dziś bylismy w odwiedzinach u Bruno;) ma się dobrze, ma juz lepszą kondycję biega ze swoją koleżanką po dużym, ładnym terenie, do stajni też często zagląda :lol:
[IMG]http://images33.fotosik.pl/257/9f2a88423194bc05med.jpg[/IMG][IMG]http://images23.fotosik.pl/215/1375075f44491dcbmed.jpg[/IMG][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/ab2ae7c85b6a0a2cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/e5eb65f65548d977med.jpg[/IMG]