Cze Anusia:p
jak wy się o mnie martwicie przynajmniej jedne[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d013.gif[/IMG]
niestety ale rankiem byl spacer z[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/walkdog.gif[/IMG]
potem[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/laundry.gif[/IMG] potem[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/cook.gif[/IMG]potem[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/compute.gif[/IMG] a dopiero potem będzie relaks
samotny nie będzie zawsze Pipi mi towarzyszy:eviltong:
poczytam zaległe gazety[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/reading.gif[/IMG]
no to miłego popołudnia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/takeaseat.gif[/IMG]