Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Możliwe:cool3: Ale tak serio to nie mam bladego pojęcia co się z nim stało?:roll: Ale jedno wiem na pewno to jest nasz mały PITUŚ! :multi: :multi: :multi: Ogladałam go dokładnie:eviltong:
  2. No ja też się zdziwiłam, nawet jeszcze zładniał!:cool3: (co z zego ślicznym wygladem to prawie nie mozliwe):eviltong: HoPPPPPPPPPPPPP!:loveu: :loveu: :loveu:
  3. przenośnia taka!:lol: jak będę mogła to na 100% zrobie. nie martw się, pamietam o tych bidulach:loveu:
  4. oj ESTERA!! przecież to nie tragedia, jak bym mogła to bym wzięła:cool3: Postaram się w piatek, ale się wczoraj zmartwiłam jak jej nie mogłam znaleźć:placz: .
  5. Znalazłam JĄ!!!!! Ale dzisiaj nie miałam aparatu w schronie:placz: Jest cała i zdrowa! Piękna....:loveu:
  6. Ty...a co Pitek ma z uszami? :> on nie mial takich sterczacych :loveu: No właśnie nie wiem!! Tak jakoś mu staneły:p
  7. nie ma nowej obroży, bo niestety okazała się za duża:placz: !! Ale za to Łajak skorzystała!:loveu: Ale jak będę miała trochę kaski to Pitus tez dostanie:multi: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  8. PITUŚ z każdym dniem wygląda gorzej!!!!!!:placz: [SIZE=6]RATUNKU:placz:
  9. Pięknie napisałaś:placz: :placz: :placz:
  10. nie wiem, ale sie dowiem, dzisiaj wszyscy byli strasznie zabiegani, to wiesz nie ma p. dyrektor:evil_lol: :loveu:
  11. Hopla, nie zrobiłam fotek KARINCE bo nie mogłam jej znaleźć! Wszystkie szukałyśmy i nic.. Ale po 13 bedę sukac dalej, będzie kochana p. Ewa to mi pomoże!:loveu: :multi:
  12. spoko,spoko! fotki będą jutro! I to jeszcze w nowej obrozy!:multi:
  13. Witajcie kochani! Robimy małe spotkanko na mieście z pupilakam!! co WY na to?? WSZYSCY SĄ ZAPROSZENI---> BYDGOSZCZ:loveu: Więcej info------>[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33744[/url]
  14. [quote name='Radek'] Czy jej wiek ma przekreślić szanse na dom? NIE!!!!!!:placz: hopla KARINKA!:loveu:
  15. ooooo to super!!!:loveu: Znasz może jeszcze innych bydgoskich dogomaniaków?? Dzięki i czekam na propozycję terminu!:multi:
  16. Mam genialną propozycję:cool3: KOCHANI spotkajmy się, jest NAS wielu i byłaby fajna zabawa! Najlepiej ze swoimi pupilkami! NA DŁUUUUUUGGIIIII SPACEREK:loveu: Bydgoszcz to miasto DOGOMANIAKÓW!!!!! Piszcie---> data i miejsce do ustalenia!:multi: [B]:cool3: ZAPRASZAMY:cool3: [/B]
  17. TAKKKKK! Dzięki temu mam moją kochaną ADUNIĘ. To jest jej galeria-----> zapraszam!!!! KOMENTUJCIE...
  18. HOPLA! Karinka chce do domu:multi: :loveu: Kochajacego domu!
  19. A ADA czyje się świetnie to chyba widac na zdjęciach na blogu.:multi: Dużo spacerujemy, mało jemy. Już za kilka tygodni ADULA będzie wysladała jak modelka!:evil_lol: Jeśli chcesz wiedziec coś więcej PISZ ŚMIAŁO!
×
×
  • Create New...