-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Moja babka Keysi też niedotykalska na starość :( Szkoda goopola Amisia bo sam się stresuje... Wasiu w Tobie jest tyle empatii ze nauczysz Hugo że ludzie są fajni. :)
-
Zaciesz z Nerusia :) Wietrzenie skarbów najlepsze :) Biedny dzikusek ... a imię ma już?
-
Niebieskooka Alaska jednak zostaje w DS :) Państwo się nie poddali.
AnkaG replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
:) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Kate moja Kajcia buuu już nie ma jej :( miała podejrzenie raka w nodze - kulała. Moi weci też nie wiedzieli - był cień na zdjęciu - dali zastrzyk sterydowy. I dużo lepiej było po nim. Stwierdzili że jak steryd działa to nie rak. -
Neruś doczekał się kanapki :) Słodka foteczka :) Ale się na pewno cieszysz Wasiu :) O Zorro było cicho i chyba wstyd nooo wyleciał nam tak jakoś z pamięci ... super, że ma opiekę :) A co z operacja oczek? No i kciukamy za synka Lali - młody jest szybko pozna świat :)
-
Ech ciężko będzie o domek... A jak Kredeczka się zachowuje? Ruchliwa się zrobiła jak lepiej się czuje?
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
U mnie Keysi tak fajnie właziła pod kołderkę ale teraz już chyba zapomniała... taki stary gapcio z niej... Kate - no szczęście miały te psiaczki że do was trafiły :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że nie wyglądał sąsiad przez ten balkonik.... :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
oj tam oj tam - moja stara Kisiola oddała wczoraj śniadanko, później obiadek.. na super "elegancką" wykładzinę remontową. Cały dół domu wyłożony bo na śliskim się "rozjeżdża". Mamy elegancko od kilku miesięcy ha ha Ale dzisiaj już ok :) -
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Poczytałam o waszych psiaczkach... macie serce dla nich ogromne :) -
Ech jak fajnie, że Neruś złapał za serducho - no w końcu psów ideałów nie ma :) A Kredeczkę to uratowałaś w ostatniej chwili... zdrówka dla babuni.
-
No piękna zawieszka dla Nerusia - znaczy zadomowił już się :) A jak w domu się sprawuje? Bazylek fajny średniaczek :) Kredka już dobrze?
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Kate - ja bym już odpuściła - wiem łatwo mówić ale... Tak jak Wasia mówi - jak najmniej bólu... U mnie Keysi też musiała teraz dostać zastrzyki sterydowe mocne. Siada jej tył - głównie kręgosłup. 4 miesiące upłynęły od poprzednich zastrzyków. Mieliśmy pojechać nad morze w poprzednią sobotę i doopa... -
Oby tak dalej :) Neruś ma własną kanapę z ludziami to musi być grzeczny :) Kredeczka pewnie sie "odtruła" to lepiej funkcjonuje :)
-
No jakie dobre wieści :) Neruś spisuj się tam w Domku :) Kredeczka super -znaczy nereczki jeszcze pracują :)
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
AnkaG replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Biduś :( współczujemy... -
Jaaaa zajęcia integracyjne fajowe :) A Kredeczka często tak leży? Pozwolę sobie pokazać adoptowane psiaki: znaczy moja Sisi i sister Kofik :) Z moim TZ-tem :)