Ty nawet nie masz pojęcia jak ten czas szybko leci nawet nie obejrzysz się a już go będziesz z domu żegnać:p
Były kiedyś takie meblościanki gdzie można było zawiesic gumke czy zawiązac sznurek by dzieci dostępu nie miały, niestety w tych się juz nie da:p
i teraz juz cały czas na tej karmie czy to tylko chwilowo?
pytałaś o dzień jak mi minął - upał mnie męczył nie dało się wyleżeć na słońcu na balkonie[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG]
[COLOR=yellow]nie tylko Ty, nie tylko Ty:cool1: [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
chałwa hm nie przepadam
Pipi odkurzacza się nie boi za to Soma jak słyszy gdy otwieram szafe by go wyjąć to zmyka do następnego pokoju:p
Witam:p serdecznie i upalnie
dlaczego ja tu wcześniej nie zajrzałam:roll:
ale obiecuje że od dzis to nadrobie:p
syn?:roll: słodki:loveu:
skąd ja znam ten bałagan:evil_lol:
[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3272/tnimg0344pl6.jpg[/IMG]
no to odpalaj miotełke i fruu
a weż też dla mnie:eviltong:
a do wyboru masz aż 5 smaków:waniliowe mniam,czekoladowe,toffi mniam,truskawkowe i waniliowo z galaretką:roll: nie wiem co to :eviltong:
więc karma powinna pomóc
więc będzie dobrze:p
atopie znam bo też mam domownika z tą przypadłością:razz:
aa chciałam się pochwalić jakiego wczoraj loda jadłam:eviltong:
ja go pamiętam z lat dzieciństwa "Calypso" lub inaczej gadaliśmy "murzynek"
normalnie miodzio mysle że też go pamiętasz wprawdzie nie wiem ile latek sobie liczysz ale kobiety zawsze mają 18:evil_lol:
[CENTER][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/88B.gif[/IMG][/CENTER]