Jump to content
Dogomania

bagira@sara

Members
  • Posts

    359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bagira@sara

  1. [quote name='kasia14'] na allegro mam już komplet, ale tekst jeżeli ktoś chce chętnie napisze:roll:[/quote] napisz proszę...
  2. jaka bida :-( dziewczyny allegro dla niego ktoś zrobi??? (ewentualnie opis a ja wstawie)
  3. i co nadal cisza????:-( do góry.....
  4. na rottce tez jest???? bo zapomnialam zapytac:oops: ale pewnie tak
  5. Neta obserwuja dwie osoby, chyba,ze to ktos z Was??
  6. co słychac u Neta??? jakies nowe fotki??? czy ktos się interesuje nim?? na allegro są 2 osoby obserwujące.
  7. [U][url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=370691434[/url][/U] jak coś mam zmienić albo dodać - pisać :roll: bo w zasadzie nie wiem jaki jest tyle, ze na samym początku bylo napisane a wątek jest długi nie mam zbytnio czasu czytać :oops:
  8. ok, jutro postaram sie Zrobić allegro tylko do kogo podac kontakt????????
  9. ogloszenia caly czas odnawiam jakby co tylko ze co z tego jak nikt sie nie chce zglosic po Necika :roll:[/quote] rozumiem,ze allegro tez ma?? jak nie to mogę wystawić takiego fajnego miska ;)
  10. a u Puszka nadal cisza :-( nikt nim sie nie interesuje:shake:
  11. dziś bylismy w odwiedzinach u Bruno;) ma się dobrze, ma juz lepszą kondycję biega ze swoją koleżanką po dużym, ładnym terenie, do stajni też często zagląda :lol: [IMG]http://images33.fotosik.pl/257/9f2a88423194bc05med.jpg[/IMG][IMG]http://images23.fotosik.pl/215/1375075f44491dcbmed.jpg[/IMG][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/ab2ae7c85b6a0a2cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/e5eb65f65548d977med.jpg[/IMG]
  12. cisza, nikt sie interesuje nawet z allegro nikt nie jest zainteresowany:placz: chyba w tym boksie, którym siedzi często jest gryziony przez inne dwa psy, które tam są..
  13. zaglada, zagląda.... a pytalas jaki koszt sterylizacji dla niej??
  14. są jakies nowe wieści???? co słychac u niuni????
  15. a co u Puszka słychac???? nikt Puszkiem nadal sie nie interesuje :placz:
  16. na pierwszą... moze ktos wreszcie cię zauważy:-(
  17. dzwoniła do mie nowa Pani suni, są z męzęm bardzo zadowoleni, niunia już bez smyczy chodzi na pacerach TAK SZYBKO SIE PRZYZWYCZAILA DO NICH:lol: tak w ogóle ma gronkowca i jest na antybiotyku :roll: chyba wszyscy są szczęśliwi :lol: jak będą fotki to wstawimy;)
  18. zrobiłam Zoji allegro ale przypadekim juz ktos nie zrobił wczesniej?????
  19. nie wiem czy Agnieszka _P da radę , wiem ,ze teraz ma wyjazd na kilka dni i chyba wlasnie dzis wylatuje:roll:
  20. bylam dzis z nia na spacerze:lol: strasznei się ucieszyla:lol:
×
×
  • Create New...