Jump to content
Dogomania

& Gloria &

Members
  • Posts

    1045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by & Gloria &

  1. Cuda....:loveu: Homerek jest taki szcześliwy:multi: Wesołych Świąt :-)
  2. [quote name='Figi']Będą a właściwie są tylko wstyd się przyznać nie potraię ich wstawić.:oops: Zajmuje się tym moja córka.Pozdrawiam i dziękuję za życzliwość i dobre rady.[/quote] :loveu: :loveu::multi:
  3. Pies musi zostać uśpiony!! Weterynarz stwierdził, że nie ma dla niego ratunku:placz: Obrażenie wewnetrzne są zbyt rozległe. Bardzo mi przykto....:-(
  4. Kamila zrób bazarek! OCZYWIŚCIE! Ja wystawie kilka rzeczy, ale to dopiero trochę później.
  5. Właśnie Shelti jest w drodze do weterynarza. Bedę o wszystkim informować na bierząco. Nie wiemy jeszcze czy operacja będzie konieczna. Wponiedziałku zostanie przewieziony do płatnego DT. I wtedy pieniadze będą bardzo potrzebane.. Teraz czekam na wieści od Lorien i Kłapouchy--> one sa z Nim teraz. Poker bardzo dziękujemy:loveu: Z ustaleniem właściciela może być problem, ale na 100% rozwiesimy ogłoszenia na osiedlu, na którym został znaleziony.
  6. Lepszego domu dla Abiszona nie mogłyśmy sobie wymarzyć!
  7. Sheli ma 4 latka. Jeśli nie zdobędziemy pieniędzy, zostanie uśpiony!!!!
  8. Szelti jest to mix owczarka szetlandzkiego. Został potracowy przez samochód, a następnie odwieziony do schroniska. Dzięki szybkiej interwencji wolontariuszek Pies nie został uśpiony. Miał robiony rendgen, ponieważ weterynarz stwierdził, ze może mieć obrażenie wewętrzne. Szelti nie chodzi, dlatego doba w DT kosztuje tak dużo. Zdjęcia--> wieczoram Kłapoucha wstawi zdjęcia. Potrzebna szybka pomoc! Pies jest w Bydgoszczy.
  9. :loveu::loveu::loveu: Teraz będzie już tylko lepiej.... <kciuki> :multi:
  10. [quote name='Figi'] Podpowiedz nam proszę jak bawić się z Homerkiem?[/quote] Homer uwielbia się boksować:eviltong: Lubił też zabawę w chowanego.
  11. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [B]Olka... wielkie dzięki:loveu:[/B] Pięknie wygląda! Szczególnie śliczne jest to zdjęcie z Figusiem:cool3: Aż mi się łezka w oku kręci ze szczęścia.....:-(:multi:
  12. [quote name='malawaszka']ale piękny banerek Virginia :loveu:[/quote] Dziękuje :eviltong:
  13. Do zobaczenia w niedziele:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Figi']Mamy nadzieję, ze Homer dogada się z naszym pieskiem - Figarkiem. Gdy zaczną nam się tylko ferie (województwo łódzkie ma jako jedno z ostatnich - od 11 lutego) zaraz po niego przyjeżdżamy. Pozdrawiam serdecznie! Ola (Piotrków)[/quote] :Dog_run::cunao::bigcool::bigcool:
  15. CUDDDDDDDDDD...........:loveu::multi::multi::multi::multi: Homerek będzie miał wspaniałych właścicieli, w Piotrkowie Trybunalskim:crazyeye:, jeśli tylko zaprzyjaźni się z ich psem,:cool3: TRZYMAMY KCIUKI!!!!!!!! Przyjadą po niego w połowie lutego!;)
  16. [quote name='malawaszka']kurcze kurcze mam nadzieję, że jeszcze napisze :kciuki:[/quote] :loveu::multi::loveu: Jest szanasa dla Homerka!! Czekamy cierpliwie do jutra!
  17. [quote name='malawaszka']Virginia a czy ktoś do Ciebie pisał o Homera?[/quote] Nie, nikt nie pisał:-(
  18. [quote name='kamilka91']Zdjęcia być może będą już dzisiaj... ;) Virginia trzeba koniecznie zająć się jego ogonem-on jest chyba w najgorszym stanie... a poza tym łapki[/quote] No wiem o tym bardzo dobrze.... Pisałam o tym wcześniej. We wtorek się NIM zajmę.
  19. W przyszłym tygodniu postaram się doprowadzić do ładu jego sierść, wtedy będą zdjęcia:cool3::multi:
  20. [B]Bardzo dziękuje WAM za pomoc![/B] Majaa rozumiem Twoją sytuację, jestem Ci bardzooo wdzięczna za zaangażowanie.:p
×
×
  • Create New...