-
Posts
1045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by & Gloria &
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Nie mam tym razem dobrych wieści!:-( Perełka ma chorobę skóry, ala wyzdrowieje (jest w trakcie leczenia) Ta pani z Poznania ma hodowlę psów więc narazie Perełka musi pozostac w schronie. Za kilka dni jedzie do szczyżenia. Do konca przyszłego tygodnia ma się wszystko wyjaśnić. Schronisko wie o tej 2 chętnej pani z Warszawy. Więc jeszcze troche wytrzymajmy!:loveu: Babuszka czuje się dobrze, dużo przebywa na powietrzu (nie wim dlaczego nie chce siedzieć w części ogrzewanej?!:p Ale i tam śpi.:multi: buziaczki -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estera']ekhm.... kacha jak bedziesz chciala przyjechac to MY ja i Virginia po Ciebie przyjedziemy...prosze nie zapominac o mnie.... :mad:[/quote] No tak napisałam:cool3: Przepraszam Est zawsze o Tobie pamiętam!:loveu: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Jak będziesz coś więcej wiedziała na temat przyjazdu, daj znać! Chętnie Cię zaprowadzę do schroniska:loveu: :cool3: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kacha_wawa']Też bym chciała się do Niej wybrać ;) A czy w weekendy schron jest czynny, jak tak to w jakich godzinach i pytanie do Was, czy w sobotę też tam będziecie???? Tak mi chodzi po głowie taka mała wycieczka krajoznawcza, w końcu Bydgoszcz to nie koniec świata, a chętnie bym się gdzieś wyrwała na kilka godzin... Tylko potrzebowałabym pomocy z transportem z dworca do schronu, tzn. czy ktoś mógłby ewentualnie po mnie wyjechać???? Sama bym się tam zagubiła, byłam w Bydgoszczy tylko przejazdem :oops:[/quote] O zapraszamy! schron w weekendy jest otwarty od 11-15:loveu: JEŚLI BĘDZIESZ CHCIAŁA PRZYJECHAC MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ!:multi: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Też chciałaby to wiedzieć!:loveu: W piątek do nie pojadę...choć na chwile -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
perełka nadal jest w schronisku!:-( Mirella kazała czekać do piątku, ponieważ do tego dnia ta pani z Poznania miała się po Perłe zgłosić. Tak więc narazie czekamy, mastępny telefon w piatek:eviltong: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Dzięki Est już dzwonie!:loveu: -
No to super!:multi: Jeszcze tylko ustalić trzeba miejsce i godzine!?
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Nie mam kontaktu z Esterą, a ona podobno ma numer do mirelli! Sorki, musimy być cierpliwi! Dajcie mi czas do jutra! Będę na dogo wieczorem:loveu: i bedę już wszystko wiedzic, chyba że Estera sama zadzwoni -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
mam zadzwonić, czy ty to zrobisz? Ja już jej troche w piatek mówiłam, wydaje mi sie że zrozumie. -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Kochani poczekajcie do jutra!:loveu: Będę dzwonić! Muszę jeszcz załatwić numer do znajomej-pracownika schronu (Mirella):multi: -
[quote name='virginia']PROPONUJĘ-----------> [SIZE=5][COLOR=red]9 GRUDZIEŃ (sobota)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Co WY na to?[/COLOR][/SIZE] [/quote] miejsce i godzina do ustalenia!:loveu:
-
Mam gorącą prosbę!? Co sądzicie o bydgoskim schronisku??:razz:
-
PROPONUJĘ-----------> [SIZE=5][COLOR=red]9 GRUDZIEŃ (sobota)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Co WY na to?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem to ta pani miała przyjechać w ciagu tego tygodnia! We wtorek zadzwonie ok? :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
wszystkiego najnajnaj..................:loveu: Trzymamy kciuki za Perełkę, jak tylko będę cos wiedzieć to dam znac!:multi: (nie predziej jak w piatek):oops: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
ładnie chodzi na smyczy, dość szybko i zdecydowanie:cool3: Lubi ludzi, nie gryzie, daje sie głaskać, troche obojetna(słabo słyszy) -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Mam dobre wieści! [B]Perełkę ma przyjechać pani z Poznania[/B](chyba), :multi: Jest nią zainteresowana, prawdopodobnie wypatrzyła ją na allegro! Perła jest w bardzo dobrym nastroju, była dzisiaj ze mna na spacerku. Jak będę wiedziała coś wiecej to szybko napiszę:p -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Perełka czka na kochający dom! Pomóżcie....nie wiadomo ile jeszcze jej zostało:-( -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
nic nowego nie wim, ale w piątek do NIE zagladne:multi: :loveu: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Dzię ---ku---je---my! bardzo sie ciesze! Zadbam o to aby te pieniadze zostały należycie wydane:cool3: Porozmawiem z p. dyrektor. -
Od czasy, kiedy jestem wolontariuszka, zmieniło sie moje życie. Kazdą wolna chwilę poświęcam tym bidulom. Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy jest magiczne. Przyciąga tylu młodych ludzi. Wspaniali pracownicy, dobre warunki pracy. Wolontariusze sa szanowani, zawsze pomocna jest p. Dyrektor Izabella Szolginia, zawsze jakieś miłe słowo. Do naszych obowiazków należy sprzątanie boksów (psy do roku), spacerki z psami, sprzatanie kotom, czesanie, mycie. Zamiatanie, robienie ulotek, mycie misek i innych takich gadżetów. Uwielbiam to schroniska- te zwierzęta! Mam 16 lat i to moja pasja! wolo biora udział w imprezach organizowanych przez schron. Zbiórka kasy, pokazy itp.:loveu:
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estera']hmm... ja poznałam po kaloszach i bluzie... nie łapce :cool3::cool3::cool3:[/quote] Nie pytałam po czym ja poznałaś, tylko potwierdzam, że to Iga.:roll: -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
& Gloria & replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Przecież tak robiłyśmy, nawet z takim ala kagańcem! Ona jest przestraszona i gryzie! Łapki, placki są git.:cool3: