Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Byłam dzisiaj w schronisku i udało mi się wyjść z nią na spacer. Jest w kiepskim stanie, ale dobrze sobie radzi, wyglaskłam i wypieściłam ja za wszystkie czasy (chyba nie była zachwycona:eviltong: )Ten typ tak ma. Nie jest z nią aż tak źle (myślałam że jej stan jest znacznie gorszy) miejmy nadzieję, że przed Karinką jeszcze wiele wspaniałych chwil spędzonych w ciepłym domku.
  2. Bwłam dziesiaj w schronisku i udało mi się wyjść z nią na spacer. Jest w kiepskim stanie, ale dobrze sobie radzi, wyglaskłam i wypieściłam ja za wszystkie czasy (chyba nie była zachwycona:eviltong: )Ten typ tak ma. Nie jest z nią aż tak źle (myślałam że jej stan jest znacznie gorszy) miejmy nadzieję, że przed Karinką jeszcze wiele wspaniałych chwil spędzonych w ciepłym domku.
  3. :loveu: Esti ok rozumiem, zrozumiałam to zupełnie inaczej! PRZEPRASZAM! W schronisku jest tyle roboty, ze jak przychodzę nie wiem za co się złapać:cool3: Staram się dogladać wszstkich psów, więc zawsze jest jakis inny któremu trzeba pomóc (strzyżenie-moje ulubione zajęcie:eviltong: , obcinanie paznokci, czyszczenie uszu,......) Nie jestem w stanie pomoc im wszystkim:-( Robie wszystko co w mojej mocy, o Karince zawsze pamiętam, ale nie zawsze moge jej pomóc. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!--dla Karinki szczególnie.
  4. Ten osratni twój post na mnie troche zdenerwował! Ja uważam, ze pan Rafał dla wszystkich jest miły. A na gg bylo miło, bo nie przeczytałam co tu napisałaś. Porozmawiamy sobie na 100%. Wydaje mi się, że nie tylko tobie zależy na Karinie.
  5. Myślisz,że jesteś najmądrzejsza! Wiem, co mogę zrobić, już 2 razy wet jej obcinał pazury. Niby dlaczego mam powiedzieć, ze to prośba Estery?:-o Myślisz, ze sobie nie poradzę!:eviltong:
  6. [quote name='Beata J.']Lubię jak dobrzy ludzie nie mają mi za złe że jestem upierdliwa i ciągle o foty marudzę :evil_lol: . A Ralfik ma tylko 1 . Reszta w telefonie Lorien. Czuję że nie dam jej żyć, aż w końcu skombinuje ten kabelek żeby się mnie pozbyc.[/quote] Nie!!! Nie odchodź! Fotki Rafla i innych psiaków będą w ferie! (DUUZZZOOOOO fotek)
  7. Karinka nie jest w dobrym stanie, cieżko jej sie chodzi! Znowu te pazury! Jest troche słaba, (poślizgnęła się i przewróciła)
  8. Pytałam sie w schronisku! Niestety nikt nic nie wie.:-( Chyba wszystko jest dobrze.
  9. Mam zdjęcia Karinki! (wstawie je jutro) Sary i Pitulka nie wiedziałam!:oops:
  10. Ale ze mnie gapa! Byłam dziesiaj w schronie bez aparatu:oops: , ale nie martwcie się! Zdjęcia zrobiew piatek! Pitulek ma sie bardzo dobrze, cały dzień latkał po terenie!
  11. O kogo moje oczęta widzą! Esterka nareszcie widzę Kacperka! Same ślicznosci!
  12. W tygodniu po Świętach, obiecjuję nowe fotki!:loveu:
  13. Brawo Oleńka! Jesteście Wielkie!:loveu: :multi: Kwazek-->ty szczęściarzu:eviltong:
  14. Ale będzie gwarno! :multi: Bydgoszcz zaprasza!:cool3: :loveu:
  15. Kwazek to Twój wielki dzień! Taki unikat jak Ty powinien mieć wszystko! Szczególnie kochającą rodzinę!:loveu: :loveu: :multi:
  16. Wiem! Już o tym napisałam!:eviltong: :-( Hoppa! Ralf na 1 stronie!
  17. Myślę, ze nie zrobią tak jak z Korkiem! Ale, on tez był agresywny dla innych psów jak Ralf
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26702&highlight=Korek[/URL] to jest wątek Korka:-( Z Ralfem oby tak nie było, ale też jest zadziorny w stosunku do innych psów jak Koreczek
  19. Nie znasz historii Korka-->podopieczny Pianki
  20. Ralf---> anowu jest w dorosłymi psami! Pomóżcie! Nie pozwólmy, aby stało się z nim jak z Korkiem!!??:-(
  21. Ralf! Powodzenia!:loveu: Cioteczki do dzieła!:multi:
  22. [IMG]http://usera.imagecave.com/Megi77/Zdjatka/Ada.jpg[/IMG] Moja mała dziewczynka nawet sie załapała! Super!:multi: Wszystkie psinki wyszły cudnie!
  23. Cieszę się! No to dalej do roboty, czeka jeszcze masaaaa innych biduli:loveu:
  24. Zdjecia sa przepiękne!:cool3: :loveu: Ale szkoda, że nie ma mojej Aduli:eviltong:
×
×
  • Create New...