Hej:p
sliczna ta Firletka:loveu: słodziutka szkoda że nie moja:eviltong:
[URL]http://images27.fotosik.pl/46/986a84c854c97234.jpg[/URL]
a jaki figlarny wzrok:lol:
a Tinky-Forrest jaką sliczną sesje ma w kwiatkach:loveu:
[URL]http://images30.fotosik.pl/46/74145339eb634ae6.jpg[/URL]
pozdrowionka:p
wiesz co od paru dni cos mnie trzymie na żołądku, nawet apetytu nie mam na nic a teraz pije herbatke miętową i chyba przechodzi bo lepiej troszke
juz mi niedobrze było....:roll:
Cze Kasiu:loveu:
śliczne focie diabełków:loveu:
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]też często słysze te Zaś :razz: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
dziewczyny żle sie czuje nie wiem jak długo posiedze z wami:-(
Cze Sara:p
hotel ten znam z tv na 2 często go reklamują gdzie mozna wygrać zaproszenie:p
fajnie se odpoczywałaś my tu bidne przed kompem a Sara w wodzie:eviltong:
Cze Kasiu:p
Fidelek to tak jak i ja mnie też coś dolega a sama nie wiem co:roll:
troche gardło,brak apetytu,i tak jakos siakos nijakoś..ehh:roll:
ale życze mu by wrocił do zdrówka:loveu:
chyba sie nie zakochał?:roll:
Madzia napewno pracuje :lol:
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Kasiu ona handluje tymi papierochami[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]na lewo na prawo gdzie sie da hihih;) [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
zostawiam pozdrowienia dla zapracowanej....:eviltong:
Cze Madziu azjatko:p
piękny ten teren ma rodzinka, chłopaki mieli gdzie się wyszalec
basenik z mostkiem też niezły jak już pisałam wcześniej....:loveu:
poka poka jeszcze...:eviltong:
Cze Kasiu:loveu:
ile fotek i to jakie :loveu:
wykąpać dużego psa to nie łatwo oj mnie potem kręgosłup boli:roll:
tyle że moja do kabiny wejdzie znaczy ja jej pomagam :p
widze że w odwiedzinach byłaś i u rodziców Matiego oraz wybrałaś
sie na wycieczke do Częstochowy:p
nowa sąsiadeczka balkonowa tez niczego sobie:eviltong:
a misiu to już jest bombowy:lol: ale dronki to mi szkoda:-( Mati sadysta:mad: ;)
Witam zadowoloną z życia:razz:
Pyśka przesłała mi pozytywne fluidy:loveu: bo
ja też ja tez dziś miałam super dzień:multi:
a na jutro życze dużo ciepełka i jak zwykle pracy......:lol:
Cze wieczorowo:razz:
Madzia jakas Ty opalona normalnie murzynka:eviltong:
widać widać że Toro do mizerotek nie wygląda:eviltong:
a ta fota mnie zauroczyła a raczej kolor tej wody:loveu:
[URL]http://images28.fotosik.pl/44/4f8faf2d70e819d5.jpg[/URL]
Madzia gdzie taka czysta woda i u kogo jest?dawaj namiary:eviltong:
Cze Anusia:p
[COLOR=black]ta pójdzmy z skargą do Madzki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfante.gif[/IMG]ona jest temu winna:mad: [/COLOR]