Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Roco Baroco---> na spacerak, MARSZ!:multi: :loveu:
  2. :placz: ZŁA WIADOMOŚĆ NIESTETY W DNIU 15.03.2007-BORYS został uśpiony. Po długich badanich okazało się, że ma guza mózgu, co było przyczyną że juzak nie widział. Ostatnio jego stan się pogorszył (problemy neurologiczne). Zaatakował pielągniarza, stał sie bardzo agresywny. NIE BYŁO INNGO, LEPSZEGO ROZWIĄZANIA:-( STRASZNIE MI PRZYKRO
  3. [quote name='Estera']Zanalazłam ogłoszenie Virginii:[URL]http://www.eoferty.com.pl/id30726_roco_schronisko_bydgoszcz.html[/URL] Ja Rocusia dałam tutaj: [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=11028[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=487650&cid=161[/URL] (Jeśli się coś powatarza- usunę, tylko mi napiszcie ;) ) Powodzenia szczoteczko! :loveu:[/quote] Dzięki bardzo:p
  4. [quote name='Estera']Imię śliczne :loveu: Szczotka z niego też piękna :loveu: :cool3: Jutro zajmę się ogłoszeniami :* Virginia- mogę te Twoje namiary podać co tutaj wpisałas??[/quote] DZIĘKUJĘ KOCHANA:loveu: Namiary mozesz moje + schroniska:cool3: Jutro będę w schronisku dowiem sie czy Lady znalazła domek.
  5. Roco-Baroco :loveu: :razz: To jego książęce imię!:eviltong:
  6. ROCO szuka domku! Całymi dniami leży w kącie boksu :-(
  7. [quote name='Beata J.'][B]ROCO na allegro[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=175381858[/URL][/quote] Dziękuję BARDZO!:loveu:
  8. [quote name='Beata J.']cioteczki, zajmę się ROCO ale jutro-pojutrze, bo dziś na pysk padam VIRGINIA- ;)[/quote] BARDZO CI DZIĘKJĘ:loveu: ZA ODZEW:loveu:
  9. " Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie. Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..." Autor nieznany Pozostanie w naszych sercach i pamięci do końca:loveu: :placz:
  10. [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple]ROCO[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]--->ma około 1,5 roku. Jest prześliczny, pogodny, towarzyski. Lubi towarzystwo ludzi jak i innych psów. Roco jest grzecznym, ufnym pieskiem patrzącym na odwiedzających z ogromną nadzieją. Lubi czesanie i wykonywanie zabiegów pielegnacyjnych przy jego sierści. To prawdziwy facet o wyglądzie psiej księżniczki.:loveu: [B][COLOR=purple][SIZE=4][IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjM4ODg2&f=roko1.JPG[/IMG][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][SIZE=4][IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjM4ODg2&f=roco.JPG[/IMG][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjM4ODg2&f=roco2.JPG[/IMG] [B][COLOR=purple][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][SIZE=4][IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjM4ODg2&f=roco3.JPG[/IMG][/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][SIZE=4]S[/SIZE]CHRONISKO DLA [SIZE=4]Z[/SIZE]WIERZĄT W [SIZE=4]B[/SIZE]YDGOSZCZY[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]PRZYJAZNE LUDZIOM I ZWIERZĘTOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.schronisko.org.pl"][B][COLOR=#ff6600]http://www.schronisko.org.pl[/COLOR][/B][/URL] kontakt::: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg. 9588777 tel:
  11. Niestety nie udało mi się zrobic zdjęć Ralfowi:oops: Ale, odnalazłam SARĘ!!! Nowe fotki Sary! ZAPRASZAM! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25041[/URL]
  12. [quote name='samograj']I jeszcze taki: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1809/karina4vx1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3965/karina5rm4.jpg[/IMG][/URL][/quote] :loveu: DZIĘKUJE BARDZO
  13. [quote name='samograj']TAK NA SZYBKO: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5346/karinagw2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1182/karina2nt8.jpg[/IMG][/URL] JUTRO gogunia coś wymyśli, bo ja teraz mam chory bark i nie moge pracować na kompie za długo, zwłaszcza myszką![/quote] BARDZO DZIĘKUJĘ! ŚLICZNE:loveu:
  14. [quote name='samograj']Ojejku, Strasznie Ci Współczuję:-( :-( :-( [*] [*] [*] Czy Mam Napisać Imię I Wstwić Symbol świeczki????[/quote] :placz: TAK, bardzo proszę:-(
  15. Poproszę.... KARINA,odeszła za TM:placz: Poproszę więc o avek z KARINĄ. Kolorystyka najlepiej zielań-ciemna. [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzIzOTQzOTgsMjI3OTc0&f=SSA42490.JPG[/IMG] [SIZE=5](') (') (') ('):placz: [/SIZE]
  16. Wątek założyła LORIEN---> musimy czekać jak się na dogo pojawi:eviltong:
  17. Jadę jutro do schroniska-zrobie kilka fotek!;)
×
×
  • Create New...