[quote name='Beata J.']Virgina, a czemu Ty buczysz???? Mniemam, że ze szczęścia[/quote]
To było moje marzenie, aby ROCO znalazł dom! Częste spacery, głaski, przytulanki.... Ukrywane smakołyki....:placz: (ze szczęścia).
BARDZOOOOOOOOOO się cieszę:multi: