-
Posts
359 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bagira@sara
-
nikt nie chce biednego Puszka :-(:-(:-(
-
czy cos wiadomo, co tam u Benia??????????
-
Co u Puszka słychac?????????????
-
Uwaga! Rottwailerowate cudo szuka domu!!!/MA DOM:)
bagira@sara replied to zonia's topic in Już w nowym domu
wspaniała wiadomość :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::laola::laola::laola: -
[URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][IMG]http://images26.fotosik.pl/255/279d26ed9f3bcf0amed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images31.fotosik.pl/331/22bac8728217c92fmed.jpg[/IMG][COLOR=Black][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"]Dzisiejszy space[U]rek z Lili (nie wiem czy ma imie jakies??) [/U][/URL][/COLOR][U] jest piękną , mądra sunią. dogada się z każdym psem czy suką, z kotami równiez ( sprawdzone ;-) dzis ) [/U][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U]Myslę, ze moze nawet iśc tam gdzie będa male dzieci .[/U][/URL] [URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U] ktos zrobił dla niej allegro???[/U][/URL]
-
[URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][IMG]http://images26.fotosik.pl/255/279d26ed9f3bcf0amed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images31.fotosik.pl/331/22bac8728217c92fmed.jpg[/IMG][COLOR=Black][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"]Dzisiejszy space[U]rek z Lili (nie wiem czy ma imie jakies??) [/U][/URL][/COLOR][U] jest piękną , mądra sunią. dogada się z każdym psem czy suką, z kotami równiez ( sprawdzone ;) dzis ) [/U][URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U]Myslę, ze moze nawet iśc tam gdzie będa male dzieci .[/U][/URL] [URL="http://images34.fotosik.pl/324/9dbe41fd5cd4035cmed.jpg"][U] ktos zrobił dla niej allegro???[/U] [/URL]
-
Benio jest bardzo fajnym pieskiem i ta wada , która ma.....to powiem,ze dodaje mu uroku;) jest bardzo życzliwie nastawiony do ludzi, wola aby na niego zwrocic uwage i głaskac go, taki "miś-przytulanka" aczkolwiek jest bardzo duzym, potężnym psem:cool3:
-
Uwaga! Rottwailerowate cudo szuka domu!!!/MA DOM:)
bagira@sara replied to zonia's topic in Już w nowym domu
czy są nowe wieści ??? nikt nawet nie zagląda:-( -
Głosowanie na najlepszą pracę w konkursie fotograficznym (etap I)
bagira@sara replied to Rottie's topic in Galeria
Nr 5 [B]Borg[/B] :lol: -
..:: Połamana Viki w klinice! POTRZEBNA POMOC!! ::.. ma dom
bagira@sara replied to UeMka's topic in Już w nowym domu
[quote name='UeMka']czy ktoś może wystawić allegro? Ja niestety nie mam czasu za wiele ale mogę podrzucić tekst i zdjęcia.[/quote] to podrzuc tekst i zdjęcia wystawie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]