-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ala123 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
pamiętam o wpłacie dla Binga i zrobię to niebawem ale jeszcze chwila,na dniach,sorry za zwłokę,ale kasa pusta -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
ala123 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
pokazuj się przystojniaku -
[quote name='salibinka']Wojtuś, możesz mi wysłać plakat pupila na mail ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])? Będziemy wieszać Timurka to przy okazji powiesimy też Pupila.[/QUOTE] otrzymałam Twoją pw w sparwie plakatu,ale nie mogę Ci odpisać,bo skrzynkę masz zapchaną; plakat wysłałam już dawno i nie wiem dlaczego nie dotarł na Twoją skrzynkę - nie miałam żadnej zwrotnej informacji..Dzisiaj próbowałam wysłać jeszcze raz ale coś się porobiło i dostałam komunikat,że nie może wysłać pod wskazany adres mailowy... nie wiem o co chodzi. W dodatku padł mi komputer i nie będę mogła dalej próbować ,bo tam miałam te plakaty.
-
[quote name='wojtuś']Tak Alino, sprawa w Krakowie była głośna, Sprawdzany domek sprawiał zawsze przy wizytach wrażenie idealnego, podawany był namiar; powtórze: [B]Elżbieta S. ul. Łepkowskiego tel. 1241227xx[/B] I sprawa [B]Wet-siostry z Przemyśla[/B], też uważajcie Kochani: wkleję post Margo05 z ww. wątku Suni z Orzechowic: [I]"""Dwa lata temu Wet miała w domu trzy psy: Koliego, Lusię i Tyrsę. Tymczasowo wzięła też Poziomkę. Z różnych powodów Poziomka została jej odebrana. Tego samego dnia ktoś (nie wiadomo kto, są tylko podejrzenia) chciał otruć psy Wet. Odeszła Lusia i Koli. Tyrsa przeżyła. Potem były dwa inne psy, Bajka i Liko (Liki). Teraz ktoś chciał podtruć psy kolejny raz. Tym razem odeszła Tyrsa - w wyniku pogryzienia w kojcu w lecznicy. Psy się znały,, razem mieszkały, nie były "nieakceptujące się". Po prostu coś się stało, że w jednym kojcu, w miejscu innym niż znany im dom, zareagowały tak, jak zareagowały. Stres, zamknięcie, zapach kliniki... Oficjalnie Wet nie prowadziła hoteliku, choć brała zwierzęta na płatny tymczas. Tu nie chodzi o to, że Wet sama "Karmiła, zajmowała się i zabiła" - nie ma pewności kto podtruwał psy i dlaczego, to i tak rzecz polega na tym, że znając niebezpieczeństwo (było i jest ogromne, z wielu powodów, o których nie będę się już rozpisywać) wciąż brała psy do domu. One zaś traciły życie.""" [/I][/QUOTE] W głowie nie mieszczą się takie rzeczy! czy wyrok w sprawie Sawickiej juz zapadł?
-
jeszcze zdjęcia Foksi: [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/379/foksia.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8632/foksia1kadr.jpg[/IMG] Piękna dziewczynka niestety nie ma dla niej miejsca na tymczasie i siedzi w tej opuszczonej budzie sama. Dora nie może tego znieść,jak biegnie za nią każdego dnia ; tak biedactwo garnie się do człowieka...
-
A jeszcze zdjęcia szczeniaka-teriera wyrzuconego w wigilię świąt w pudełku po butach na przystanku autobusowym (drugi szczeniak- suczka znalazł już dom) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7770/szczeniakterier2.jpg[/IMG] człowiek był litościwy i widocznie świątecznie nastawiony,bo zostawił wraz ze szczeniakami troche karmy w pudełku [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2006/szczeniakterier.jpg[/IMG] A to jest szczeniaczek,synek Janki z cmentarza: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4855/szczeniakjanki2.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6941/szczeniakjanki3.jpg[/IMG]
-
Wstawiam zdjęcia Miśki,szczeniaczki,która już zdążyła urosnąć. To ta psinka zabrana z rodziny patologicznej jako szczeniak. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8900/miska1.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8035/miska2s.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1759/miska3.jpg[/IMG] Oraz dwa nowe zdjęcia przyjemniaka Korka: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6661/koreknowy.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3499/koreknowy2.jpg[/IMG]
-
Foksia potrzebuje pomocy ale ten psiak też,tym bardziej,że jest bity.Jezu,trzeba go jakoś złapać! To jest bardzo duży pies? Masz może jakieś zdjęcie? Z Krasnegostawu zabierają psy do schroniska w Nowodworze chyba, tak mi się wydaje. Może faktycznie niech go złapią, a wtedy można go będzie wyciągnąć stamtąd,sama nie wiem...
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']właśnie wróciliśmy z akcji - nieudanej. Sedalin nie zadziałał... Niemniej jednak jutro zamierzam poprosić o pomoc SM i myślę, że psa się uda odłowić. Kurczę, no co z tą foxi :( Nie mam pomysłu, pies na psie, nawet wracając teraz prawie przejechaliśmy wyrzuconego czekoladowego małego jakby seterka :([/QUOTE] Boże ,temu małemu czekoladowemu też trzeba by jakoś pomóc :-(
-
ale musimy być czujni,niedawno przeczytałam o pani Sawickiej z Krakowa ,która adoptuje i usypia kolejne psy, sprawa w prokuraturze,zobaczcie: [URL]http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35813,8305855,Adoptowala__a_potem_usypiala__W_piec_lat_piec_psow.html[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/197355-Suczka-z-Orzechowc%C3%B3w-zagrozona-%C5%9Bmierci%C4%85-ju%C5%BC-odebrana-i-bezpieczna[/url]
-
[quote name='wojtuś']Cały czas jestem dobrej myśli że będzie dobry domek dla Pupila:) Dzisiaj wieczorem Pani ma oddzwonic czy właściciele mieszkania zgodza sie na Psiaka. Dzwoniła wczoraj że chciałaby Pupila, chce go zobaczyć - myślę że jak będzie zgoda właścicieli lokalu na Psiaka to razem sie umówimy u Pani Moniki. [/QUOTE] czyli jest szansa na dom? trzymamy kciuki
-
[quote name='DORA1020']Niestety nic z tego nie wyszlo:shake:Dziewczyna jest studentka i napisala,ze ma sporo zajec na uczelni,wiec zapytalam co wtedy z pieskiem,czy po calyxch dniach bedzie sam siedzial,czy moze ma z kim go zostawiac,i poprosilam o adres i numer telefonu.Wiec mi odpisala,ze boi sie brac psa w ciemno,ze moze nie przypadna sobie do gustu lub piesek nie spelni jej oczekiwan.[/QUOTE] a już myśałam,że Strażak ma dom...
-
Biała Podlaska,Milka wróciła z adpcji do schronisk..Już w domku!!
ala123 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Milkę i pozdrawiam kierownika Marka! -
kolejny pi...ny psychol!!!
-
[quote name='MyrkurDagur']Matko... :( Czy można te psiaki im odebrać...? I jeszcze te kozy... :( Czy policja tam pojedzie? [B]ala123[/B] - napisz proszę, jak będziesz miała dalsze informacje w tej sprawie...[/QUOTE] rozmawiałam z Krystyną,dzielnicowy oddzwonił do niej ,że był u tego faceta i kazał mu naprawić budy,dał mu na to kilka dni,ma pojechac i sprawdzić. Pilicja zareagowała tym razem bo okazuje się,że od nowego roku jest nowa obsada i wreszcie jakiś normalny dzielnicowy się trafił; do tej pory nie mozna było liczyc na ich pomoc w Szczebrzeszynie. Myslę jednak,że poprawienie budy sprawy nie załatwi,bo pies będzie nadal źle traktowany,trzeba by faceta zmusic do oddania tego psa.Zobaczymy jak potoczy sie dalsza wspólpraca z policją, bo tylko oni mogą to zalatwić. O kozach nic nie wiem.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
ala123 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zdecydowanie jedna okrągła rocznica wystarczy,pora do domu Barni! -
nie wiem co napisać... O sytuacji psów,a właściwie zwierząt,bo są tam jeszcze zamknięte w ciemnej komórce,żałośnie pobekujące kozy, poinformowała Magdę sąsiadka ludzi u których to wszystko sie dzieje. Należy dodać,że jest to patologia. Magda dzwoniła na policję, pojechała tez tam sama ale nikt jej nie otworzył,faceta podobno nie było a kobieta zamknęła się w domu. Pozostali sąsiedzi uciekli,twierdząc ,że nic nie powiedzą chociaż widzą cierpienie zwierząt,bo boją się tego typa. Psy nie wyglądają na głodzone ale jeden z nich był bardzo bity ,bo urwał się z łańcucha i kogoś pogryzł; jest przerażony i wpełza do resztek swojej budy na widok czlowieka. Drugi nie ucieka ale jest na metrowym łańcuchu... Tak mieszkają psy: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7494/biednepsiaki1.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2454/biednepsiaki2.jpg[/IMG] Tutaj wpełza przerażony pies [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2842/biednepsiaki3.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2893/biednepsiaki4.jpg[/IMG]
-
nie wiem czy ona nie jest w ciąży,zobaczcie zdjęcia: [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7955/foksia3.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2691/foksia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2904/foksia5.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5332/foksia6.jpg[/IMG]