/s640/P9260024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5wyFoxXgI/AAAAAAAACqw/cgCTFBbgp8Y/s640/P9260025.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5w061xOOI/AAAAAAAACq0/vHLeWDZaiQk/s640/P9260026.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5w4gjsO1I/AAAAAAAACq4/oXw1b-v4GTs/s640/P9260027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5w8RY1kLI/AAAAAAAACq8/Ho2nhMuGP1E/s640/P9260028.JPG[/IMG]
  24. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5wfUh13sI/AAAAAAAACqY/kgoTVqFjSbY/s640/P9260019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5wioQVqXI/AAAAAAAACqc/qZL9jenH8qk/s640/P9260020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5wl4WaNDI/AAAAAAAACqg/KbmS7TbCbbo/s640/P9260021.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5woyAFAGI/AAAAAAAACqk/5kMllnuS1L0/s640/P9260022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sr5wsO_LnWI/AAAAAAAACqo/5_7UI42zek8/s640/P9260023.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...