Hej ale mi dogo momentami muli:angryy:
może nabroił a Ty nawet nie wiesz co:eviltong:
albo ma właśnie ten zamiar to zrobic a Ty łazisz i go podpatrujesz:eviltong:
lece cos wszamac bom głodna [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/oficiant.gif[/IMG]
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpcuffa.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpcuffa.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSpcuffa.gif[/IMG]
nie moge usiłuje wejść od 16 i najpierw nie szło a teraz weszłam to muli....
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee]wizyta szybka nawet błyskawiczna, misja pokojowa, broń chwilowo zawieszona:eviltong: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]dziewczyny nie wiem czy dam rade wejsc na wszystkie galerie..muli dogo[/COLOR]
póki co pozdrawiam wszystkich...:loveu:
Madziu:cool1:
Piknik, piknik, ale żarła w postaci drożdżówek nikt nie tknął, za ciepło, jeść się nie chciało
już teraz wiesz co to znaczy:cool1:
na galerie wpadne potem papa:loveu:
Dzień dobry słonecznie:loveu:
dziewczyny mam zapowiedzianą wizyte pani T:placz: :flaming:
ide sprzątać te moje kąty,gotować...
oby przyszła z misją pokojową:roll: bo jak nie to w ruch pójdą :snipersm:
wpadne na galerie póżniej .....o ile dożyje...:grab:
faktycznie zamula strasznie zatem żegnam się Dobranoc:loveu:
Aga I Anusia
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee]kolacja podana a potem grzecznie lulu...[/COLOR][/SIZE]
Ty przychodzisz ja odchodze widać takie jest nam przeznaczenie mijac się w życiu...:eviltong:
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Tz wraca z pracy [/COLOR][/SIZE]
taa jeszcze mi sie chce [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]siku [SIZE=2][COLOR=#000000]i jeść:roll: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
wpadne potem o ile czas pozwoli..
do zobaczenia :*
oj coś czuje że długo nie posiedze bo Niki mnie wygoni
a i tak zara z psami lece na pola[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3882.gif[/IMG]
[COLOR=paleturquoise](kiedy ja sama nie wiem kim ten tajemniczy ktos był [/COLOR]
[COLOR=#afeeee]pojawil się na moment i znikl buu):eviltong: [/COLOR]
[COLOR=#afeeee][/COLOR]
[COLOR=black]może będzie dziś część 2 :eviltong: [/COLOR]
aa no Aguś 4 ogon hihi
Kami czyżby T Cię doprowadziła do rozpaczy?
[COLOR=paleturquoise](jee teraz mi się przypomniało jaki ja dzis sen miałam fajny):eviltong: :oops: [/COLOR]
[quote name='Agata_B']wódka też? :razz:[/quote]
blee tego niet nawet jakby w ofercie była darmo:cool3:
wole ajerkoniak a Tz winka dobre ale od czasu do czasu..:razz:
dobrze że mój Tz podziela zdanie na temat T bo inaczej wtedy by było przechlapane:razz:
Aga o jakich psach pisałas ktore ci się podobają te od A albo od P?