Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. W Bydgoszczy już XV raz odbędzie się WYSTAWA PSÓW WIELORASOWYCH organizowana prze bydgoskie schronisko dla zwierząt. Jest to jedna z najlepszych imprez organizowanych ze zwierzętami w Bydgoszczy. :loveu: ZAPRASZAM:loveu:
  2. JESTEM, JESTEM!:multi: Ada była dzisiaj na wycieczce w schronisku;) powspominać stare dzieje.:eviltong: Zdjęcia wstawię, ale za kilka dni! SORKA! Teraz najważniejszy jest WHISPER.:placz: :loveu:
  3. [quote name='Beata J.']Virgina, a czemu Ty buczysz???? Mniemam, że ze szczęścia[/quote] To było moje marzenie, aby ROCO znalazł dom! Częste spacery, głaski, przytulanki.... Ukrywane smakołyki....:placz: (ze szczęścia). BARDZOOOOOOOOOO się cieszę:multi:
  4. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :smilecol: :calus: ROCO W NOWYM DOMU!!!!!!!!!!!! Beata J.:loveu: :loveu: :loveu: ---> dziękuje za ogłoszenia!:loveu: DLA WSZYSTKICH BARDZO WIELKIE BUZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!! :multi: :placz: :multi: :placz: :multi: :placz:
  5. [quote name='Beata J.']Wystawiać ponownie na allegro? Czy może już w nowym domku.....?[/quote] Nadal prosimy o ogłoszenia:loveu: :placz:
  6. Może przyszła sobota????:loveu: :lol:
  7. Wiem, że Roco na allegro kiedyś zajmowała sie Beata:loveu: Nie wiem, czy nadal ma swoje ogłoszenie:oops: :-(
  8. [quote name='wobie']Ok to się zrobi kilka ogłoszeń :) Roko!!! Rokoszku hopaj!!!![/quote] :loveu: :loveu: :loveu:
  9. :loveu: :multi: :loveu: Ciesze się, że doszłyście do porozumienia.:razz:
  10. [quote name='wobie']Ciotki a gdzie Roco ma ogłoszenia? nie chciałabym wklejać w tych samych miejscach :p[/quote] Dokładnie nie wiem, ale ma bardzo mało ogłoszeń:-(
  11. Ralf nadal czeka! TAKI URODZIWY PIES.........:-(
  12. [quote name='Beata J.']Roco ponownie na allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185801466[/URL][/quote] Dziękujemy! :-* ROCCO nadal w schronisku :-(
  13. [IMG]http://images21.fotosik.pl/149/f61c68ef56adfb42.jpg[/IMG] GLORIA to JA! :-)
  14. Wiem, że na 100% podjeli się leczenia rany. Widziałam kilka razy jak był w tej sprawie u weterynarza. Lorien zobacz w izolatce. Najprawdopodobniej tam jest.;)
  15. Pewnie ,,pracującym" jutro i wtorek nie pasuje?:razz: Może sobota (14.04.2007)? CO WY NA TO?
  16. [quote]W sprawie ogłoszeń żadnych pytań nie było Virginio? :([/quote] CISZA:placz:
  17. Super! Czekamy na resztę Bydgoszczan!:razz:
  18. WIOSNA!!!:multi: :loveu: Może jekieś spotkanie?:razz: :cool3:
  19. [quote name='Beata J.']na allegro kolejny obserwator, czyli jest ich dwóch. Oby to coś znaczyło[/quote] Super! Nowy domeczek dla ROCUSIA-> coraz bardziej realne:loveu: :multi:
  20. [quote name='Beata J.']mamy na allegro pierwszego obserwatora[/quote] :crazyeye: :loveu: TRZYMAM KCIUKI! :multi:
  21. [quote name='Beata J.']Roco ponownie na allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=178147731[/URL][/quote] kiss kiss kiss for you!
×
×
  • Create New...